Aké máte skúsenosti s Handlovskou pôrodnicou?

majkabudka227
16. jan 2008

Ahojte tehulky a ex-tehulky,
mate nejake najnovsie info o Handlovskej porodnici? Uvazujem nad touto porodnicou i ked Bojnice mam blizsie, ale tam by som velmi nerada. Nieco som uz o Handlovskej porodnici citala, ale to boli uz starsie prispevky, zaujimalo by ma cerstve skusenosti mamiciek.

21
24. jún 2010

@julinka2787 a je krásavička!!!

eimiky
30. jún 2010

Mudr Borko, ktorý pracoval roky HA pôrodnici,bol aj primárom tak dnes zomrel.Je to veľmi smutné.Toľkým detičkám pomáhal na svet ... 😔 😔 😔

marcelkatt
30. jún 2010

@eimiky čožeee? tak to je naozaj smutné ☹ veď nebol ešte taký starý, asi nejak chorý? Je mi to ľúto.

eimiky
30. jún 2010

@marcelkatt nebol veru ešte starý, bolo to náhle ☹

marcelkatt
30. jún 2010

@eimiky je to pre mňa šok. Spomínam si na neho, odrodil aj moju švagrinku a mne prepichoval plodovú vodu a tiež asistoval pri pôrode.

eimiky
30. jún 2010

@marcelkatt mňa tiež odrodil, navyše bol to náš ujo, teda manželov.

marcelkatt
30. jún 2010

@eimiky aha. Tak úprimnú sústrasť prajem

jenta
30. jún 2010

ani sa mi tomu nechce veriť. Ja som sa s ním stretla len raz na preventívnej prehliadke, ale pôsobil na mňa ako veľmi milý človek. Je mi to ľúto 😔
eimiky úprimnú sústrasť.

eldobi
30. jún 2010

Hrozny sok - pan MUDr.Borko DAKUJEM za starostlivost! Uprimnu sustrast celej rodine.

martinka13
1. júl 2010

To je hrozne Aj nasmu malemu pomahal na svet prave on a boli sme max. spokojni. Prajem uprimnu sustrast celej rodine

21
1. júl 2010

Nejako sa neviem z toho spamatat, je mi to strasne luto... Aj ja som ho poznala, bol velmi zlaty, mily.... Uprimnu sustrast vsetkym, vlastne aj rodickam, ktore maju nanho len dobre spomienky... 😢

eimiky
4. júl 2010

Ďakujeme 😔 😔 😔
Niekedy stačí par minút na to, aby sme si človeka obľubili, ale často nestači cely život, aby sme naňho zabudli...

eimiky
4. júl 2010

Mne to príde ako keby sa zatvorila celá kniha, ujo tam bol roky, budoval to tam a nakoniec sa pôrodnica zavrela a on odišiel tiež 😢

ollako
4. júl 2010

eimiky pocula som o tom , je mi to luto, napadlo ma presne to, co si napisala, akoby odisiel spolu s handlovskou nemocnicnou 😔

marcelkatt
4. júl 2010

@eimiky veru dáva to súvislosť 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre