Odporučte mi gynekológa na štvrtú sekciu.

zuzanajamriskova
23. okt 2019

Mam za sebou 3sekcie a chceli by sme este dietatko. Ak ma niektora za sebou 4sekcie odporucte mi prosim skveleho gynekologa. Dakujem

petronela919
23. okt 2019

My máme v rodine tetu ktorá absolvovala 5 sekcií, ale poviem ti nemala to ľahké. Aj napriek tomu, že ma manžela lekára pri všetkom bol na ňu v pôrodnici zazerala a narážali, že nechápu ako sa odvážia takto ohrozovať zdravie.

lubikus
23. okt 2019

@zuzanajamriskova moja svagrina mala 4 sekcie a to z rozostupom cca 3 roky po sebe a vsetko v pohode dopadlo nemala ziadne problemy.

gabikkas
23. okt 2019

mam kamaratku - lekarku, ma 4 sekcie, vsetko je ok...

momkomonika
23. okt 2019

@zuzanajamriskova Dr. Wallenfels Zilina
Pôrodnícka Trenčín - tam zazerať nebudú, poradia

gabikkas
23. okt 2019

@momkomonika Wallenfelsa som chcela aj ja poradit, je to moj gynekolog, ale dochadzat z Detvy by bolo asi dost narocne...no kazdopadne Wallenfels je uzasny doktor...

zuzanajamriskova
autor
23. okt 2019

@gabikkas dakujem. Ano dochadzat cele tehu by bolo asi narocne. A neviem ci by suhlasil ze by si ma zobral na starost len posledny trimester.

gabikkas
23. okt 2019

@zuzanajamriskova moznom osobne jednu mamicku, co dochadzala cele tehotenstvo z Oravy, lebo sa im nedarilo a stale mala potraty...ale tak to je na kazdej...

momkomonika
23. okt 2019

@zuzanajamriskova skús sa ešte opýtať v skupine : Mnohodetné rodinky... možno tam má niekto osobnú skusenost

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanajamriskova
autor
24. okt 2019

@ahoj0 jedine co viem tak mi povedal dr ze som tam mala vzrasty tak sa to uz horsie silo inac som nemala ziadne problemi

mirabela13
10. feb 2020

Ahojte je tu niektorá čo mala cisársky rez a otehotnela po pol.roku po sekcii?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre