Termín pôrodu 31.12.2015

gabi89
10. jún 2015

ahojte maminy, mate niektore termin na silvestra 31.12. ako ja? 🙂 ako to zatial zvladate? uz nieco nakupujete? lekara si zazmluvnite alebo nie,ci ako to je cez vianocne sviatky? napada ma kopa otazok, ale kludne napiste co vas napadne 🙂 nech viem, ze nie som v tom sama :D mne uz velmi pomalicky nevolnosti utichaju, tak snad uz to bude to krasne tehotenstvo o ktorom vsetci rozpravajju,tesim sa na to velmi.

stepanka274
10. jún 2015

Uz nie som v ocakavani, ale moja osobna skusenost: mala som termin 14.1., ale mala sa vypytala na svet uz28.12.,bala som sa velmi ci nebudu mat vsetci dovolenky, ale mozem upokojit, rodilo vela mamiciek a bol to super silvester aj s mojou babulkou.

brtky
17. jún 2015

@gabi89 Ahoj aj my mame termin na silvestra uz sa tesime

7983
21. jún 2015

Ahojte, nam soktor upravil pri poslednej prehliadke termin z 25 na 31 decembra. Prve xo mi napadlo bolo "no fasa kto mi pichne epiduralku"a aka bude nalada,ochota vsetkych. Ved kto by chcel robit na Vianoce ci Silvestra😧

gtm
10. aug 2015

Ahojte.aj my mame termin 31.12. 🙂 zatial sme este nic nekupovali.zvladame to super,nastastie od zaciatku sa citim vyborne ;)

aniklv
23. sep 2015

Ahojky aj ja mam ten termin a uz sa tesim len skoda ze prave na sviatky..nakupujem a uz mam vela veci a hlavne chcem nadstardantnu izbu kvoli tomu ze tam chcem partnera aby som nebola sama. Uz teraz sa citim ako gulka a rodit pojdem do LV 🙂

curlynka
28. sep 2015

@aniklv ahooj...nam sa termín z 3.1 upravil na 31.12 podľa sona 😆 takže uvidíme....a tiež sa cgystam rodiť v LV 😊

aniklv
28. sep 2015

Uuu super tak sa tam mozno stretneme 🙂

curlynka
28. sep 2015

@aniklv no veru he to mozne. Tiež by som chcela nadstandatku izbu, už ozaj len kvôli manzelovi, aby tam bol so mnou 😃😊

aniklv
28. sep 2015

Ja tiez a hlavne ze budu sviatky 🙂 dufam ze sa nam zadari mat tu izbu 🙂 a na sviatky nas tam aj tak nenechaju dlho..pustia aj skor ked bude vsetko ok 🙂

nadika1808
25. okt 2015

Ja mam zienky termin 22decembra a bojim sa

curlynka
25. okt 2015

@nadika1808 no to zachvilu je Tu....neboj nic 🙂 uz vsetko nakupene? Nachystane?

nadika1808
27. okt 2015

Vsetko nachystane a strach z porodu

curlynka
27. okt 2015

@nadika1808 tak to si sikulaaa 🙂

yenfer
24. nov 2015

@gabi89 Ahoj ak budes rodit V Bratislave na Kramaroch, tak sa tam mozno stretneme, ja mam rovnaky termin 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre