Čo mi odporúčate na vyvolanie pôrodu?

adus_ka23
31. mar 2018

Ahojte babi som uz tyzden po termine a chcela by som sa opytat co mi odporucate na vyvolanie porodu...uz mi hrozi vyvolavacka a tomu sa chcem vyhnut😞

minitina
31. mar 2018

Masáž prsníkov a aj keď možno nie je chuť...sexík...a pôjde to...ja myslím že u nás pomohlo 😀😜 tak nech sa ocko činí 😉

vsicka036
31. mar 2018

Sex. Jednoznačne. A najlepšie do konca vnútri a ty s orgazmom.

nika898
31. mar 2018

@adus_ka23 horuci kupel ze vraj pomaha. Ja som si ho davala pravidelne 3 dni a maly sa narodil 5 dni pred terminom. A samozrejeme sexik 😉

brunkova
31. mar 2018

Mne nepomohlo nic. 2 deti, 2x vyvolavacka, narodili sa 10, 12 dni po termine.

tinuska0306
2. apr 2018

Klasické babské rady : sex, umývanie okien, chodenie po schodoch (námaha), štipľavé jedlo, horúci kúpeľ, masáž..... ale čo zaberie práva tebe, len skúšať 🙂

hviezda21
2. apr 2018

V den terminu som si dala horuci hodinovy levandulovy kupel, s muzom sme stiahli flasu cerveneho a masiroval mi na nohach akupunkturne body(kukni Utube). Isli sme spat okolo 1,o 6.mi praskla.voda, do 30min pravidelne kontrakcie, 13.33 maly na svete. Predtym krcok tuhy, otvor.na 1cm, ziadne tvrdnutie brucha. Urcite sex pravidelny ak.sa da, primerana fyzicka namaha(aby si vladala rodit keby to doslo v noci alebo vecer po celom.dni), stiplave jedla, bylinkove caje. Moj gynekolog radil jednoznacne sex kvoli prostaglandinom.

natalkasimonka
2. apr 2018

Mala som dva týždne do pôrodu. U rodičov menili v bytovke výťah tak som išla dva x hore dolr a o 10 večer ma manžel viezol do pôrodnice

natalkasimonka
2. apr 2018

Na 7 poschodie

adus_ka23
autor
2. apr 2018

Dakujem vam tak idem teda skusat😊

kubkovamama
2. apr 2018

@adus_ka23 moja gyn.odporuca každej hlboké drepy..a keď už nič iné,bude dobrý základ na poporodne formovanie postavy.☺ Mne osobne to nepomohlo.☺ Horúca sprcha na bruško,masáž bradaviek a do nemocnice som za 5 hodín utekala na 7cm. Za ďalšie 2 hodiny bola na svete.

domculik
2. apr 2018

@adus_ka23 treba vyskusat vsetko co tu kocky radia, mne osobne z toho nic nepomohlo, pravdupovediac mne nezabrala ani ta vyvolavacka a mlady pan sa narodil aj tak az ked sam uznal za vhodne :D. ale velakrat tie babske rady zaberu, takze drzim palce, hlavne nech ti vsetko dobre dopadne !

27petulka27
2. apr 2018

Ja som tiez skusala vselico - sex, skoricu, sprchu, umyvanie okien, chodenie po schodoch a nic. Trochu zabral hamiltonov hmat, ked mi ho spravil moj gyn. Vsetky tri porody som mala aj tak vyvolane. Niekomu pomohli babske recepty, no mne nie. Napriek vyvolaným porodom, som ich mala rychle 😉 Drzim palce!

adus_ka23
autor
4. apr 2018

@kubkovamama ako dlho si bola v tej sprche?

kubkovamama
4. apr 2018

@adus_ka23 cca 20min,pozor aby ti neprišlo zle,alebo vaňu napustit

marguay
4. apr 2018

Ja som uz lezala na gyn oddeleni bola nedela vecer a v pon rano mali vyvolavat. Ale povedala som si ze skusim vsetko. Doma nic nepomohlo co tu pisu tak lezim o 22 hod v nemocnicnej posteli a rozmyslam co este spravit. Skusila som 10 min masaz bradaviek a do polhodiny prisli kontrakcie.

kerca36
13. apr 2018

@adus_ka23 Pomáha vraj teplá kúpeľ, masáž prsníkov, sex, chodenie do schodov, dlhé prechádzky........mne žiaľ z týchto metód nezabralo nič a pôrod mi museli vyvolať. Stačila ale iba jedna tabletka, malého to zrejme "pošťuchlo" a za pár hodín sa pôrod rozbehol. Maličké si samo vyberie kedy príde na svet 🙂 Držím palce a prajem krásny bezproblémový pôrod a zdravé mimčo 🙂

tinuska0306
14. apr 2018

@kerca36 či je práve vyvolávačka výber dieťatka... Ale som rada, že vám to šlo tak dobre <3

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre