Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tretí pôrod sekciou

freyusha
7. máj 2014

Ahojte, ak by sa tu nasli maminy, ktore rodili 3x sekciou, rada by som sa spytala na priebeh tehotenstva a tretieho porodu..Chceli by sme druhe dieta (o 1. sme prisli), no obavam sa porodu..Lekari mi oznamili pri druhom, ze ak by som zostala tehotna 3.x, tak porod by nasledoval sekciou.mam z toho velke obavy...mate skusenosti? naozaj mam mat obavy?Dakujem za vsetky odpovede..

janka256
7. máj 2014

ahoj ja mam 3 sekciou a v pohode aj tehotenstva aj porod ziadny problem pri prvych dvoch som mala celkovu anestezu a pri tretom som si uz dala spinal 🙂

dasamo
7. máj 2014

@freyusha Ahoj. Nemusis sa vobec bat. Mam za sebou 3cisarske. A treti bol najlepsi, sice uz som mala vacsi rozostup -13rokov medzi druhym a tretim. Tehotenstvo uplne bezproblemove. A aj som sa rychlejsie zotavila. Takze ziaden strach. Dokonca mi bolo povedana, ze sa da aj stvrty, len to uz je riziko. Treba sa viac setrit, co nakoniec nie je neprijemne 😀

darina1952
7. máj 2014

@freyusha ja mám za sebou 2x sekciu - prvá bola akútna a druhá plánovaná - všetko zakaždým OK a bola som na spinálke, takže som si detičky videla hneď "za čerstva". Všetko čo sa týka sekcie a obáv z nej je len v tvojej hlave a psychike - keď sa budeš pozerať na SC ako na príjemnú udalosť pri ktorej príde na svet tvoje vytúžené dieťatko, tak to zvládneš na výbornú. 😉

buco15
7. máj 2014

no ja idem už aj rodit za 2 tyždne a je to 4 sekcia a zatial to mam bez problemov!!!!!!!!

euka210
7. máj 2014

@buco15 a nebol problem ze je ta posledna tak skoro po predchadzajucej?

mamina1978
7. máj 2014

Ja mam 4 sekcie za sebou, bez problemou 🙂 Posledne dve boli kratko po sebe ..... len 1 rok a 7 mesiacov.

buco15
7. máj 2014

@euka210 nie v pohode

Tu začni písať odpoveď...

Odošli