Aké máte skúsenosti s Dr. Valentom z Kramárov?

cicushka
6. máj 2007

Rodili ste niekto u neho, alebo chystate sa niekto u neho rodit? Zaujimal by ma Vas nazor na neho. Dakujem.

dzu
27. okt 2011

@andrejjka dakujem a cize tam mam zavolat a vypytat si jeho? lebo nenasla som nikde cislo do jeho ambulancie.

andrejjka
28. okt 2011

@dzu Skus zavolat na porodny sal a sucasne si dohodni aj predporodnu pripravu, ze kedy Ti je najlepsie ist. Mne na porodnom sale dali aj cislo na mobil, len asi z toho mali potom zle 🙂. Predporodnu pripravu robi to taka psychologicka, boli sme tam spolu s manzelom a viacerymi parmi a bolo to take pekne, emotivne 🙂 Sucasne nam poradila, aby si manzel zobral so sebou aj nejake sladkosti, lebo chlapi vacsinou odpadnu z toho, ze im v zaplave emocii velmi klesne krvny cukor a potom odkvacnu, nie preto, ze by nemohli vidiet krv. Tak sa muz cely cas napchaval 7days a ja chuda jedenast hodin bez jedla a vody ☹

dzu
28. okt 2011

@andrejjka ahoj, prave som tam volala, ze operuje,, tak pockam...no moj priatel nebude pri porode, to mi povedal hned na zaciatku..nuz nie vsetci muzi na to asi maju 🙂 dakujem ti pekne, dufam, ze sa mi podari s nim dnes spojit 🙂

andrema
13. máj 2012

@dzu ahoj, rodila si nakoniec u doktora Valenta? Ak ano, musela si si ho zazmluvnit, kedze nema svoju ordinaciu, ci ako to bolo? Mozes mi to prosim popisat,ako to prebiehalo? Na kazdu poradnu si za nim chodila na porodnicu?

peta_petruska
12. jan 2013

ja som mala u dr valenta rodit pred rokom aj kusok
no prislo to na mna o 3 tyzdne skor, presne v den, ked odisiel na dovolenku do zahranicia
o vsetko sa postaral aj spoza hranic
a to naozaj nebola jeho povinnost
cele tehotentstvo som codila k nemu na poradnu
ja by som ho nemenila 🙂

liebling211
23. jún 2013

Baby, prosím vás, úprimne, kolko sa plati u tohto lekara porod, ak si ho zajednavate???potrebujem to vediet, dakujem!!!!

mon29
12. sep 2013

ahojte baby... mate niektore z vas cerstve info ohladne Dr. Valenta pri pôrode. Ak áno prosim podelte sa s nami.. dakuj.

miani
5. nov 2013

@mon29 Ahoj, neviem ci to je este pre teba aktualne. Ja budem u neho rodit na kramaroch. Je to moj doktor, ale termin mam az na prelome januara - februara.

mon29
7. nov 2013

@miani ahoj, ano je ja mám porod na prelome február/marec.. tak budem rada ak mi potom napíšeš aký bol.. ďakujem pekne.. a držím palce nech všetko dobre dopadne

miani
7. nov 2013

@mon29 ok, dakujem 🙂

luliky
6. feb 2014

@miani Ahoj cicus, chcem sa len spytat, ci si rodila u dr. Valenta? 🙂

miani
7. feb 2014

@luliky ahoj, nakoniec nestihol prist k porodu. Rodila som o mesiac skor a velmi rychlo.

luliky
7. feb 2014

@miani tak som rada, ze ste to zvladli a je vsetk ok. Mozem este otazocku? Si si ho dopredu zazmluvnila a zaplatila a kedze nebol, ti vratili peniazky, alebo ste si ani nestihli zazmluvnit? 🙂

miani
8. feb 2014

@luliky dohodli sme sa len telefonicky. Za tyzden som mala ist 1x k nemu a zazmluvnit si ho. No nestihla som to. Takze som v podstate usetrila. Inak musim pochvalit sluzbu konajucich....boli super. Aj pristup sestriciek.

dadinka217
15. mar 2014

@rodicka presne tak a korupter 1 triedy, od mojej kamosky si zhrabol prachy a ani ju nerodil, bol totizto na dovci, a to sa nestalo prvy krat, nech sa hanbi taka drzost, tak tak slava mu stupla do hlavy

dadinka217
15. mar 2014

@miani aspon si usetrila

84vali
9. máj 2014

@dadinka217 a to mu dala peniaze vopred?

dadinka217
9. máj 2014

nie potom pri vytahu

littlelola
16. máj 2014

..tak doktor Valent je jeden uzasny clovek aj lekar.. ma naozaj uzasny pristup.. je mily, pozorny a skvely odbornik, nic nenechava na nahodu a nic nepodcenuje. Vdaka nemu som otehotnela, donosila a porodila zdrave dieta.. Ako koruptera ho teda nepoznam prave naopak!!! A to nieje len moja skusenost ale aj mojho okolia...Nesluzi cize ani nerobi porody na zmluvu!! Ak si niekto zazmluvnuje lekara plati to oficialne na recepcii nemocnici nie pri vytahu!!! Je na to specialne tlacivo, ktore potvrdzuje riaditel nemocnice!!Ak sa niekto rozhodne sa mu zavdacit je to jeho rozhodnutie... myslim si , ze si to prave on zasluzi aj ked to od nikoho necaka a nie je rozhodne na to odkazany.!! Je velmi ziadany a pracovne vytazeny ale vzdy sa s nim da dohodnut. Je to fantasticky clovek a dufam, ze sa mu to stonasobne vrati...🙂

smobyk
18. máj 2014

Ahojte
Trošku poznám aj lekárov z druhej strany na kramároch sú niekoľký moc dobrý, že ešte im neutiekli . Ak chceš mať istotu a mať okolo seba maximalnú starostlivosť oplatí sa zaplatiť si lekára ktorého chceš aj poprípade izbu kde budete dve čo má veľkú výhodu jednoducho choď za lekárom a zaplatíš v pokladni ako sa dohodnete je len na Vás dvoch ja som mal p. Janyho ten dobehol ráno o 1 hod odporúčanie som naňho dostala od iného lekára . pozri stránku na hodnotenie lekárov.

edibedi
27. máj 2014

@littlelola plne suhlasim s tvojim nazorom!

lele7
27. júl 2015

Žienky, nejaké nové info o Mudr. Valentovi? Čítam, že väčšina z vás ma s ním dobrú skúsenosť... Ja budem rodiť asi sekciou, kedže babo je KP a zrejme sa neotočí.. Máte skúsenosti s Mudr. Valentom aj tie, ktoré ste mali sekciu?

butterfly123
13. aug 2015

Dobryveder zeny, nejdem Vam ziadnej nic radit, len som si spomenula na moj druhy porod a pana doktora ako ostal vystresovany ked ma zbadal a zistil, ze sme vlastne spoluziaci z gympla 🙂
Bol este vtedy chranencom starsieho doktora, ktory ho vlastne koucoval a mala som rodit u neho, nakoniec to ostalo na Valentovi a som velmi rada, obidvaja sme boli v strese trosku, to si predstavte ze idete rodit k spoluziakovi, nakoniec vsetko dobre dopadlo a som rada, ze bol so mnou prave on.
Vsetkym Vam drzim palec, je to jednoznacne skvely doktor.

mpar
15. okt 2015

Aj napriek vsetkym tymto pozitivnym hodnoteniam pridavam velmi negativne. K panovi doktorovi som chodila posledne tyzdne v tehotenstve na zaklade odporucania. Pan doktor ma objednal na prve vysetrenia s tym, ze pravdaze chodi aj k porodom. Po prvom vysetreni to uz bolo komplikovanejsie - k porodu len pocas jeho ordinacnych hodin, to zn. ze oficialne zmluvu s Vami nepodpise, neoficialne sa asi dohodne .... Kazde vysetrenie u pana doktora bolo z jeho strany usecne, ziaden ocny kontakt, na otazku ci je vsetko v poriadku som dostala odpoved ze ak by nebolo, povedal by mi. Pri druhej navsteve v 37tt si so mnou pan doktor chcel dohodnut termin kontrolovaneho porodu, na co som reagovala so zacudovanim. Mala som uplne fiziologicke tehotenstvo, bol to druhy porod a prvy bol uplne bez problemov - tzn. nevidela som na to dovod. Odpoved pana doktora bola velmi nekorektna, zacal podrazdene rozpravat o sepse, o moznych rizikach a pod. Uplne z cesty. Vlastne ani nemal vysvetlenie, ostal velmi nervozny. Vtedy som sa rozhodla, ze tohoto cloveka k porodu rozhodne nechcem, aj keby som nahodou zacala rodit pocas ordinacnych hodin. Svoje pohodlie uprednostnuje nad prirodzenym porodom, ktorym by kazde bezproblemove tehotenstvo malo kocit. Z mojho hladiska velmi neprofesionalne a nelekarske.

katulik88
15. feb 2016

U pana doktora som rodila v septembri vlani a je to naozaj odbornik. Ak by nebolo treba porod vyvolat, urcite by to nerobil. Pri vysetreniach bol dokladny, vzdy povedal aky je stav, pocas porodnych bolesti stale chodil kontrolovat ako sa porod vyvija a vzdy utrusil nieco vtipne,aby ma upokojil. Nenecha zenu trapit v bolestiach, snazi sa porod urychlit. Pre mna je to kapacita.

vver0nika
1. mar 2016

Ahojte,
vie mi niektorá poskytnúť kontakt na Dr. Valenta? A chcem sa spýtať nerobí mu problém ak sa chcem k nemu nasačkovať na poradne a zazmluvniť si ho k pôrodu? 😀

sonidlov
29. okt 2016

Doktora Valenta odporúčam , je to veľký pedant a v stresovej situácii ostáva on kľudný a je to veľký odborník. Robil mi sekciu a dom rada, že to bol práve on.

84vali
3. mar 2017

@mpar mam rovnaku skusenost, zial

katko6
8. okt 2018

Ahoj, ja som aktualne ukoncila sestonedelie po porode v nemocnici na Kramaroch u doktora Valenta. Bola som maximalne spokojna s celym oddelenim a predovsetkym s panom doktorom Martinom Valentom, ktory mi venoval maximalnu starostlivost pocas celeho tehotenstva, porodu aj v obdobi sestonedelia. Rodila som u neho uz po druhy krat - prvy krat pred desiatimi rokmi a teraz druhy krat a musim povedat ze obidva krat som bola mimoriadne spokojna a som velmi vdacna ze som sa dostala k takemu profesionalnemu a prijemnemu doktorovi, mozem ho kazdemu len odporucat 🙂
Katka

lumma
25. júl 2019

Dobrý deň, chcem sa opýtať, kde okrem Kramárov momentálne pôsobí MUDr. Valent? Bol v Medifeme, ale už tam tuším neordinuje. Vopred ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre