Tehotenstvo počas kojenia bez menzesu

miirkka1
10. feb 2018

Baby otehotnela niektora z vas ked este po porode nedostala menstruaciu a kojila popri tom????? Ze ste vystihli prave tu prvu ovulaciu???Dcerka ma 15mesiacov a neviem ci to vobec bude mozne ked sa koji 1-2x denne,v noci netusim.A ms nikde.

stanislavicenka
10. feb 2018

Ahoj. Ja som otehotnela. A dojcila som podstatne viac. A dokonca to bol jediny styk bez kondomu. Neuveritelna nahoda. Ked som doktorovi povedala presny datum, smial sa. Ja som si po 3 tyzdnoch spravila test a bol pozitivny.

miirkka1
autor
10. feb 2018

To vazne som rada...A mozem vediet kolko mesiacov malo dieta ked si otehotnela?Mala si aj nejake priznaky?

miirkka1
autor
10. feb 2018

A kojila si aj v noci? Ja som doteraz kojila casto ale doktorka vravela ze mam zredukovat kojenie aby sa zadarilo

majkagretka
10. feb 2018

Ja môžem tiež potvrdiť, nie z vlastnej skúsenosti, ale kolegyňa má takto dve detičky. Je medzi nimi rok a niečo. A veľmi si pochvaľuje to, že sa dokážu spolu vyhrať, keď je medzi nimi taký malý rozdiel. Držím palce

katren
10. feb 2018

@miirkka1 Ja som tak otehu 2x....ked mala dcera 9 mesiacov a potom ked mal syn 6 mesiacov...stihla som 3 deti do 3 rokov 😀

miirkka1
autor
10. feb 2018

Dufam ze sa to podari...lebo ked citam ze zeny nemaju ms aj 26 mesiacov a tym padom ani neovuluju tak ani uz neverim.

len_leninek
10. feb 2018

Mne doktorka povedala, že by som musela kojiť zhruba každé tri hodiny, aby bolo pravdepodobné, že k počatiu nedojde, ale ani to nie je samozrejme 100% istota. A čím dlhšie prestávky medzi kojeniami tým väčšia šanca počať.

stanislavicenka
10. feb 2018

@miirkka1 dcerka mala 21 mesiacov a dojcila som velmi vydatne a aj v noci 3x. Po otehotnrni som citila neuveritelnu bolest bradaviek, taku zvysenu citlivost, hrozne. Dojcila som doteraz. Teraz ma 27 mesiacov a skoncila som cca pred dvomi tyzdnami. Aj mi je smutno, ale bolo to uz velmi vela

stvura
10. feb 2018

No ja nam takto dve deti.. vzdy starsie bolo dojcene a menzes som nemala - rozdiel 2r a druhykrat rok a pol...prakticky som menzes nemala 6r

miirkka1
autor
10. feb 2018

Wauuu som rada ze je to mozne...lebo uz som stracala nadej a tiez priznaky boli citlivost bradaviek?Lebo ja som uz tyzden strasne unavena test ale negativny

nela6
10. feb 2018

@miirkka1 ja mam trosku inu skusenost, maleho som dojcila na požiadanie, nikdy vacsia prestávka ako 3h, a MS nabehla a druhe sa podarilo na 3 pokus ,cize mne aj pri výdatnom dojčení MS nabehla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre