Aká je doktorka MUDr. Stela Muranská, Košice?

mravvcek
24. júl 2008

Baby nechodite niekto k tejto pani doktorke,ma tez ambulanciu s MUDr.Dankovčíkom ale aj svoju,neviete mi povedat aka je ci berie nove pacienty aky ma systam vysetrnia ci sa objednava.Prosim kto k nej chodite napiste mi.

mravvcek
autor
26. júl 2008

Prosim vas baby fakt ju nikto nepozna,napiste.

mystery7
26. júl 2008

ahoj nemam ziadne skusenosti, ale aspon ti posuniem temu vyssie.
Ja si hladam nejaku doktorku v KE, mozno mi niekto poradi.

anjelinka
27. júl 2008

Ak hladate gynekologa, tak ja odporucam Dr. Hoppana, je to gynekolog-porodnik, pracuje hore na Terase v nemocnici, ale ma aj ordinaciu, kde chodi ordinovat tak na cca 4 hodiny denne, na Jazere. Keby nieco, tak sa ozvite. 😉 Aj tu na nete si ho vela dievcat chvali.

cervena_ciapocka
5. apr 2010

Prosim vas, neviete ake ma ordinacne hodiny v ambulancii?

monikasun
7. apr 2010

ahojte. ordinačné hodiny:
pondelok 7.00-14.00
utorok 12.00-17.00
streda 12.00-17.00
štvrtok 7.00-14.00
piatok 7.00-12.00
....ked si dobre pamatam... 😉

monikasun
7. apr 2010

tie hodiny su na MUDr. Muransku...

cervena_ciapocka
22. apr 2010

monika a vezme ma aj bez objednania? lebo este neviem ako mi to vyjde v praci, cize sa len rozhodnem a pojdem, proste sa nemozem objednat.

lucinka2112
24. dec 2010

tak davam otazku aj sem. Baby, neviete mi poradit ci bude dr.muranska ordinovat aj medzi sviatkami, resp. kedy po sviatkoch uz ju budem vediet zastihnut? 😒

monikasun
28. dec 2010

@lucinka2112 : od 3.1. 2011 (vratane) uz ordinuje...teraz medzi sviatkami neviem.

cervena_ciapocka
12. feb 2012

Neviete prosím, koľko stojí prednostné vyšetrenie u MUDr. Muránskej? A či treba byť aj tak aspoň na ten deň objednaný, alebo môžem prísť hocikedy keď si to chcem zaplatiť?

lindusik
14. apr 2012

ahojte baby...dlho sa tu nic nepopisalo 😎 vazne rozmyslam nad Dr.Muranskou. prosim ak mate skusenost tak napiste....dakujem

karin415
14. apr 2012

@monikasun ahoj , tiez som sa rozhodla prestúpiť k dr. Muranskej, nevieš mi povedať či sa platí aj za bežné vyšetrenie? či je súkromník? na nete som to nenašla dakujem 🙂

jonas17
14. apr 2012

či sa platí u nej v ambulanicíí neviem, ale na klinike u Dankovčíka, hej. je dobrá, mňa stále ona prezerala , rozumie všetkému, dokonca mi už v 12tt povedala, že budem mať dievča, hoci pohlavné orgány ešte nie sú vyvinuté, vedela to povedať podľa panvy, vraj to nie je isté, ale nám to sadlo

xclusive
14. apr 2012

Dr Muranska..-..mila,prijemna ,ochotna....skvela na liecbu mykozy...ale ak nahodou budem este raz tehu...zarucene beriem od nej kartu..v tomto smere..je velmi povrchna..jedno stastie,ze som sama zdravotnik a co to sa vyznam...inak si neviem predstavit ako povrchne pristupuje k beznym pacientkam...ono..kym som nebola tehu bola dokonala...ale prave poca tehotenstva som zistila,ze nie je az taka skvela...

abriela
14. apr 2012

@lindusik @karin415 S rovnakou myslienkom sa pohravam uz vyse mesiaca, lebo lekar zo Sace mi nejako nesedi. Pocas tehu som mala Candilu, aj ked som chodila na prehliadky, lekar nic nepovedal, bola to prva mykoza v zivote, nesvrbela a ani som o nej nevedela. Jedina lekarka kt. ma na to upozornila bola Muranska, kaslal na to aj Dankovcik 😒

monikasun
14. apr 2012

@karin415 ja som u nej nikdy nic zatial neplatila ani bezne ani pocas tehu...🙂

lindusik
14. apr 2012

@xclusive jooj tak presne toto som nechcela pocut 😀 planujem otehotniet a prave preto som chcela v najblizsich dnoch zmenit Dokiho lebo s mojim niesom spokojna 😖 a co konkretne (ak sa mozem opytat) ti vadilo?

lindusik
14. apr 2012

inak by ma este zaujimalo ci vypisuje na rizikove pri tehu...ci je ochotna aj bez toho ze by som mala nejake problemy....hm? 😅

karin415
15. apr 2012

@xlusive @lindusik fuha tak toto aj mna prekvapilo, tiez chcem prave menit lekara kvôli tomu že plánujem otehotniet a chcela som mat pocas tehu lepsieho lekara ako mam ten moj je prave hrozne povrchny, nie je ochotny na nic odpovedat no hruza

karin415
15. apr 2012

ozaj a neviete ako to funguje u nej ak chcem zmenit lekara? staci sa u nej nahlasit a potom len oznamit predoslemu gyn. ze mam ineho? lebo som citala na nete ze u kazdeho je to ine 🙂 a ma vela pacientiek ? myslím tak, ze ak zavolam, ze sa chcem objednat ci sa dlho caka na nejaký termín ktorý bude mať volný?

abriela
15. apr 2012

@karin415 no moj sa zas stale pyta, mate nejake otazky, chcete nieco vediet? Ale aj tak ho planujem zmenit 😉 .
To co pises, je zvycajny postup. Ides za novym, ci ta vezme. Moze ti dat aj papier o tom, ze ta berie a zaroven je to info pre stareho lekara, nech ta vyradi. Ides k staremu a ten ti da kartu do ruky, alebo posle novej lekarke.

xclusive
15. apr 2012

@lindusik @karin415 ...ako baby ..ona je velmi prijemna,mila,...ale podme k tehu...napr..ja som skoncila s pesarom....,lebo...si vzala 3!!! tyzdne dovolenku a nemala za seba nahradu..takze som sla v podstate na "pohotovost"lebo ja som mala uuuplne bezproblemove tehu a zrazu ma zacalo boliet brucho...tak som sa zlakla a kedze ona nebola k "mani"tak som sla no nie na pohotovost ale kedze robim na Rastislavke tak som zavolala na gyndu ci sa na mna nemoze niekto pozriet a tam mi dali pesar...chceli ma tam nechat ale odmietla som...ked som sla potom na kontrolu k nej...ta len sa zatvarila,ze ahaaa vy mate pesar a preco..tak som jej mala chut povedat jej,ze koli tomu,ze nema nahradu.....ked mi vyberali pred porodom pesar tak mi dokonca povedali,ze som ho mala vlozeny naopak..ked som to Stele povedala tak na to povedala,ze hej ja viem...ale preco mi to nepovedala uz vtedy?ale dalsie utvrdenie mam v mojej sestre ,ktora je tiez teraz tehu...ma 33 rokov...staci mi ,ze je v 30-tom tyzdni tehu a ma v tehu knizke 4!!!! zapisy..ale to je len moj nazor..mozno podla Vas bude skvela...ale moj na źor na nu...v tehu je povrchna........

abriela
15. apr 2012

@xclusive hmm, a to sa moze nieco stat, ze lekar nema za seba nahradu? urcite zaujimeve a dobre sa mozno spytat dopredu, ze kto ju zastupuje, ked tam nieje.
Tehulky, nechodia tak nahodou na kontroly kazde 4 tyzdne a po urcitom tyzdni tehu, kazde 2 tyzdne. Tiez je to nejako dane, nie. Vdaka za nazor, za podelenie sa so skusenostami.

xclusive
15. apr 2012

@abriela no vidis ,ze sa moze stat..ja som sa zacala otvarat...keby tam bola...a to som mimochodom uz chodila na poradnu kazde 2 tyzdne..ale pre jej nepritomnost mi dalsia poradna vysla az o 4 tyzdne...tak som nemusela skoncit s pesarom ale iba s magneziom...

caribou
16. apr 2012

@abriela @karin415 ahojte, ja som sa k nej prehlasila pred dvomi tyzdnami, este som ale nemala prvu kontrolu, iba som sa nahlasila, ze chcem zmenit lekara, sestricka mi dala papier na odhlasenie sa z evidencie u stareho lekara, ktoremu som to poslala, k tomu staremu este treba priniest aj podpisane vyhlasenie o odstupeni od zmluvy. Potom on posle Vasu kartu s Vami alebo postou a potom podpisete u sestricky novu zmluvu s Muranskou. Az potom Vas objedna na prve kontrolne vysetrenie. Co ale moze trvat - ak chcete vysetrenie skor, predtym ak nie ste jej pacientky, je to mozne, ale plati sa cca 20 EUR (ma to na nastenke u seba v cakarni).
Ja som tiez z toho trochu mimo, lebo som od svagrinej na nu pocula chvaly, ale ina znama mi zasa vravela, ze nebola velmi mila na nu, tak neviem. Ale zase je vyhoda, ze tam hned robia aj ten prenatalny screening a pre jej pacientky je tam zlava.
A dalsia vec - teraz bola kvoli appendixu mimo ordineacie dost dlho a mala tam vypisanu doktorku na zastupovanie, tak neviem.. Dufam, ze bude dobra 🙂

caribou
16. apr 2012

a ešte jej vlastny web: www.muranska.sk

govinda
5. máj 2012

kočky, Muránska je aj pôrodníčka?

pondelok2012
7. máj 2012

@govinda pani doktorka muránska bola posudková lekárka gynekologické veci.Ja som svoje prvé tehotenstvo mala pri nej žiaľ v 7tt som mala missed abort. Ak by bola dôslednejšia to sa nemuselo stať ihned ma mala poslať na hemat. a pod.lebo mám po 40-ke. ale nemá skúsenosti a kto má problémy nech tam radšej nejde.
mojej kamoške dala počas tehotenstva mastičku do pošvy lebo mala krúžok na mater.aby sa neotvárala a doma oni porečítali že to rozleptá gumu.náhodou to čítali.
Ja som od nej ined odišla.

pondelok2012
7. máj 2012

@xclusive ahoj nemýliš sa aj ja mám na ňu názor ako ty.zobrala by som takým licenciu.

pondelok2012
7. máj 2012

@mravvcek ahoj odporučím ti v UNLP na rastislavovej dr.gynelliho je to lekár na ÚROVNI

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre