Súkromná pôrodná asistentka pri pôrode

kristina28918
15. sep 2018

Ahojte. Mali ste niektorá porodnu asistentku pri pôrode, ktorá nebola zamestnankyna nemocnice a nezasahuje do pôrodu, iba ako psychická podpora ? "ako ste boli spokojná?

momoika
15. sep 2018

@kristina28918 pri porode za 20€(okrem fakultnych nemocnic- bez poplatku) možeš mat kohokoľvek ty chceš. Ja som mala muža a dost to pomohlo. Vyzliekal ma do sprchy, masiroval križe, otvaral mi flašku s vodu, ratal mi kontrakcie- sama by som to nedala. Ani fyzicky, ani psychicky...

seagul
15. sep 2018

@kristina28918 ja som mala pri pôrode dulu keďže môj muž sa na to necítil. Veľmi mi pomohla, hlavne psychicky, masírovala mi chrbát a tak. Mala som ju ako sprevádzajúcu osobu, keď sa malý narodil tak sa s mužom vymenila a muž bol s nami ďalšie 2 hodiny.

kristina28918
autor
15. sep 2018

@seagul tak aj ja by som si to predstavovala, zeby tam bola so mnou a po pôrode by prišiel manžel. Takze je lepšie keď tam mate niekoho kto vás Psychicky podporí.

seagul
15. sep 2018

@kristina28918 určite, plus dula má za sebou už pár pôrodov a vie ako to chodí. U mna konci navrhla aby ma dali na zem na štyri (lebo pôrod na spadnutie a maly bol stále vysoko) a to ma myslím zachranilo pred cisárakom. Do 15 minút som porodila na 3 supy. Tak ak ste dohodnutý tak že tam muž nebude je to veľmi dobrá voľba. Aj keď aj ja som sa napocuvala čo je to za nápad cudzí človek, to predsa moj muž musí vydržať a podobne blbosti. Ja by som šla v tomto modeli znovu.

hanka787
10. okt 2018

@momoika mozem sa opytat kolko asi stoji sprievod duly pri porode, zvazujem

seagul
11. okt 2018

@hanka787 každá má iný cenník, ja som za 2 návštevy pred ( predporodnu prípravu), sprevádzanie k pôrodu a 2 návštevy po platila v BA 100e.

mim8f
14. mar 2019

ahoj hladam porodnu asistentku na porod doma Orava, kto vie o nejakej PA alebo je PA prosím kontaktujte ma na email: miriama.francekova@gmail.com

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre