Už 4 noci nad ránom nespím, poslíčkovia sa hlásia

eri28
6. sep 2012

Ahojte maminy, ked mate niektora skusenosti, budem rada, ked napisete, ja sa uz noci, niekedy az nad ranom trapim sposlickami, abcas bolest, ako menzes, inokedy zrychlene dychanie nepravidelne, to trapi asi najviac, trva to 3, 4 hodinky, viac nie potom uz nevladzem som utahana unavena, dam si teplu sprchu, obleciem sa a pomaly mi to ustupi....Lenze to uz je aj 6, 7 hodin rano a ja sm nenormalne vycerpana, tesim sa, ze je den, a ked sa chyli vecer, nechce sa mi ist ani spat, aby sa mi to nezopakovalo...Dnes mi uz ani papat nechuti, mozno som uz znechutena, inac niekedy ma prezenie na wc, a raz som vracala, cakam, kedy to skonci 😝 ...pravymi kontrakciami a porodom, mimi je o dva tyzdne po predu, cize uz by som ho uvitala, aspon nech ma tak nevyerpava, ked sa tolko pripravuje 😀 .
Dakujem za nazori...... 😉 , a skusenosti....

peta1991
8. sep 2012

@eri28 ahoj ja som nemohla spavat na prelome 8/9 mesiaca.teraz posledne 2 tyzdne spim vyborne ale budim sa na bolest panvovych kosti a aj poslickov ( je to ako menstruacne bolesti,trvaju kratko a neopakuju sa v intervaloch) teraz som v 39tt a myslim ze kazdym dnom pojdem. a ked ti nechuti papat tak si skontroluj tasku aby si mohla uz ist 🙂 niektorym zenam prejde chut na jedlo pred porodom

eri28
autor
9. sep 2012

@peta1991 ahoj 😉 , taska, ako tak nachystana, 2 noc, co sa relativne vysoim, to pokladam za zazrak, jeduna srnda, ze sa mi otocil rezim, co bolo v noci sa mi natiahlo na cely den, cize poslickovia, tvrdnutie bruska, dychanie, uz nebudia v noci, ale strasia cely den, 😝 , no neviem co je lepsie 😅
cize cez den som opatrna, vcera som sa nebol radcej ani preist, aby som ho nevytrapila 😀
no uvidime do kedy vydrzime 😵 ....

plostica2502
10. sep 2012

ahojte maminky, nemal by niekto zaujem o baliky oblecenia,mam vecicky aj chlapcenske,aj dievcenske,predam za dobru cenu.pekny den

eri28
autor
10. sep 2012

@plostica2502 dakujem, ale mi sme komplet po sestre, mozno sa ti niekto ozve, lebo nove sa fakt neoplati kupovat...

elliie
29. jún 2017

@eri28 môžem sa spýtať. Kedze je to uz stará tema tak babatko je uz na svete a chcela by som vedieť ako dlho este pokračovali ti poslickovia v noci kym prislo na pôrod?? Dakujem

beton
29. jún 2017

@elliie u mna 2 tyzdne

kayla_gombosova
30. jún 2017

@beton zdravím môžem sa opýtať ako sa Vám prejavovali poslickovia? Ja si niesom istá či je to toto alebo nie. Jeden deň menštruačné bolesti sem tam, potom pichanie ako keby mi tam niekto vopchal žiletku . Druhý deň opuchanie nôh, a ďalší deň bolesť od krížov až do nôh. Nie kŕče, ale ako keby svalovka. Dnes som bola na poradni, a lekár mi dokopy nič nepovedal, iba že je OK a mam prísť o týždeň. A v správe sa nevyznam. Ďakujem 🙂

beton
1. júl 2017

@kayla_gombosova ja som mala normalne kontrakcie kazdy den, stale som myslela, ze uz je to tu a potom sa to ustalilo. Vraj ked vlezies do teplého kupela a sa to upokoji, tak su to poslickovia. Ked sa to neupokoji, ale prave rozbehne, tak je to tu :o)) bolo to psychicky dost narocne, lebo som uz chcela rodit a mat to za sebou.

eri28
autor
1. júl 2017

@elliie podla datum co som reagovala September 2012 maly sa mi narodil 18.oktobri. 2012.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre