Zlatá žila v 30. týždni

benete
7. nov 2016

Ahojte baby som v 30tt a uz druhý den ma trápi hemoroid alebo zlata žila ... Som uplne na nervy lebo to hrozne boli a mam tu vonkajšiu ... Veľkú asi 3 cm a vyzera ako kešu .... Mala som výrozu a prehánky a nakoľko som tlačila tak som si ju vytlačila ... Viete mi nieco poradit? zajtra idem k lekárke ... Prvy den som ju mala takú ako mäkkú a vedela som ju zatlačiť naspäť ale vecer stvrdla a uz trčí vonku hrozna bolest :( dakujem za každú radu používam cipok faktu (rada z nemocnice)

ludkaj100
7. nov 2016

@benete tak ja som asi v 26tt brala detralex. Bolest presla rychlo, ale davaju ich len na predpis.. Ale ja som mala stastie, ze ked som im povedala ze lekar mi povedal ze mi ich daju bez receptu tak mi ich naozaj predali... Skus mozno aj tebe ich predaju

benete
autor
8. nov 2016

dakujem pojdem skusit ... snubenec mi kupil ten fine6 zevraj je to velmi ucinne tak skusim aj to ...vlastne hocico len nech nemusim ist kvoli tomu rodit cisarskym ...

benete
autor
1. dec 2016

baby odporucam ten fine6 na druhy den ulava aspon trosku a pekne sa to stiahlo pouzivala som to iba 4dni a nechala potom volne stiahnut ... vazne sa to oplati a je to ucinne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre