Začiatok kontrakcií

lienka9
13. máj 2018

Ahojte mozno hlupa otazka,ale kedy vam zacali kontrakcie..mam tym na mysli ze ked ste oddychovali alebo spali,alebo niekomu aj pocas aktivnej cinnosti! napriklad na prechadzke,upratovani..kedy ste ich zacali tak aktivne citit.dakujem za odpovede.

zana0077
13. máj 2018

myslim, ze kontrakcie prichadaju nezavisle od toho, ci je zena v pohybe alebo v klude. teda aspon u mna. v prvom pripade mi odtiekla plodova voda niekedy okolo stvrtej nad ranom a az o siestej rano som sa zobudila na bolesti v podbrusku 😊 v druhom pripade pri upratovani, v tretom na nakupoch a v poslednom pripade som sa na kontrakcie zobudila rano, v case kedy som obvykle budila deti do skoly😊 miesto vyprevadzania deti do skoly som ich odvadzala k nasim a odprevadila sa do porodnice😁

deti95060810
13. máj 2018

pri každom inak... napr. aj pri spánku v noci...dieťa sa narodilo okolo obeda...

thoughtfulweirdo
13. máj 2018

Mne po parádnom sexe :D stále ma zaujíma, či by začali aj bez toho, alebo by to trvalo ešte dlhšie

aleskandra
13. máj 2018

Ja som si dala kúpeľ, keď som vyšla z vane, ľahla som si do postele a zrazu mi v bruchu puklo a začali bolesti. Doteraz neviem, čo to puknutie bolo :-/

pininka
13. máj 2018

Tiez si myslim ze je to asi jedno co robis. Mne zacali cestou v aute. Kym sme prisli domov, myslela som ze ohnem rucku na dverach.

conspi
13. máj 2018

Pri prvom mi v spánku odtiekla voda o pol jednej ráno a okolo jednej začali kontrakcie. Pri druhom popri upratovaní začali kontrakcie a s vodou museli pomôcť v nemocnici

patricia00
13. máj 2018

Mne začali o 4 ráno v spánku . Potom mi odišla hlienova zátka a voda odtekala postupne. A to som bola deň predtým u Dr a ten mi povedal že som zatvorená na 100 zámkov 😎

ivcam2
13. máj 2018

@aleskandra aj mne puklo v bruchu a ako som sa pohla odtiekla mi voda

zeytin
13. máj 2018

@aleskandra haha, presne, aj mne v nom puklo, zlakla som sa ze praskla plodova voda, bezala som na wc a nic 😁😁😁 viac mamiciek mi vraveli, ze to zazilo...

ivec16
13. máj 2018

v noci o 4 tej som sa zobudila na pravidelne bolesti a porodila som za 36 hodin

aleskandra
13. máj 2018

@zeytin mne tiež neodtiekla...až v nemocnici..aj to, keď som vracala 😂 😊

lucik284
13. máj 2018

Mne okolo piatej odtiekla voda, tesne predtym ma zobudil kocur na ranajky a kontrakcie zacali asi po dvoch hodinach ked sme sa chystali do nemocnice a este pred odchodom som si dala teplu sprchu a vtej zacali rovno v 5 minutovom intervale

mata682
13. máj 2018

Mňa kontrakcie zobudili o pol šiestej ráno. 🙂

zuz114
14. máj 2018

Mne v polospánku o pol 5 odtiekla plodová voda, kontrakcie začali po 5 hodinách po odtečení v nemocke a v sprche zosilnenili a do 2 hodín som porodila 🙂

sandika611
15. máj 2018

mne novembri 29 stala som okolo10a pisala som si s mamou zrazu dala status ze coskoro sa mi narodi malicka ze sa tesime nanu porod som mala az decembri zrazu pisem mame musim koncit a idem upratovat idem na wc odtiekla mi plodova voda som bola prvorodička nechapala som tomu este 😃zrazu citim ze to stále ide zbadala som trosku krvi a sup do nemocnice a celu cestu aj pocas obliekania som sa smiala jak blazniva a priatel bol nervozni zrazu velke bolesti smiech som vymenila za plac kazdu chvilu som volala priatelovi domov on somnou plakal cez telefon a mala sa mi ten den narodila 21hod 15 min

lienka9
autor
15. máj 2018

Dakujem krasne za vsetky infosky..tak uz len cakat 🙂)

annamari4
15. máj 2018

@aleskandra praskla voda, či?

aleskandra
15. máj 2018

@annamari4 nie, tá odtiekla až v nemocnici pri vracani 😂 neviem, čo to bolo...

annamari4
15. máj 2018

@aleskandra lebo ja som to mala tiež tak,som sa zľakla,a reku veď hádam nič a keď som sa postavila tak mi po nohách tiekla voda,to som bola už v nemocnici, ale prvé výsledky boli že to nie je plodová voda až neskôr boli výsledky pozitívne, že vraj tam je viac veci co mozu tiecť 😁 tak mi to už vtedy bolo jedno, hlavne nech už pôrodim😁💪

skjatqo
15. máj 2018

Puknutie by mohli suvisiet s roztahovanim porodnych ciest. Nejaka slacha preskoci cez hrbolcek a podobne

papywest
15. máj 2018

mne začali slabšie kontrakcie resp.tvdnutie brucha počas oddychovania potom sme mali tutu mutu a kontrakcie sa rozbehli 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre