Zlatá žila po pôrode. Čo na ňu zaberie?

zuzidr
31. júl 2007

Ahojte baby.som 7týždňov po pôrode a začala ma trápiť zlatá žila(hemoroidy)nemáte s tým niektorá skúsenosť,a neviete poradiť nejaký domáci liek na to,alebo niečo účinné z lekárne?dosť ma to trápi,mám bolesti,a nechce sa mi ísť k lekárovi.Dakujem za rady 😉

mizu89
28. apr 2015

Ahojte potrebovala by som poradit.asi po porode mam problem so stolicou.na wc stravim aj 20min kym to zo mna vyjde.dakedy stolicu nemam 2 dni.neviem ako by som to povedala dakedy to az skriabe-reze ked tlacim .dakedy aj trochu krvi na toaletnom papieri.uz sa ani nepametam kedy som sa normalne vykakala.vzdy to ide tazko von.poradite mi ako sa toho zbavit?mam 6,5mesacneho syna je plne kojeny.na stravu si davam pozor.nejem to z coho naduva(kapusta ,strukoviny).PROSIM POMOZTE MI ☹

arvven
28. apr 2015

@mizu89 Mne napadli susene slivky a potom mozno nejake probiotika na zlepsenie travenia (nam doma pomaha probiotikum Hylak- ma za ulohu znormalizovat travenie, takze je dobry aj pri hnacke aj zapchach)..

marikalysik
24. jún 2015
Používateľ marikalysik je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marikalysik.

hemostop gél, dubová kôra, viac hygieny, vlákniny a vody a hlavne veľa trpezlivosti 🙂

iweta1her
27. sep 2015

mne na ňu najlepšie zaberal hemostop ale mala som hemoroidy v pokročilom stave tak som musela ísť aj na operáciu, avšak keď ma hemoroidy najviac trápili tak pomáhal len tento hemostop, ostatné maste boli jak keby som si krém na tvár dala... bez účinku

sarinkamorova
21. mar 2016

Mam provi porod mam slate zila mna trepi ani nie spim tak mna boli som vo gb a to su lekary nie dobre

lilkim222
24. jún 2017

hemostop je skvely, muzovi pomohol sice on po porode nebol ale hemoroidy ako hemoroidy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre