• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Znamenajú široké boky ľahký pôrod?

17. februára 2015 
ja mám panvu 94 cm
prsia 90 cm
a boky 70 cm
24. jan 2014 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka85 takze to posledne cislo 20 to je ideal ci ako lebo vela zien ma od velkeho cisla k malemu a to poseldne ze je dolezite ja mam 22 a co to znamena?
5. mar 2014 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka32 neviem presne.moj dr. sa k cislam nevyjadruje velmi,len hovoril,ze mam idealne hodnoty na tehotenstvo a porod:slight_smile:
5. mar 2014 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna zalezi lahky porod od stavu brusneho svalstva a dychania. Ja sice aktivne necvicim, a nebola som ani na predporodnej priprave, ale preplavam pod vodou 20m v pohode bez nadychu a pri porode som mala pocit, ze ide o presne taky typ hlbokeho nadychu - az do spodneho brucha. Na 2 taketo zatlacenia bol maly vonku. Lebo doktor povedal, ze sa mam zhlboka nadychnut a vydrzat. A ked som zo pochopila, ze nemam fucat von z ust, ale do brucha, slo to krasne.
5. mar 2014 o 19:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almea mno mozem potvrdit ten vydycg do brucha lebo ked idem na stolicu a mam zapchu tak ide to super von.a hovorim teraz pred porodom to fakt jak porod ked idem na stolicu:DDDDDD som 3 dni po termine.
7. mar 2014 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podľa mňa starí ľudia nie sú sprostí ... len my si myslíme, že sme zjedli všetku múdrosť sveta :D. Ja mám boky široké a porodila som dvoch veľkých chlapov :D ... jeden 4200/52 a druhý 4800/55 ... asi na tom niečo bude :D. Keby som mala úzke boky, alebo panvu, alebo čo chcete ... tak neprejdu :slight_smile:.
12. apr 2014 o 00:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja ziadne rozmery v tehu knizke nemam, to zabudla ci co? Pozrie a vidi?
5. máj 2014 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja tam nic taketo nemam...
5. máj 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, JE to rozdiel siroke boky a ten otvor v panve. Moja sesternica ma velmi siroke boky a rodila cisarskym, lebo dietatko by jej nepreslo cez uzku panvu
5. máj 2014 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja mam boky okolo 90cm.Nikdy som si nemyslela,ze som utla,to ani zdaleka.No pri porode to bol problem..zavisi od porodnych ciest,ake su siroke a tiez od toho,ake velke je babo..
5. máj 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anabelleee ahoj aký si mala nakoniec pôrod S tou súmernou panvou? Ja to tam mam tiež napísané
23. dec 2014 o 20:05  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Necitala som vsetky predosle prispevky, len tolko k teme, ze moka mama ma siroku panvu a obe sme so sestrou cisarkym, ja mam siroku panvu a dcera je tiez cisarom :slight_smile:
23. dec 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm teraz kukám TKnižku a ja tam tiež nič také nemám napísané :unamused:
8. jan 2015 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika2502 Na to, ze bol Šimonko velky, tak dobry.
17. feb 2015 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok