Aká je PhDr. Eleonóra Verešová z Nových Zámkov?

miska333
27. nov 2009

Dobry den.Moj doktor ma poslal psychologicke veresovej na take predporodnu pripravu. Mate s nou niektora skusenosti? a neviete ako to u nej chodi ci sa musim dopredu objednavat?

desszi
27. nov 2009

Ahoj Miska,
my sme boli s manzelom u nej, ak chces, aby bol partner pri porode, musite to absolvovat, inak ti to v nemocnici nedovolia. Treba jej zavolat, ona s vami dohodne termin. Inak je velmi prijemna, mila, a tie veci co hovori, su uzitocne. Dostanete potom aj nejake prefotene materialy a samozrejme potvrdenie, ze ste to absolvovali. Plati sa 15 eur, ak sa to este nezmenilo.

miska333
autor
27. nov 2009

jeej dakujem aj mi tam ideme kvoli tomu, len neviem najst jej cislo, na nete jedno ma ale ukazuje sa mi ako chybne cislo. kolko ste absolvovali sedeni?

desszi
28. nov 2009

Absolvovali sme len jedno sedenie, trvalo asi hodinku. Pokial mas nieco comu nerozumies,kludne sa jej opytaj, ona je teraz sice inde (na namesti oproti boku kostola, vedla istrobanky, aspon sa mi zda ze ta je tam na rohu ulice), ale predtym robila v nemocnici, takze uplne to pozna, kde prist, ako prist, kde sa zahlasit, prezliect atd. Ja sa pozriem na to cislo a dam ti vediet, ci je to ono.

desszi
28. nov 2009

miska ake mas cislo? mne na nete vyhodilo tieto: 0904 325533, 0903 178892.
Skus ci ti to funguje. Ja som si myslela ze ho este niekde najdem v mobile, ale zial, to uz bolo davno a nemala som ho ulozene. A tvoj lekar nema jej cislo?

miska333
autor
2. dec 2009

dakujem desszi, ja som si nasla na pevnu linku, asi sa tam budeme musiet objednat, ze? dufam ze bude mat volne na tento rok. som zvedava aka bude...

andel7766
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
benkovamartina
12. aug 2010

Ahojte, ja mám na nu číslo 035 6 408 551

benkovamartina
21. aug 2010

Neviem sa k nej už druhý týžden dovolať, mohla by mať tak dlho doolenku? a ešte otázka, dá sa k nej ísť aj po 14:30 ? manžela skor nepustia z práce

desszi
22. aug 2010

@andel7766 ambulanciu ma na namesti z boku kostola vedla byvalej istrobanky, my sme platili minuly rok 15 euro za sedenie

desszi
22. aug 2010

@benkovamartina skus jej cink na tie mobilne cisla uvedene vyssie, ja som ju minuly rok kontaktovala na tom cisle. moze mat ale dovolenku. prijima aj pooobede, aj my sme mali termin o 16.00, kedze manzel pracuje do 15.30.

benkovamartina
22. aug 2010

Dakujem, skúsim na mobil, už by sme si mai aj ponúť, sme v 34 tt.

stvura
23. aug 2010

Dessi, to sa fakt tak vyzaduje? Mi sme mali predporodnu pripravu pred dvoma rokmi u Kalmanovej, no manzel nestihol porod a teraz som nemala v plane nic podobne, nakolko so mnou v ten isty den rodili mamicky ktorych manzelia na predporodku vobec nechodili, pekne zaplatili vstup a boli pri porode....bohuzial manzel nema absolutne cas, nakolko je v novej robote od augusta ani na hodinu absolvovat kurz, domov chodi o pol siedmej a neskor, takze si to neviem predstavit.... 😖

moon1979
23. aug 2010

@stvura je to len cisty biznis nic viac ... podla spravnosti by predporodny kurz mali robit porodnice a nie sukromni lekari ... a este ked Vas odoslu konkretnej doktorke ... bez komentara

moon1979
23. aug 2010

@stvura ... a uplne najlepsie je ked vam zahlasia, ze manzel nemoze byt pritomny, pretoze maju len jeden box na to vyhradeny a ten je obsadeny ... alebo druha moznost, ked zahlasia, ze manzel moze prist az ked vyleziete na kozu tlacit .. no co k tomu dodat - NZ "nemocnica" ... nikdy viac 😠

me
23. aug 2010

To sa vážne platí až 15€, tak to som nečakala, práve som sa chcela ísť objednať, no zdá sa mi to dosť hlavne keď si ešte pripočítame ďalších 10€, ktoré zaplatíme v nemocnici za účasť otecka pri pôrode

andel7766
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
me
23. aug 2010

@andel7766 - lenže bez toho potvrdenia mi manžela nepustia pri pôrod, jedine náhodou ak by sme mali také šťastie ako pri prvom, že ma rodil doktor pohoďák a pustil ho aj bez potvrdenia, ale to bola náhoda a šťastie, nedá sa na to spoliehať.

andel7766
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
benkovamartina
7. sep 2010

Dnes k nej ideme, tiež sa mi to zdá dosť peniažkov, teraz, ked všetko dávame na bábatko ale nebudem riskovať, že muža nepustia k porodu, lebo malý má už teraz velkú váhu a bojím sa, že mu niečo vykonajú pri porode, ked tam bude manžel mám vačšiu istotu a hovoria, že sestričky a aj doktori sa inak správajú, ked je tam aj tretia osoba.
Sestra bola na tom kurze a nakoniec jej dali cisárky a bolo po srande, švagor čakal na chodbe...

benkovamartina
11. sep 2010

Boli sme tam 7.9.2010.
našli sme ju an prvý krát. Ulička na pravo od kostola, pár metrov na prvje strane uličky je vchod s velkým schodiskom. Myslím že druhé alebo tretie poschosie.
Prišli sme 10 minút pred tretou, mala pacienta, ktorá práve vychádzala. Počkalis me kým si vybavý telefonaťa už sme boli dnu. Posadili sme sa do kresla a debatovali. Nebola to prednáška ale vzájomná komunikácia. Dostali sme prefotený text s obrázkami s polohami ako utišovať bolesti pri porode a potvrdenie pre manžela.
Hlavne sa mi páčili informácie o priebehu porodu, hlavne podrobnosti a celkové vystvelenie ako to vnútri na sále vizerá, vyšetrenie a postup, ako chodia sestričky pozerať, zariadenie atd...
Stálo to za to a mamičky, berte určite partnera. Ked ho tam máte, budú sa k Vám správať inak ako ked budete sama, to mám od kamošiek potvrdené.
Vela šťastia a zdravie pre Vás a Vaše detičky.

benkovamartina
14. okt 2010

Ahojte, 2 oktobra sa nám narodil Matúško ale chcem upozorniť všetky čo sa chystáte k pani verešovej. V nemocnici nás vyviedli k omylu a znosili , prečo nás gynekolog poslal k nej, ked všetci vedia, že rodičkám rospráva bludy. Presne takto! O 13:30 mi odišla voda a od 14:00 som mala pravidelné dosť silné kontarkcie každých 10 minút. Manžela nepustili dnu, že má čakať n chodbe kým nebudem otvorená na 6 cm, že dovtedy nemá kde so mnou byť. Pani Verešová nám povedala, že pre páry majú dve tri izby, dokonca teraz novú spravenu a tm bývajú pári ale nie, vzdychárni sú 4 postele kde je pár aj s inými rodičkami a vlastne na masáže, polohy, sprchu atd nie je priestor, kedže sú tam aj inú ženy a tým by to príjemné nebolo.Izba že taká bola ale zrušili ju. Na 5 cm som bola otvorená o 23:00 a s kontrakciami každe dve minuty som sa vysporiadala sama, s manželom som komunikovala cez mobil a ked som vedela že je len za dverami bolo mi do plaču!!! načo sme si všetko cvičili a skúšali. Dokonca sme sa tešili an ten zážitok. My sme skončili s cisárskym tak dalej neviem ako by to bolo ale že vryj potom po otvorené an 6 cm žena leží na porodnej koze, lebo ju monitorujú po pichnuté injekcie na zmakčenie krčka a muž je tam pri nej !!!!
Ja som si odlžela od 21:00 a poviem Vám, že tie trašné kontrakcie v leže sú ešte horšie a ked som sa skrčila, tak ma sestrička znosila, že malému tlačím pri polosede na hlavičku a nerobé mu to dobre!
Takže baby, neodporúčam!

1katkas
22. jan 2011

Ahojte prave som sa tu zaregistrovala, som v 12tom tyzdni tehotenstva a aj moj gynekolog mi dal papier na psychoprofylakticku pripravu na porod k pani veresovej.. rozhodujem sa, ci k nej vlastne mam ist, ved informacie si viem najst aj na internete

evickapooh
22. jan 2011

2 krat som rodila v NZ V ROKU 2005 A 2009 A ANI RAZ NAS NEPOSLAL MOJ GYNDOS NA ZIADNU PRIPRAVU MUSELI SME ZAPLATIT ZA VSTUPNE-SATY ,RUSKO A POD. A BOLO TO

evickapooh
22. jan 2011

Je to len biznis -medzi lekarmi -si myslim!alebo mozno ten papier ozaj treba?,mimochodom Veresovu poznam osobne velmi mila lekarka .takze tych 15 eur nie je tak vela za prijemne a hlavne uzitocne pokecanie

evickapooh
22. jan 2011

a benkovamartina ma pravdu manzel tam moze byt ale az ked si uz na koze , v roku 2005 to bolo inac este bola ta izba-vyhradena pre pary muz tam bol somnou od 8 az do23 ej hodiny, kedy som porodila malu. ale uz to zrusili aspon v roku 2009 uz nebola ,pri ruhom porode ho privolali len vtady ked som uz bola na koze -a mala som zaplateneho lekara aj som mu stazovala ze preco neni uz ta vyhradena izba ze preco to zrusili...samozrejme nevedel mi odpovedat.bola som rada ze tam bol 20 min sme tlacili spolu a potom sa rozhodli pre cisaraka.....

marta19
4. feb 2011

Ahojte, ja som k pani Veresovej nechodila, ale mozem kazdej zene veeeeeeeeeeeeeeeeeelmi odporucit pani Kalmanovu, ona robi cvicenie a aj kurz pripravy v jednom, velmi sa to oplati, aj ekd cena tam je vyssia ako 15 eur, ale sedeni je 10, alebo aj viac, podla porodu. nauci vas uplne vsetko, a hlavne vas nauci, ako sa postarat sama o seba, pretoze ako viete uz z predchadzajucich clankov, ziadna "miestnost" pre pary neexistuje, muza pustia dnu, len ked zacnete "tlacit" a inak vsetko musite zvladnut sama....Pani Kalmanova je dokonca pracovnicka porodnicce, takze vie presne, ako to tam chodi a ak budete mat stastie ako ja, tak tam svami moze stravit aj cely den ( ak ma sluzbu) a pomahat vam, ako to robila mne, za co jej velmi pekne dakujem..:o))) naozaj, ajekd to stoji o trocha viac, stoji to za to, lebo vas nauci aj masaze babatiek a plno uzitocnych veci, ktore ako prvoridicky potrebujete...

mejuska27
15. máj 2011

Pani Dr. Veresovu najdete na Komarnanskej ul. c.2, druhe poschodie. cislo dveri 106 ( na pravo od kostola na namesti, vedla cestovnej kancelarie Turancar a nedaleko Dracika/. Hned vedla maju ambulancie psychologovia Mathe- ovi. My sme u nej boli s partnerom, bola velmi mila a ochotna, ale v podstate nepovedala nic nove, co by sme nevedeli. Len to, ako prekonat bolesti, ako dychat pocas kontrakcii a dala nam papier, aby sme si to doma nacvicovali. Platili sme 15.eur

monigue333
8. jún 2011

Ahojte, myslím, že nie je až také podstatné u koho prípravu abslovujete - dôležité je, aby mal licenciu a potvrdenie bolo od dotyčného platné. My bývame v Šali, chystám sa rodiť v Zámkoch, psychofyzickú prípravu som absolvovala tu v Šali (robí ju licencovaná pôrodná asistentka) a aj manžel bol na osobitnom stretnutí, kde nám dala potvrdenie o tom, že absolvoval prípravu a tiež pečiatku do materského preukazu. Ja som sa telefonicky informovala v NZ nemocnici, ale sestrička na oddelení sa nevedela príliš kompetnetne vyjadriť, že či to bude platné pripradlo mi, že ani nevedela, čo od nej chcem - po chvíli ticha (asi sa išla spýtať) - mi automaticky povedala pani Veresovu, avsak pri otázke na to, že akú má špecializáciu, či je to lekárka odpovedala, že ano (pričom je to psychologička), takže mám dojem, že ani sami nevedia, čo je smerodatné pri tom potvrdení. Cenovo nás to vyšlo obdobne, ako bolo spomínané - 15 eur.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre