Aké máte skúsenosti s Dr. Valentom z Kramárov?

cicushka
6. máj 2007

Rodili ste niekto u neho, alebo chystate sa niekto u neho rodit? Zaujimal by ma Vas nazor na neho. Dakujem.

titkovamiriam
7. máj 2007

ak je tam pan doktor uz 12 rokov,tak mi rodil stredneho syna.Bol to najlepsi porod ked porovnam vsetky dokopy.kontrakcie zacali o 7 a pred 11 bol michal na svete.Bol to mily lekar a pretoze som mala problem s tlakom velmi trpezlivy.

babulka
7. máj 2007

Dr. Valent je mlady, neviem, ci to bol on pred 12. rokmi, ale mozno aj ano, aj tak by som netrufla odhadnut, kolko ma rokov. Ale aj tak - vraj je to jeden z najlepsich lekarov co su teraz tam, kamoska co tam robi PA hovorila, ze ani jeden jediny ponos za cely cas na neho nebol. Vraj je to mily, profesionaly a ludsky clovek.

mimikyky
18. máj 2007

Ahojte kočky!!!!!!!!!! Mám štyri deti, a z toho dve som porodila pri Dr.Valentovi. Dcéru pred 1O.rokmi, a syna pred 18.mesiacmi. Na 1000000% Dr.Valent bol vtedy na Kramároch, ako spomínaš. Boli to najkrajšie 🙂 najrýchlejšie 🙂 najmilšie 🙂 najveselšie 🙂 najmenej bolestivé 🙂 no proste úplne naj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...pôrody z mojích štyroch. On vie perfektne spríjemniť aj zašívanie. Keby som išla ešte raz rodiť, chcela by som pri ňom!

titkovamiriam
19. máj 2007

tak to som rada ze tam este je no pri mne si robil srandu ze nema ihlu s malym uskom tak som chcela,,utiect,, , proste srandista. 😀

michaela3108
12. feb 2008

Ahojte.

kočky, ja tiež budem rodiť u dr. Valenta. Bola som u neho zatial iba raz na ultrazvuku, ale naozaj som bola mimlo milo prekvapená. nechcem to zakrýknuť. Ale myslím, že je to super človek. mám z neho dobrý pocit

efffka
13. feb 2008

Dr.Valent super doktor a super človek.Prve dieta som u neho nerodila až druhe.A tento druhy pôrod sa nedal s prvym porovnať.Vrele odporúčam.A ked som si pred porodom o nom tiež zisťovala informácie, nedozvedela som sa nič negatívne iba samé pozitívne veci.

babulka123
26. okt 2008

babulky ja len ze Dr.Valent je nas znamy, a aj ked este nie som tehu tak urcite budem rodit u neho ... je velmi zlaty vzdy mi velmi pomohol, aj ked v poslednej dobe, tym ze chodime do CARu, ho vyuzivam viac menej ako priatela na telefon, ale vzdy ochotne poradi a pomoze... myslim ze je naozaj velmi profesionalny a uz sa ne ten "den " tesim. a kedze moj drahy nechce byt pri porode, viem , ze ho tam dokolnale zastupi... no a nehovorim o tom ze je to v 1 rade kamarat mojho muza, takze ja som len taky privesok.... viete si predstavit ako som sa citila ked som k nemu isla 1 x na vysetrenie a vlasne som isla ku kamaratovi vtedy este len mojho frajera... no proste prada... ale ako inak, akurat som sa tam dobre zasmiala....

rodicka
24. jún 2009

ja mam uplne opacny nazor na dr. valenta. je neochotny, arogantny, som rada ze som nakoniec u neho nerodila... myslim ze mu slava stupla do hlavy.
povodne ked som si ho vyberala a citala som toto forum som sa strasne potesila no ked som prisla s nim do kontaktu zistila som uplny opak.

wewe4
25. jún 2009

babulka123, koľko má cca rokov? nerobí on náhodou aj stredy v Mediferme (s pani dr. Kováčovou)? Lebo tam je dr. Valent, ale nie je moc mladý, ako to píšu baby...

titkovamiriam
25. jún 2009

tak mladevec uz urcite nieje ked rodil uz pred 14 rokmi cca je 40tnik

wewe4
25. jún 2009

neviete či to je konkretne ten, co robi v Mediferme..?

titkovamiriam
25. jún 2009

ja ti neporadim neviem ,nechodim uz na kramare ani do medifermy

pemar
25. jún 2009

wewe4, myslis asi mediferu nie? ja tiez neviem ale byt tebou, zavolaj na recepciu a opytaj sa, oni ti urcite povedia ci tam pracuje, ale mozne to je lebo myslim ze tam robi dost jeho kolegov z kramarov

rodicka, tak to mi je luto ze mas taku skusenost, ja nemozem povedat jedno krive slovo, on toho ma urcite hrozne vela, poznam vela bab co u nho rodi tak mozno mal len zly den. ja som nezazila u nho ani jeden zly den a to som bola u nho cele prve tehotenstvo a nielen 4 tyzdne, vzdy bol mily a ochotny a na kazdu moju otazku trpezlivo odpovedal. jednoducho som mala pocit ze sa o mna a moje babo naozaj dobre postara. teraz idem k nemu chodit opat a po telefone mi nepripadal zeby sa nejako zmenil...

rodicka
25. jún 2009

pemar nemyslim ze mal zly den. to som si povodne myslela ked som mu volala a bol uz do telefonu neprijemny ale ked som prisla na poradnu nebol o nic prijemnejsi. neviem ci cakal ze sa uz v telefone opytam ake ma cislo uctu a to som urcite nechcela rodit "zadarmo". nakoniec sa nastastie moj malicky poponahlal na svet takze sme sa stretli len parkrat. a tu poradnu som si tiez predstavovala inak, nikto sa ma neopytal ako sa mam, aky mam tlak, dost bolo ze ma vobec pozrel. zlata moja pani doktorka

natashkaa
25. jún 2009

pred dvoma tyzdnami som u neho rodila neuveritelny clovek, doktor.

lovula
27. jún 2009

Dr. Valenta poznám už dlho ako svojho doktora a iného by som nechcela. Je svetový ako doktor aj ako človek. Operoval mi prsník a bol aj pri pôrode môjho drobčeka. Ak mám niekomu odporučiť pôrodníka, tak jedine jeho.

babulka123
28. jún 2009

rodicka.. nechcem ho nijako obhajovat.. ale v poslednej dobe maju na kramaroch tak straaasne vela ze obcas sa necudujem ze maju zlu naladu.. respekt. ze nieje prijemny..
ja ho poznam uz dlhsie.. a ozaj sa mi to este nestalo a mozem ho len a len odporucit.. tak ustretoveho lekara som dlho nevidela.. teda ja som mala stastie este aj na obvodaka Dr. Cierny .... tyto dvaja.. a tehotenstvo je zazitok...
som stastna ze ich mam..

natashkaa.... som rada ze ta vidim..

csina
7. okt 2009

Rada by som zistila, či sa už stalo, že by Valent neprišiel k zmluvnému pôrodu a tiež, akým spôsobom ho kontaktovať. Teda hlavne ide mi o to, či telefonicky alebo osobne je to lepšie, každý lekár inak reaguje. Mám na Kramároch gyndoša, ale nie je pôrodník, tak zvažujem Valenta. Neviem ale, či ma vezme do poradne, keď mám svojho priamo na Kramároch.... 😒 Pri prvaj dcére som chodila k svojmu až do konca, keďže sa vtedy nezmluvnilo. Ani teraz ešte nie som rozhodnutá na 100%, či platiť, či nachať na osud...

zuzca80
7. okt 2009

csina, ja som ho povodne chcela, ale vyjadril sa, ze podmienky na zazmluvnenie prenho nie su vyhodne 🙂 takze nemam nikoho zazmluvneneho ☹

csina
8. okt 2009

Nemyslel to tak, že peniažky by prijal, ale nie na zmluvu...? 😅 😕 🙂 😎 A ideš teda rodiť na Kramáre?

zuzca80
8. okt 2009

no jasne, ze myslel 🙂 ale to ja neuznavam. korupcia nie je dobra a nechcem ju podporovat. ano idem na kramare, ale bez zazmluvnenia.

casiopea
28. okt 2009

Dr. Valent je naozaj strašne strašne milý a úplný vtipkár 🙂

csina
28. okt 2009

zuzca, gratulujem, tak už máš za tým? ako ste to nakoniec dobojovali..?

kveta
13. júl 2010

Zažila som ho na vlastnej koži... Mal veľa roboty, bolo vidieť, že nevedia kam skôr skočiť... Ale zážitok to nebol dobrý... bol podráždený a mierne arogantný, dotyčné partie tela ma bolia ešte teraz... Malo by sa už niečo s tými lekármi robiť, posilniť im platy, aby ich bolo viac a nelietali chudáci ako besní od pacientky k pacientke... Celkom som chápala, že mal zlý deň v tej atmosfére..

cavo
10. máj 2011

ahojte, dr. Valent je super, ma svojsky zmysel pre humor ale je odbornik a pomoze ak moze, keby bolo viac takych doktorov bolo by pri porodoch veselsie a rodicky by sa tak nebali. Vsetko sa da len treba chciet. odporucam vam ho. 🙂

andrea_b
11. máj 2011

aj ja som rodila u Dr.Valenta - uz to bude pomaly rok a na porod a starostlivost pred porodom aj po porode mam len tie najlepsie spomienky, takze ja na 100% odporucam 🙂

vvia
18. okt 2011

neviete ci ma Dr. Valent aj gynekologicku ambulanciu? chodim k nemu do prsnikovej poradne, operoval mi aj prsnik, je hrozne fajn a ja by som chcela svojho gynekologa zmenit.
Inac uz teraz viem, ze ked budem tehotna (ked sa to uz konecne podari) budem ho kontaktovat...

andrejjka
26. okt 2011

vvia, Dr. Valent ordinuje v ambulancii medifem (najdi si to na nete, je to Bjorsonovej v Bratislave). Ja som pri nom rodila, bol fajn, respektoval moju intuiciu, co asi zachranilo mojej dcere zivot.

dzu
27. okt 2011

@andrejjka ahoj, mne moj lekar odporucil pana dr. Valenta na Kramaroch, buduci tyzden sa tam chystam prvykrat a neviem ako to funguje. On teda nema ambulanciu na Kramaroch? Mam ist osobne za nim na tu Bjorsonovu a dohodnut sa s nim a az potom na Kramare? Dakujem pekne

andrejjka
27. okt 2011

Ja som zavolala na Kramare, dohodla si s nim stretnutie a na nom sme sa dohodli, ze budem k nemu chodit od urciteho tyzdna (uz si presne nepamatam, od ktoreho tyzdna sa chodi k porodnikovi, niekedy na konci). Vysetroval ma v ultrazvukovej miestnosti na osmom poschodi, ale raz som za nim bola aj v gynokologyckej ambulancii na Kramaroch. Aj druhe baby chcem porodit pri nom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre