Vyšetrenia pred epidurálkou

mirkava
19. feb 2014

Táto téma tu určite už bola. Mám 3 týždne do pôrodu a teraz uvažujem nad epidurálkou. Neviete niekto ako dlho pred porodom treba robit potrebn vysetrenia?

wenka25
19. feb 2014

@mirkava mne žiadne vyšetrenia nerobili,ked som prišla do porodnice rodiť som iba podpisala papier sestričke a zaplatila..... 😉

kiwi82
19. feb 2014

@mirkava ja som musela ísť na poučenie o epidurále. opýtaj sa pôrodníka ale čím skorej. kebyže nemám absolvované to poučenie tak mi ju ani nedajú.

mirkava
autor
19. feb 2014

@wenka25 zajtra idem na gyndu tak sa spýtam. Aký bol pôrod s epidurálkou? Čo som tak čítala na nete tak ženy ktoré si ju dali by bez nej už nerodili, ale vraj sestričky to nemaju radi, lebo potom nevieš tak zatlačiť pri kontrakcii.

nigguska
20. feb 2014

@mirkava ahoj,ja som isla na poucenie tusim tak 3tyzdne pre planovanym porodom..inac by mi ju nedali...a moja skusenost.....dostala som tesne pred porodom prvu,ale mala som tak priserne bolesti,ze mi museli dat este jednu ale ani ta mi nezabrala...a mozno aj zabrala len o tom neviem...mozno tie bolesti by boli este vacsie....nakoniec to museli aj tak riesit akutnym cisarakom v celkovej anesteze....takze ja ti moc poradit neviem,lebo fakt netusim,ci mi len nezabrala alebo tie bolesti boli fakt take,ze by som "umrela"nemat ju pichnutu...

andje
20. feb 2014

Mne tiez nerobili ziadne vysetrenia. Epiduralka mi velmi pomohla a to, ze pri nej nevies tlacit je blbost. Kontrakcie citis normalne, ale nie su take bolestive

senta_sofia
20. feb 2014

@mirkava mne nerobili ziadne, ani som dopredu nic nenahlasovala, pocas 1. doby porodnej som potom povedala, ze chcem, tak mi ju pichli a zinkasovali prachy 😉

mirkava
autor
20. feb 2014

Tak dnes som bola u dr. a musím ist za anesteziológom na nejaké vysetrenie, ale hrozí mi aj cisarsky lebo malý je zle otočený. Som zvedavá ako to všetko nakoniec dopadne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre