Štvrtý cisársky rez

vianneya
26. júl 2017

Chcem sa opýtať či niektorá z Vás malá štvrtý cisársky rez,a kde ste boli rodiť.Ďakujem za každú odpoveď.

mija22
27. júl 2017

ked som rodila druhe dieta (inak obe sekciou) bola na sestonedeli jedna mamicka ktora bola po 4.sekcii....vekovo by som jej tipovala krátko pred 40...ozaj bola z tych starsich tam uz...a ona hrobarovi z lopaty usla a to doslova....na sale sa skomplikoval jej stav...mala tlak 200 na neviem uz presne kolko...vela krvi stratila...dve transfuzie potom dostavala...okolo seba same katetre...ledva sa hybala...este isla myslim na kyret...no akoze prezila si svoje. Osobne co sa sekcii tyka tak za mna 3x a dost

rica1
28. júl 2017

@ciernypes ano mam zname čo po sekcii sa davali peknych par mesiacov dokopy ale ja npr som sla z porodnice už uplne v pohode a behala som ako srnka, neviem čim to je , ale nemala som ani bolesti ani žiadne komplikacie a už aj v porodnici som sa hybala v pohode na to ze som mala rozrezane brucho , a tak to bolo aj po prvom aj po druhom

adeli79
31. júl 2017

ja mám 3 sekcie, všetko našťastie ok, ale štvrté by som si už asi netrúfla, aj ke´d by som veľmi rada mala 4 detičky.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vianneya
autor
19. sep 2018

@doriss_po po druhom cisárskom som si natierala mastičkou z lekárne, ale pri ostatnych nie, ináč sa mi nič nerobilo

anulienkalenka
25. sep 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

klobuk dole pred ženou, ktorá vynosí a porodi tri deti. A porodi cisarskym rezom. Ja mam dve deti, jeden porod klasicky, druhy cisarsky...ale doba ide dopredu a už aj po cisarskom reze su prostriedky, ak mamičke urychlit zahojenie rany

sonka1981
4. okt 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

tiež som mala posledny porod cisarskym rezom a keby som to vedela, kupila by som si k tomu pumpičku, ale to už bolo neskoro. Inak rodit som chcela prirodzene,

gab_riella
5. okt 2018
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

klobuk dole pred pani, ktorá podstupila 4 sekcie. Je to naročně po psych.i zdravotnej stranke.

damoska
5. okt 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

ja mam za sebou jednu sekciu a stači. prirodzeny porod je lepši a žena sa rychlejšie zotaví. Ale aj cisarsky je druh porodu. každopadne sa žena dlhšie zotavuje. O jazvu sa treba starat

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinka29
13. okt 2018
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

klubuk dole pred paní, ktora ma zasebou 4 cisarske rezy.SKus pozriet nejake ine diskusie, určite tam pášu o niečom. Pisali o tej pumpe, alebo niečom takom.

zabka788
8. dec 2018
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

je to vlastne zo zdravotneho hladiska bezpečne? Neubliži to žene?

gab_riella
8. dec 2018
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

vždy tam je riziko zrastov a prasknutie maternice. Ale aj to po operacii vlemi boli a treba brat niečo na zmiernenie bolesti . No, dost to bolí.

legezova
18. jan 2019

Ja idem teraz na tretiu sekciu a pri druhom mi kazali ze uz by som Nemala lebo som pri druhom mala komplikacie cele tehotenstvo som si uzivala

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
12romi34
6. feb 2019
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

tri sekcie je dost, ale verim, že žena vydrží všetko, tie detičky za to stoja. Ide hlavne aj o to, že v dnešnej dobe je vela analgetik a modernych sposobov, ako zmiernit bolest po cisarskom reze

oliali
6. feb 2019

@vevesh po druhom cs sterilizuju? To kde akoze??? 🙂 ja mam 2 x cs a nikto ziadnu sterilizaciu neriesil :D

martato
26. feb 2019

@vianneya ja mam tri a to preto, že sa mi neotvara krcok. Prvý akútne, druhý plánované aj tretí ale ten bol pri vedomí. Zotavenie po treťom úplne v pohode. Najlepšie. Záleží podľa mňa od fyzickej a psychickej dispozície. Jazvu už ani nevidieť. V podstate ma ani nijak neobmedzuje.

zabka788
4. mar 2019
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

ak to doporuči lekar tak ano. ide aj o to, z akeho dovodu je ten cisarsky rez spraveny. Vela mamiček chce cisarsky rez len kvoli tomu, že sa boja prirodzeneho porodu. Aj ked pravda je, že po cisarskom reze to ovela viac boli

julinka29
4. mar 2019
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

žena pre deti vytrpí naozaj všetko. KLudne aj 3 cisarske rezy a niektore ženy maju za sebou aj 4 cisarske rezy a zvladli to.

damoska
19. mar 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

su aj ženy, ktore maju za sebou 4 cisarske rezy a su v poriadku. Lenže všetky sa stažovali na velku bolest po cisarskom reze, ale ono to k tomu patri

mareri
23. mar 2019

ako dlho po cisarskom reze ste začali kojit babatko? Nemožu analgetika mat nejaky vplyv na mliečko pre babatko?

beky1813
23. mar 2019

@mareri ty co spamujes?

zloba_z_pd
15. jún 2019

Ja som na konci prvého trimestra a čaká ma 4ta sekcia Prva koli KP druhá akútna tretia už sekcia a štvrtá určite sekcia dosť sa bojím ze budu doktory ku mne zlý... Sterilizáciu mi nestihli spraviť t re ti malý sa narodil v 33tt...takze ani jednu sekciu som si nevybrala

zuzanajamriskova
22. okt 2019

@zloba_z_pd prosim ta ako ti to vsetko dopadlo? Ja mam za sebou 3sekcie a velmi by sme este chceli babetko no su tam aj obavy.mozes kludne aj do spravy

janamexico
15. feb 2021

@katkalubkova ja som mala 3 sc a bez problemov akurar pri tretej som mala drenaz ani jednu nelutujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre