Termín pôrodu po IVF. Bol presný?

dicinka1
7. dec 2008

ajojte..zaujimalo by ma,kedy ste mali určeny termin po IVF a ako vam to vyslo..ci ste rodili presne na termin..alebo ako?

dicinka1
autor
7. dec 2008

vraj sa odpocitava 14 dni od toho..no ale aj tak..chcela by som vediet ako to vlastne je..mne sedi tt s velkostou...tak mi to povedal doky...a ani sme neodcitavali tych 14 dni..

dicinka1
autor
8. dec 2008

nikto nic nevie? 😕

jarka007
9. dec 2008

Termin podla punkcie, ak sa este dobre pamatam 🙂 a nevyslo to presne. Prisli cca 8 a 13 dni skor, uz nemali ten maz, takze prisli akurat.

jankajs
9. dec 2008

termín sa určuje odo dňa oplodnenia, nie odo dňa transferu (moja gynekologička si to nedala vysvetliť) + 2 tt = 40 tt. Peťo sa narodil 40+3, takže trochu meškal 😉

dicinka1
autor
10. dec 2008

jarka..a jankajs dakujem..ale nechapem ako moze velkost babetka sediet s tyzdnom,ke mi to pocita od poslednej menstruacie... 😀

beke
10. dec 2008

ahojte,
ja som mala termín vypočítaný tiež od poslednej ms a malý sa narodil presne na termín 🙂

dicinka1
autor
10. dec 2008

beke to vazne)?pytal sa na svet sam?
a teraz mas babo tiez cez umele? 😵

beke
10. dec 2008

dicinka
ano pýtal sa na svet sám, mala som spontánny pôrod nič som nedostala žiadne infúzky a teraz druhé čakám po KET mala som ešte 7 mrazáčikov a ostali mi ešte traja snehuliaci ale na ďalšie sa už nechystám 🙂

dicinka1
autor
10. dec 2008

aj mne sa zvisilo 6 snehuliacikov..a chystam sa potom este na ket..ale dam si uz ľ babetka..teraz som tu moznost nemala..mala som silne ohss.. ☹ ale velmi som tuzila po dvojkach 😉

beke
11. dec 2008

mne vždy vkladali 2 embryá a chytilo sa len jedno...pri prvom by som aj ja brala dvojky ale teraz pri Ket-e som sa bála ale uchytilo sa len jedno 😉

arturinka
11. dec 2008

Ahoj dicinka,....vidim ze tehotenstvo ti uspesne pokracuje...gratulujem,....co sa tyka toho terminu, tak podla menstruacie ho mam zajtra, ale nejako to u mna na porod nevyzera.....je to urcite individualne a tewrmin je aj tak len orientacny......takze sa nechaj prekvapit, tak ako ja,...uz som taka nedockava.... 🙂

dicinka1
autor
12. dec 2008

arturinka..drzim ti palceky,...a nech maly vyjde co najskor vonku...aby si sa pri porode velmi netrapila... 😵 😵 😵 krasny zazitok ti prajem..uz si tu dlho nebola...

dicinka1
autor
16. dec 2008

rodila este niektora po ivf?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre