Termín pôrodu a vyšetrenia

liwqa
9. dec 2012

Ahojte maminky, stala sa mi taka vec... Sttyria lekari, ktory mi pocas mojho tehu robili sono, mi povedali rovnaky termin porodu. Moja lekarka mi ho nikdy nerobila, lebo je stale niekde odcestovana alebo dovolenkuje a kadekto ju zastupuje... Traja lekari z toho, boli z pracoviska 4D ultrazvuku na vysokej urovni... Lenze raz som si udrela brusko a moja lekarka vtedy nahodou pracovala 🙂 tak som hned sla za nou, ci je vsetko v poriadku.. neviem ako,ale z nenazdajky mi vypocitala tyzden posunuty termin a vsade mi ho zacala pisat, bez ohladu na to, ze pokial viem, najdolezitejsi je ten vypocitany v 12 tt. Od vtedy ked pridem niekam na vysetrenie v danom tyzdni, povedia mi ze som tam mala byt pred vyse tyzdnom a ja sa citim ako hlupana... Aj na prve ctg ma poslala teraz na koniec 37 tt. A co je najlepsie na poradna ma napisala na koniec 39 !t , nebudem vam hovorit ze odstup od poradni mam vyse 5 tyzdnovi a nebyt toho ze ju pred mesiacom nezastupuje ina lekarka a ja nepridem s bolestami, tak ma snad ani nikto zdola nevysetri... Toto bolo prvy krat pocas mojho tehu... Nie je to divne? Neviem co mam robit.. mojho prveho syna som porodila predcasne tak sa zacinam obavat ci vobec to ctg stihnem :D pri prvom tehu som chodila do poradne presne podla knizky a teraz ako pride... Ako je pravda ze moje prve tehu bola moja doktorka zastupovana cele moje tehu, to bolo asi tym :D

xlucia
9. dec 2012

@liwqa o tyzden sa prihlas do porodnice kde budes rodit, tam ti termin vypocitaju nanovo

liwqa
autor
9. dec 2012

Ja si tiez myslim, ze by som mala @xlucia ... 🙂

ninarigova
20. dec 2012

Ja som bola dnes na ultrazvuku.Podla knizky som 37tt a podla parametrov dietatka 38-4tt teda 39tt.Vaha 3460g 🙂

marioneta89
20. dec 2012

@liwqa ahoj..a neuvazovala si o zmene lekarky?myslim ze sa k pacientom stavia dost nezodpovedne..co je skoda,lebo na to nedoplati ona ale ostatní

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre