Termín pôrodu. Rodili ste skôr alebo neskôr?

papula
25. jan 2007

Caves
Baby ako vam vysli terminy porodu?Rodili ste skor,neskor v den terminu?
Chcem pocut vase skusenosti ci porod vychadza vacsinou na den terminu.

kacka79
9. júl 2007

Ahojky, tak náš mimísek přišel na svět přesně 2 týdny před termínem 🙂Už tam asi nechtěl být tak sám..

margotka
9. júl 2007

Ahoj,mně podle ultrazvuku v 32.týdnu slibovali termín na konec května,podle menzes jsem ho měla 8.6. a dočkala jsem se až 17.6. !!!Asi jsem měla v břiše jak v pokojíčku 😉

zuzka_cz
13. júl 2007

Ahojte! Môj synček sa narodil presne v deň termínu 🙂 🙂 🙂

nikka.vo
13. júl 2007

Tak já měla termín 14.května, můj gynekolog vyhrožoval, že si myslí, že porodim o minimálně týden dřív a nakonec jsem porodila 21.května 😀

zgurkaa
13. júl 2007

Ahojte. Simonka sa narodila presne v den terminu a Michaelka 3 dni pred terminom. 🙂

benabianca
13. júl 2007

prveho sme mali chlapceka,4 dni po termine.A druhe-dievcatko,7dnipred terminom.

koc
13. júl 2007

Ahoj, první syn se narodil 3 dny před TP dle M (dle UZ nebyl stanoven), druhý syn 4 dny před TP dle M a den před TP dle UZ; u obou to však bylo při změně tlaku a počasí (vedro a bouřky) a po náročném dni (poprvé nekonečné čekání na poradnu a monitor v porodnici 7-12,30 hod.; podruhé nákupy posledních drobností do výbavičky) 😀

petka.m
14. júl 2007

Termín som mala 30.5. a malá sa narodila 13.6. (14 dní po termíne, aj to mi pichli vyvolávačku).

evicky
14. júl 2007

Ahojte ja som mala prvý termín 21.6.2007 a druhy podla sona 15.6.2007 a malá Evička prišla na svet 8.6.2007

majka07
14. júl 2007

Tak my se měli narodit 7.5. a taky jsme 7. narodili 😀 měli jsme císaře a pan doktor to naplánoval na termín a to přitom strašil, že budeme muset asi dřív, malá byla v příčce, takže tam nic jiného něž císař nejde 😀

swetlus
14. júl 2007

my meli byt jeste v brisku. Termin 22.7. ale Matysek uz nevydrzel a narodil se 6.7., takze 16 dni pred. 😅

maca793
14. júl 2007

mne to dosť skákalo podľa veľkosti dieťatka
raz to bolo 11.5 potom sa to presunulo 18.5 a potom na 25.5
maličká sa narodila 9.5, takže presne na prvý termín.
najlepšie na tom bolo, že keď som prišla do nemocnice s tým, že mi odtiekla voda, tak som nebola otvorená vôbec. prišla som tam o 23,00 a maličká sa narodila o 6,05 ráno bezproblémov. 😉 a všelijakých injekcií

pipi1211
14. júl 2007

T.P. - 22.5. porod-1.6.

ramzesa
14. júl 2007

prve babo termin jeden 13.4., druhy 11.4. (pohyby som citila dost skoro na prvorodicku,takze ten datum bol skoro o mesiac skor, ten tu neuvadzam)
narodil sa 9.4.
druhe babo termin 27.6. narodila sa 29.6.
😵

maca21
14. júl 2007

termin 10. 1 a rodila som 22. 1

dannynka
25. júl 2007

ja som mala termin 24,9 a narodila sa 3,10 ale museli mi ju vyvolat lebo tam bola dlho a nacelo sa jej ist von...ved baba nie?uz vedela ze sa tam nevrati...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

veu7
25. júl 2007

ahojky já mám termín podle ultra. 1.8.07 ale už dneska mám skoro pravidelné stahy ráno na prohlídce mi řekli že sem otevřená na 2cm tak sem se chtěla mamin zeptat za jak dloudho po otevření na 2-3 cm rodili....

bibinka
25. júl 2007

veru- ono je to veľmi rozdielne, hlavne u prvorodičiek. maminy ktoré rodia prvýkrát sa môu otvárať až 24hod. takže si daj teplú sprchu, ľahké jedlo a potom šup do postele a trocha si pospi-teda ak sa ti bude dať. a možno už ráno porodíš. len kľud.držkám všetky palčeky,nech sa ti narodí nádherná Verunka 🙂

veu7
25. júl 2007

no ráno musím zase na monitor tak si me tam třeba už nechaj.. 🙂 to bych byla ráda už chci mít tu naší princeznu doma a mazlinkovat se s ní...ale děkuju...

luuciee83
26. júl 2007

já měla termín 7.6. a nakonec se malý narodil 26.5. ale on se ven tlačil už od 24tt, takže to byl skoro zázrak, že vydržel až do konce 38tt 😉

ina.b
26. júl 2007

Ahojky. Jaký termín je podle vás nejpravděpodobnější - podle PM, UZV nebo pohybů? Díky.

veu7
26. júl 2007

ahojky no me každej řikal jak podle pohybů a ultrazvuku...já mám teda termín podle PM i UZV 1.8. ale podle pohybů sem měla mít 16.7. a nic...v poradně sem jim o prvních pohybech řikala a doktor mi tenkrát řek že podle pohybů už se to neurčuje že je to nepřesný kort u prvorodiček který ty první pohyby težko odhadnou....ale každej doktor taky řiká něco jiního.... 🙂

romana27
26. júl 2007

Ahojky, já věděla přesně, kdy se "to stalo", přesně termín poslední menstruace, i první ultrazvuk přesně odpovídal a já přesto porodila přesně o tři týdny dřív 😀
Ale kupodivu v den porodu měl podle ultrazvuku Daníkovi rozměry odpovídali 40tt a také proto mi asi praskla voda 🙂

ina.b
26. júl 2007

Myslím právě, že podle pohybů to není přesný. Cítila jsem je hodně brzy a termín podle nich by měl být 6.10., zatím co podle UZV až 28.10. To je docela rozdíl. Menstruace nebyla nikdy pravidelná, proto se jí moc neřídím 😉

pipisek
26. júl 2007

nejvíce se přihlíží prý na první UZ a na UZ v 12tt a pokud je rozdíl v termínech podle MS a těch UZ menší než 1 týden bere se jako směrodatný termín dle MS. tak to bylo řečeno dr. mě. podle pohybů se už od dob rozšíření UZ už neurčuje z důvodů nepřesnosti, to bylo za dob našich maminek, tam byl pak rozdál i 14 dní, což dnes asi žádná z nás nemá

burina111
26. júl 2007

ahojte kočky,poradte mi, som teraz v 35tt, no podľa UZ už v 39tt, malá je o mesiac vačšia. znamená to, že porodím vlastne podľa počítaneho termínu v 36tt alebo ako? ☹

januliak
17. aug 2007

cafte babizne,
chcem sa vas spytat, kedy mam predpokladat termin porodu, ked podla menzesu by to malo byt 12.11., ale podla ultrazvuku je mala vacsia a termin vypocitali na 30.10.? A tiez, ci mi neviete poradit, ked mi ten datum takto skace,ktory termin sa pocita na odchod na matersku? Diky moc 😉

kacka79
17. aug 2007

Ahojda, tak já jsem rodila 2 týdny před termínem - termín podle menstruace i podle uz se shodoval.. ale byla jsem moc ráda, že to bylo dřív, už jsem byla jako vorvaň

pipisek
17. aug 2007

ahoj,
první dcera se narodila 7 dní po termínu a teď jsem měla termín podle UZ 16.7. a podle MS 19.7. a porod mi museli vyvolat 30.7., protože princezna stávkovala a nechtělo se jí mezi nás 😀

mobina
17. aug 2007

Januliak mateřská se podle mě počítá k tomu dřívějšímu datumu porodu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre