Tmavohnedý výtok po dvoch dňoch menzesu

zdenka_ch
4. mar 2014

Ahojte..chcela by som sa opýtať či už mal niekto taký problém ako ja..??Mala som menštruáciu 2 deň..mali sme pohlavný styk a ........ odvtedy mám už len taký tmavohnedý výtok..??Môžem byť v tom..?? Ďakujem 😒

demether
4. mar 2014

@zdenka_ch aj kratkodoba hormonalna nerovnovaha moze sposobit takuto ms. a ak pochybujes, staci spravit test alebo k doktorovi na krv a mas to jasne

hviezdicka111
4. mar 2014

@zdenka_ch pocuj...2.den ms ak by bola aj strasna nahoda a mala by si rovno ovu (co je velmi nepravdepodobne) a keby si rovno otehotnela, tak sa ti hned v dosledku tehotenstva uz prebiehajuca menstruacia nezmeni na spinenie 😀 cele uhniezdenie netrva par minut, ci hodin, je to ovela dlhsi proces 😀 takze podla mna je to normalna menstruacia, nie v kazdom cykle byva navlas rovnaka 🙂 to si si uz hadam vsimla 🙂
jedina moznost, ak si mala nechraneny styk pocas plodnych dni a tato "skratena" forma ms by mohla v tom pripade byt aj v tehotenstve -> v tom pripade sup do lekarne po tehu test...ale ak som spravne pochopila, tak sa bojis toho, co som napisala vyssie 🙂

zdenka_ch
autor
4. mar 2014

@hviezdicka111 Stalo sa mi to prvý krát tak preto niesom vo svojej kožy....nebojím sa tehotenstva len ešte niesme pripravený 🙂

hviezdicka111
4. mar 2014

@zdenka_ch no v pohode 🙂 snad som aspon kusocek pomohla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre