Vyskočená platnička a pôrod

tosa
6. mar 2009

Ahojte baby, mate niektora skusenost s porodom po hernii. Ja som mala vyskocenu platnicku pred 2 rokmi (neoperovanu) trvalo mi 7 mesiacov dat sa dokopy na fyzio, ale stale sa mi vracaju bolesti. Babo cakame v juli, zijeme momentalne v taliansku.. a neviem ci nemam zvazova cisarsky alebo ine formy porodu ako klasiku (mozno vo vode?) a este mi "jedna baba povedala" ze dakomu rupla platnicka prave pri porode 😲 pomooooc 😀

lusilia
3. okt 2011

@kaktusik007 aha, tak ja len, ci im to bude stacit k tomu, aby videli, ze co tam vlastne je, ale tak hadam ano... o preplakanych nociach a uz obcas aj dnoch ani nehovorim, obcasne to uz fakt nezvladam a hlavne kvoli detom ma to stve...mne vobec nevadi, ze k nim musim v noci vstavat, na to uz som si zvykla, ale aka bolest ma prepadne, akonahle sa zobudim, ked zmenim polohu z lahu do sedu, to je fakt hroza, ale vsak to teda asi poznas...no kazdopadne uz sa neviem docakt zajtrajska a dufam, ze ma budu hned informovat, co tam je...vsak ja sa ozvem a teba kedy presne caka operacia?

kaktusik007
4. okt 2011

@lusilia presne o tyzden idem na prijem.... na ct to uvidia, urcite.... podla toho co popisujes tak ten nalez tam mas asi podobny ako ja 😒 - a mne to teda bolo vidiet na normalnom rtg...

lusilia
5. okt 2011

@kaktusik007 no takže výsledky budú až v piatok. Inak môžem sa Ťa spýtať aké lieky beries? A tie ti potom pomohli od bolesti?

carrie4
7. máj 2012

@lusilia ahojky ako si dopadla? ako sa ti darí? ja som v 24 tt a bolesti sa pred dvoma týždnami vrátili, a riadne. Už som bola aj na neurologii, pichli mi obstrek, predpísali nejaké lieky ale zatial žiadna zmena. A nakázali kludový režim... no pri 2 ročnej dcérke nemožné.

lusilia
1. jún 2012

@carrie4 fuuu, tak to ma mrzi, ze sa ti to vratilo. Tak ja som tiez nedopadla moc stastne. Bola som na CT, potom aj na MRI, doktor sa vyjadril tak, ze nech sa rozhodnem ked dokojim, ze potom skusime nejake lieky, ale sam teda povedal, ze najskor to bude asi na operaciu. Tak som sa sama teda rozhodla, ze pojdem sa popytat do Novych Zamkov a tam mi dali hned aj termin, len ten som teda zavrhla, lebo by sa mi nemal kto starat o deti a sama by som to tazko zvladla. Inak do decembra mi bolo hrozne, potom mi to konecne trochu ustupilo, ze som mohla aspon spavat, ale cez den aj tak bolesti a ked som sla do tych NZ, tak sa mi zazrakom uplne .ulavilo, ako citila som to, ale dalo sa s tym zit...no, ale ako pisem, opat sa mi to zacina vraciat ☹ A teda lieky ked tak ibalgin si dam, kedze stale kojim...Tak Ti drzim palce, nech to zvladnes a hlavne nech tie bolesti nemas....a teda este mam to vyskocenu platnicku, ale k tomu zuzeny spinalny kanal, tak, ze preto mam take bolesti.

carrie4
8. jún 2012

@lusilia tak dufam, že sa ti to už nevráti, a že sa to nejako upraví samo... možno ked dokojíš ako to bolo pri prvom tehu u mna. ja som mala teraz lepšie obdobie, ale odvčera amen tma... neviem či sa bábo v brušku otočilo nejak inak, ale z hodiny na hodinu mám také bolesti, že neviem chodiť pomaly a aj to som ohnutá ako paragraf... asi budem musieť do nemocky ☹ a už len veriť v zázrak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre