Aká je doktorka MUDr. Stela Muranská, Košice?

mravvcek
24. júl 2008

Baby nechodite niekto k tejto pani doktorke,ma tez ambulanciu s MUDr.Dankovčíkom ale aj svoju,neviete mi povedat aka je ci berie nove pacienty aky ma systam vysetrnia ci sa objednava.Prosim kto k nej chodite napiste mi.

abriela
7. máj 2012

@pondelok2012 Skusenost s spominanym doktorom - operoval matku viac krat - ak nedas do vrecka ani sa na teba nepozrie.

govinda
7. máj 2012

@pondelok2012 no tak potom už ozaj neviem, ku komu ísť 😒. Ale ďakujem za info.
Raz som už o bábo prišla v 6tt, tak som už opatrná.

poleva
19. máj 2012

ja som u muránskej 4 roky,je už ako moja kamarátka,odporúčam
aj vdaka nej máme krásne zdravé dvojičky 😵

abriela
12. jún 2012

@caribou Tak co, bola si uz u nej?
@govinda koho si si nakoniec vybrala?

majkaaa1
13. jún 2012

aku gynekologicku v KE mi odporucite? Dakujem

slecnalu
13. jún 2012

@majkaaa1
@govinda
@abriela

ja som bola u Muranskej len raz na usg a som rada že tam nemusím chodiť často... nie že by bola nejaká zlá, ale všeobecne sa mi zdala dosť nepríjemná, možno nemala len svoj deň alebo čojaviem čo + mi zle zapísala údaje v náleze čo sme potom s mojou gyn. museli dohľadávať, ja by som tú moju v žiadnom prípade nemenila, obehala som už 3 gynekologičky v košiciach kým som sa dopracovala k MuDr. Kanabovej v novej nemocnici a nič lepšie som stretnúť ani nemohla, všetko mi stále vysvetlí, je nonstop milá, nechová sa k pacientkam ako k pasovej výrobe, ale ako k ľuďom čo dosť oceňujem, nemám na ňu jedno zlé slovo a ani na jej sestričku ktorá je takisto perfektná 🙂

abriela
13. jún 2012

@slecnalu dakujem za odpoved. O Kanabovej som nepocula, zvazujem Muransku a Jana Adama z novej nemocnice.

slecnalu
13. jún 2012

@abriela kamoška sa teraz bola pýtať u toho doktora asi pred 2 týždňami a vravel že neberie už nikoho, má totálne plné stavy... ale neviem, treba sa opýtať no.... 😉

majkaaa1
13. jún 2012

@slecnalu a nevies, Kanabova berie nove pacientky? Kde ordinuje? Mas prosim na nu kontakt?
Dakujem

slecnalu
13. jún 2012

@majkaaa1 v novej nemocnici, neviem treba zavolať a opýtať sa tel. 6444312

abriela
13. jún 2012

@slecnalu Adamovi som napisala email. Odpisal, ze ma vezme aj ked je uz plny cize 20€. Objednal ma uz aj na prve UTZ, kedze som na zaciatku tehu.

slecnalu
13. jún 2012

@abriela jeej tak to gratulujem a želám veľa šťastia nech bude podľa tvojich predstáv aj gyn aj bábo 😉

danielllka
13. jún 2012

ahojte, tiež mám kartu u dr. Muránskej, chodila som k nej počas tehotenstva (na začiatku tehu som k nej prišla ako nová, mala som iného gynekológa) a ja som bola spokojná- do odborných vecí sa nerozumiem a teda neviem zodpovedne povedať, či niečo zanedbala, či prehliadla, bola som - aj babuľka v brušku- v poriadku, žiadne komplikácie, prístup doktorky sa mi zdal v poriadku- dokonca som ju odporučila aj sestre a tá je tiež spokojná (snaží sa otehotnieť a nedarí sa jej, s pani doktorkou to riešia- vyšetrenia, atď..) 🙂

govinda
13. jún 2012

@slecnalu ďakujem za info. Už som na ňu počula zopár negatívnejších ohlasov, tak zatiaľ nemením, ale tá Kanabová ma zaujala 😀

poleva
13. jún 2012

ja som spokojná 🙂)
ale ked nemá náladu tak moc nenahovorí ☹

caribou
10. júl 2012

@ abriela - bola som, bola super. Vsetko mi vysvetlila, ukazala aj nakreslila 🙂 Fakt mozem iba odporucit. pojdem k nej zasa, lebo to vyzera, ze ma bude musiet dlhsie liecit. Budem priebezne informovat. ak mas nejake ine otazky, pis 🙂

emka9
12. dec 2012

Ahojte, tak teraz neviem, toľko som tu toho prečítala .... aj pozitívne ohlasy ale aj negatívne, tiež zvažujem Muránsku ..... chodí niekto ešte k nej, čo ste sa chystali ? 🙂

tromboska
22. jan 2013

Ja som s doktorkou spokojna, ale ta sestricka... Ta sestricka ma KAZDY DEN zlu naladu. Jedine, co ma prekvapilo su tie poplatky za vypisanie PN, penazne davky....nikdy predtym som sa s tym nestretla. Platite aj vy u inych lekarov napr. za PN a penazne davky?

sheron1
5. mar 2013

Ahojte baby, tak aj ja mám svoje skúsenosti s dr. Muranskou.Čo sa týka mykozy tak v pohode ale hneď ako som otehotnela jej ľudsky prístup sa skončil ked som sa jej opytala na bežne tehotenske otázky akože tvrdne mi brucho alebo puchnú mi nohy tak som dostala odpoveď akože: čo ja viem ja som ešte nerodila! To čo ma potom povedať taky chlap gynekolog!!!! No a na koniec kedže som hemofilička mám zlu zražanlivost krvi a dr dankovcik mi povedal že vážiť a merať mi tlak a kontrolovať moč mi ma ona ze on na takéto veci ma ju tak milá pani dr Muranska ma krásne odbila slovami nabudúce za mnou už nechodte vy ste rizikova ja vás nechcem na to je dankovcik.Po pôrode som bez jediného slova od nej odišla a založila si kartu inde.V žiadnom prípade Vám ani nechce povedať pohlavie na ultrazvuku v 12 týždňi.Ale počula som ze si vraj urobila kurz na ultrazvuk tak neviem či to na dôležité vrodene chyby alebo ako to mám napísať stačí!

emka9
5. mar 2013

@sheron1 Ahoj, tak teeeda fuuuha, no kaslat na taku doktorku, ... mala som snahu k nej ist, ale pani Dr. ma nevzala kvoli poistovni, tak som sla na Zbrojnicnu ul ... k Dr. Micianovej, ... mam tam kartu, ale este nebol dovod k nej ist ..... mozno ak sa nam podari babatko, ... ma tam 3D a 4D ultrazvuk, v pondelok tam nie je, lebo robi v Kechneci ... tak dufam, ze to bude ine ...... a kam chodis, ak sa smiem opytat ? 🙂

sheron1
10. mar 2013

@emka9
Teraz chodím na Brigadnicku 2 je to ambulancia Rosochu ale kedže on je teraz riaditeľom nemocnice tak je tam iba malokedy ma tam strašne zlatú dr. Šoltesovu ale ona zase nerobí ultrazvuky na vrodene chyby hoci majú 2D 3D 4D ultrazvuk.Ale zatiaľ som spokojná

emka9
10. mar 2013

@sheron1 Ahoj, o nom som uz pocula, tak nech len pekne sa o Teba stara a uz vies co cakate ? pozeram, ze si uz tehulka, gratulujem 🙂

sheron1
13. mar 2013

Ďakujem pekne až 25.3 idem na ultrazvuk kde by mi mohli povedať co to bude.

poleva
3. apr 2013

budem sa opakovať doktorka je milá,príjemná,ja som u nej už 5 rokov...ale ked nemá náladu,vôbec sa s nou nedá baviť,doslova cítim,že mám odísť čo najskôr...ale mám dvojičky,vytúžené,celé tehu mi robila ultrazvuk,koľko krát som si ho vyprosila,a bez zaplatenia /....starala sa o mna.....a v den ked mi oznámili veľmi zlé výsledky z jedných testov / nakoniec sa to nepotvrdilo,našťastie / som utekala za nou,bolo už po pracovnej dobe,ona vychystaná,pred výťahom.....vrátila sa,urobila mi USG, ukľudnila,ma tak,že som bola v tej chvíli úplne v pohode,bol piatok ,a bol to jeden z najkrajších tehotenských piatkov napriek všetkému....pretože ukázala svoju ľudskosť,a mne veľmi pomohla,viem že sama to má ťažké ,nemá detičky a ktovie či ich bude mať,áno mala by byť profesionálka a zrejme prenáša niekedy svoj smútok na tehotné mamičky,,,,i ja som bola nešťastná,ked sme nemali detičky,závidela som každej tehu,ale je pravdou mala by byť profesionálka i v tejto oblasti....áno je to tak...ale i ona je len človek,preto ja ju odporúčam,som jej veľmi vdačná a na to sa len tak nezabúda.....

miskanasa
4. apr 2013

ja chodím k muránskej, má veľmi dobré odporúčania, aj s prvým som k nej chodila. Je velmi príjemná,objednáva sa tam a hlavne máš na jednom mieste aj 3D ultrazvuk. a určite berie aj nové pacientky

tromboska
19. apr 2013

@sheron1 ahoj az teraz som si to precitala. Chcem sa spytat, ty si hemofilicka??? Alebo prenasacka hemofilie? Alebo trombofilicka? Pichala si si injekcie nejake? Ja mam trombofiliu, preto sa pytam.

sheron1
20. apr 2013

@tromboska ahoj ja mám poruchu zražanlivosti krvi faktor 11 pri prvom tehotenstve som si pichala injekcie do brucha mesiac a potom už netrebalo a pri pôrode mi museli podať plazmu octaplaz inak by som tu už asi nebola.Teraz som opäť tehotna už končim 4 mesiac a som stale pod kontrolou u dr Beňovej a zatiaľ netrebalo pichať injekcie hoci výsledky krvi nie su najlepšie ale zatiaľ ešte v norme.Na hematologii som pred rokmi dostala preukaz hemofilie a zrejme som to aj preniesla aj na synceka tiež mu museli pri zákroku podať plazmu ale dr povedala, ze sa to do puberty môže zmeniť vraj všetky deticky majú riedku krv do puberty.

gelifil
23. apr 2013

Baby, a stretli ste s a niekto s tou dr. skladanou, co tam ordinuje v utorky?aka je?

bettypo
29. apr 2013

@gelifil v pohode je, mozes kludne ist

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre