Termín pôrodu. Rodili ste skôr alebo neskôr?

papula
25. jan 2007

Caves
Baby ako vam vysli terminy porodu?Rodili ste skor,neskor v den terminu?
Chcem pocut vase skusenosti ci porod vychadza vacsinou na den terminu.

svetluska.l
10. mar 2008

Holky ja mam jenom jeden termin..presne za tyden...tak doufam,ze mimisek jeste 4 dny vydrzi,chteli by jsme beranka 🙂 Ale uz ted se bojim,dneska je mi nejak divne 😖

dandinda
10. mar 2008

Svetluska- mate vybrate pekne meno, aj ja som povodne chcela Danielka, ale tatino mi v den porodu navrhol Mareka 🙂 Nastastie aj to sa mi pacilo, a podla numerologicky to bolo velmi vhodne meno, tak som mu urobila radost 😀 Urcite lepsie ako Bystrik, taky mal maly pracovny nazov pocas celeho tehotenstva 😵
Tak ako sa citis, bude z toho nieco, ale len plany poplach 😉

s2007
10. mar 2008

ahoj já měla oba kluky v 38tt 😉

svetluska.l
10. mar 2008

Nu na porod to nevypada,jen mi neni nejlip🙂Nejradsi bych aby mi odtekla plodovka,to clovek aspon vi na cem je,kontrakce urcite nepoznam nebo zmizi hned jak bych dorazila do porodnice ☹ Holky jak vam zacal porod?kontrakcema nebo plodovkou??

s2007
10. mar 2008

no u prvního jsem měla posličky asi tak 3dny na štedry večer jsem se nadlabla kapra a salatu no a to jsem si myslela že jsem se přejedla ale na druhy den mě bolelo břicho a praskla mi hlenová zatka no volala jsem kamaradkám a ti mi řekli že mám byt v klidu že do 3 dnu porodím no a měli pravdu 28,12 ve 3rano jsem jela a ve 12h jsme měla kluka no a druhy porod to mi o pulnoci praskla voda tak jsem jela a v nemocnici mi řekli že to bude do 4h já byla tak natěšená že už mi bude lp bez toho pupku jenže mě se zastavili kontrakce a rano v 6h my porod vyvolavali ale šlo to vše se dá vydržet už to že jsem chtěla mít po porodu takže neboj poznáš ty bolesti prvně to začíná jako by si měla dostat menzes 😀 pak napiš jak pokračuješ 😅

svetluska.l
10. mar 2008

Snad jo🙂Taky se mi ted strasne zhorsila plet,cele tehotenstvi jsme ji mela v pohode aposledni dva dny mi naskakaly pupinky v obliceji a na prsou,myslis,ze by to taky mohlo byt tim,ze se blizi porod?

dandinda
10. mar 2008

Najprv ma zacali boliet krize 😖 nevedela som, ci z toho, ze som cely den sadila kvety, alebo 😲 Zacala som chodit casto na malu a potom sa objavil taky slabucko ruzovy vytok, jemne kontrakcie ako pred menzesom 😖 A tie sa pomalicky stupnovali a stupnovali a skracovali a skracovali 😀 Celu noc som sa prechadzala po dome, nachodila som isto par desiatok kilometrov 😎 Rano sme s pravidelnymi kontrakciami Kazde 4-5 minut nabehli do nemocnice a jasne, ze len co som stretla lekara,nasho znameho, akoby utalo a kontrakcie sa predlzili na 8 min. 😠 No len co ma prijali a isla som na prietoky, kontrakcie boli kazde 3min.Tak som sa presla po schodoch na 3.poschodie a tak som pokracovala asi do 14tej 😝 O 15 tej som uz ledva vyliezla na postel a o 16:12 sa maly narodil 😵
A plodova voda?Museli mi ju prepichnut 😒 to si dokonca pamätam, ten uzasny hak 😀

s2007
10. mar 2008

mě to taky udělalo pardnu před porodem to ti hormony pracují 😀

svetluska.l
10. mar 2008

no holky dik,uz se nemuzu dockat🙂Tesim se a strasne bojim,pak zase tesim,pak zase bojim...hlavne jak to poznam a jestli me prijmou,aby nebyl stopstav a tak....
Jo o tom haku jsme slysela🙂ja reknu,at mi delaji co chteji,hlavne at mi zadne nastroje a nuzky a takovy veci neukazujou,pac se zhroutim akorat z toho pohledu na to🙂

dandinda
10. mar 2008

Nezrutis, neboj, bude ti uplne jedno, co do teba pchaju, len nech to je uz vonku 😀 😀
Neboj, urcite to spoznas, tiez som mala obavy, ci si vsimnem, ze idem rodit 😀 A vsimla, to sa prehliadnut neda 😉 😉 A radsej bud v nemocnici skor, predsa je to istota ako potom rodit niekde v aute 😀 😝
Drzim palce 🙂

s2007
10. mar 2008

neboj porod není tak hrozny musíš byt vklidu a bude to fajn já si řikala pořad dokola zvladly to jine tak i já to zvladnu taky ti držím palce všem maminkám ktere to máj za par at vše dobře dopadne 😎

svetluska.l
10. mar 2008

Holky zavidim vam a dekuju za podporu🙂

dandinda
10. mar 2008

Mas co zavidiet 😉 No o par dni budes patrit medzi maminy a uvidis, ze je to fakt zavideniahodny zazitok, ktory musis zazit, aby si pochopila 😵 A budes hrda mamina 😎

nikitka26
10. mar 2008

já rodila 37+5, praskla mi plodovka, ale kontrakce žádné, takže mi to druhý den vyvolávali 😉

simone
10. mar 2008

ja jsem jela do pordonice presne na termin 😉

Svetluska neboj,ze rodis urcite poznas ajestli to boli.....to psat nebudu,ale urco to prezijes jak kazda jina 😀 😉 Stejne se tak budes tesit na maleho a jak ti ho daji,tak ani nebudes vedet,ze jsi rodila 😎

mobina
11. mar 2008

Tak já nakonec 6 dnů přenášela podle TP stanoveného podle poslední MS. Ale na utz v 21 tt vyšel termín porodu na 21.2. a Ondra se tak opravdu narodil 😉

luciferek
13. mar 2008

tak já zase rodila o 6 dní dříve než jsem měla termín porodu dle menstruace i UTZ 😉. Nejdřív praskla plodovka a pak se to všechno rozjelo 😒 😅

rpinguin
13. mar 2008

tak devcata, ja som rodila 2 dni pred vypocitanym terminom, takze to skoro klaplo 🙂

bulina
14. mar 2008

ahojky holky,
světluško já jsem na tom podobně jako ty.Také mám strach,že to nepoznám ☹ včera mi opět chytly divné bolesti,takové rejpnutí a za malý okamžik silný rejpnutí a tlak a trvalo to vždycky taak minutu.Nebylo to pravidelný,ale zlobilo mě to od 19hodin do 22.00.Bolelo to i ve vaně,ale potom se vše uklidnilo.A dneska od rána mi taky trošku břicho pobolívá,ale zase jinak.Tak holky nevim.
Termín mám 20.3.Včera jsem byla na kontrole,ale doktor řekl,že je vše v pořádku.Tak uvidím,kdy se to rozjede a hlavně jestli to poznám.

olivz
14. mar 2008

bublino,neboj až se to rozjede,tak to poznáš 🙂 🙂
u první jsem měla termín 17.2. a malá se narodila 18.2. a u druhé byl termín 22.2. ,ale 11.2. jsem měla jít na vyvolání a malá se narodila 10.2. 😀

zabka1003
14. mar 2008

ja som porodila 3 týždne pred plánovaným termínom🙂 praskla mi voda..

lenerka
14. mar 2008

ahoj

docela se doktoři trefili 🙂
měla jsem 2termíny:20.12 a 22.12.
Kačka přišla na svět 26.12.to jsem jí domluvila chtěla jsem být s rodinou u štědrovečerní večeři a koukat na pohádky 😀

anndrea
14. mar 2008

Moj prvy termin bol 5.11, potom ho posunuli na 11.11 a dokonca 13.11. Sophinka sa narodila 3.11, takze prvy termin bol spravny 😵 ale kocky nebojte sa, urcite to poznate, ked TO uz nastane...mna posledny mesiac bolelo uplne vsetko, vsade ma pichalo, tlacilo, boleli ma krize...

zdenka26
14. mar 2008

Ahojky,tak já měla termín 10.11 a rodila jsem 12.10.,poznala jsem to protože mi praskla voda 😉 Holky nebojte se poznáte to 🙂

monca301
14. mar 2008

Ja som mala termin 21.4 a maly sa narodil 17.4. Tesila som sa, ze to bude byk a nie baran. Ale co uz stalo sa, hlavne, ze sme zdravi.

alexandrakeselova
15. mar 2008

my sme mali termin 9.6 a syncek sa narodil 2.6 🙂

svetluska.l
16. mar 2008

Ahoj holky,tak ja mam termin zitra a porad nemam ani zadne poslicky nic..jen mi hodne casto tvrdne bricho..ale zadna zatka,zadne kontrakce,proste nic...zacinam byt nervozni...mam jen jeden termin,vysel mi podle PM i podle UTZ stejne.....ze by se mimiskovi proste jetse jen nechtelo? ☹ 🙂

lenerka
16. mar 2008

ahoj

neboj světluško všechno bude ok 😉
mě taky nepraskla voda ani žádná zátka
kačce se taky moc na svět nechtělo
měli jsme 3dny zpoždění
ale pak jsem vzala do ruky žehličku a 2hoďky jsem manželovi žehlila do práce košile a najednou mi začlo pobolívat břicicho jako u slabší menstruace a pak to už začlo bolet více a pak za 13hodin byla kačka na světě!

všechno bude dobrý a chlapečka se brzy dočkáš
držíme palečky a pak se ozvi až porodíš ahoj

dididi30
16. mar 2008

ja som mala termin 25.8 a mala sa narodila 25.8,parada 😀 druhe pocitam neskor lebo je to chalan 😝

lucia18
16. mar 2008

Ahoj, Mne doktorka vypocitala tp na 5.10.Na jejdnej internetovej stranke sa to da vypocitat vyplnenim dotazniku. Ta 😉 m mi vysiel datum 10.10. a maly sa narodil 9.10.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre