Aké máte skúsenosti s Handlovskou pôrodnicou?

majkabudka227
16. jan 2008

Ahojte tehulky a ex-tehulky,
mate nejake najnovsie info o Handlovskej porodnici? Uvazujem nad touto porodnicou i ked Bojnice mam blizsie, ale tam by som velmi nerada. Nieco som uz o Handlovskej porodnici citala, ale to boli uz starsie prispevky, zaujimalo by ma cerstve skusenosti mamiciek.

miichaela
11. apr 2010

Ahojte...
no ako Lucialen čo si sa dozvedela od primára Ďurkecha....

julinka2787
6. máj 2010

ahojte, dnes som bola pozrieť v pôrodnici a je to tam celkom slušné. páčilo sa mi. žiaden problém tam nie je vidieť, takže idem rodiť tam a nikam inam. dúfam, že sa to podarí... 😉

weirdo
6. máj 2010

julinka2787 - a pytala si sa aj na doktorov? Ktori tam ostavaju a aki tam prichadzaju?

leveretka
6. máj 2010

weirdo, ja som telefonovala minulý týždeň s dokt. Sonogovou, ktorá tam už nie je, ale chodí im pomáhať k ťažkým pôrodom a hvorila mi, že koncom mája odchádza aj primár aj Matusková a vraj aj Pagáčová...ževraj tam zostane akurát nejaký jeden doktor dôchodca, ktorý ordinuje 3 dni v týždni a teda že nevedia kto nový tam príde a ako to tam bude fungovať, mňa to dosť odradilo.

weirdo
7. máj 2010

leveretka - tak tak, tiez som tak pocula ... a tiez ma to veru nepotesilo, bola som presvedcena tam ist, no teraz to je take, ze nikto nevie co bude, kto tam bude a tak ... no nemohli sa zmysliet to menit o mesiac neskor? 😝

divoska
7. máj 2010

co o mesiac neskor, ale postupne nahradzovat doktorov a nie ze vsetci skoncia k jednemu dnu 😖

leveretka
7. máj 2010

veru, toto isté som si hovorila aj ja, že mohlo to ešte vydržať nejaký ten mesiačik, aby sme to stihli...fakt škoda, lebo už som sa niekoľko mesiacov tešila, že pôrodnica je vybavená a takto sa to pokazilo.
Tak vraj za to môže nové vedenie, že sa nezhodli a takto to dopadlo...ale vraj primár a Matusková pôjdu od 1.6. do Žiaru rodiť.

nebbia
11. máj 2010

handlovska nemocnica plati udajne svojim zamestnancom menej ako inde v okolitych nemocniciach.Preco by mali zostat tu,ked na inom mieste dostanu viac penazi za tu istu pracu?Ani sa im necudujem.Zo strany vedenia je to zamer vybudovat z celej nemocnice oddelenie dlhodobo chorych.To im najviac vynasa a aj z dlhodobeho hladiska im najviac vynasat bude.A zeny nech si idu rodit svoje deti do Bojnic-to ich netrapi 😒
A aj ostatne oddelenia su neperspektivne,aj tie pojdu do kelu.No co uz.Taky je zivot,vsetko sa toci len okolo penazi. 😖

leveretka
14. máj 2010

ahojte,

dozvedela som sa, že MUDr. Matušková zostáva v pôrodnici do konca júla a až od augusta ide preč, pre tie, ktoré by ju chceli 😉 inak tam zostáva Borko a majú v máji nájsť náhradu za primára, Pagáčovú a Sonogovú

lucialen
14. máj 2010

No aj ja som chcela napisat, ze matuskova zatial ostava, lebo v pondelok som mala poradnu u durkecha a o mesiac sa mam objednat u matuskovej na 3d 😉 Ale ze pagacova odchadza som nevedela. V pondelok to tam bola katastrofa, primar mal ordinovat, ale robil cisarsky, potom dalsi zakrok a bola tam s nim len pagacova, ktora tiez robila zakroky, tak zatial nikto novy nenastupil. Myslim, ze primar ma uz od 20.5. dovolenku.
A ako pisala nebbia, platy maju urcite nizsie, je to mala sukromna nemocnica, takze fakt je ze sestricky robia za almuznu, a oddelenie dlhodobo chorych ich drzi nad vodou.

lucialen
14. máj 2010

Julinka a preco nejdes do ziaru? Ake to tam je? Tu na mk som sa vela nedocitala, ale durkech ma nahovara na ziar, kedze tam ide

julinka2787
14. máj 2010

ja nechcem ísť do ZH kvôli stavu nemocnice. ako je na tom oddelenie gyn-pôr to neviem. vraj je to celkom fajn, ale nemusím terajšieho primára, je to taký náfuka. a je tam véééľa tmavších spoluobčanov. ako nič proti nim, ale veľmi na izbe by som ich nechcela. a ešte mi dosť prekáža, že by som mala "osladený" pobyt kvôli otcovi môjho mimi, s ktorým sme sa rozišli a jasné, že nie v dobrom a jeho sestra pracuje v nemocnici a jeho mama tam má tiež pazúriky a tak... na dlho. a ešte som si túto našu nemocku užila, keď ma tam operovali a teda nič moc vtedy...

lucialen
17. máj 2010

Jaj, tak t nie je bohvie co 😒 S tymi tmavsimi spoluobcanmi ma to ani nenepadlo, tam ich je fakt dost 😒 Ja som niekde citala, ze gyn.-por. oddelenie je dobre, ale novorodenecke dost zaostava a su tam hnusne sestricky 😒

21
20. máj 2010

Žienky, som tu nová, ale šokli ste ma tou Handlovou, veď v auguste (príp. v júli 🙂 ) sa tam chystám rodiť!!! Išla by som aj do toho Žiaru (vynechať Rómov...), ale bude to môj tretí pôrod, bojím sa, že by som nestihla... ☹ Prvé dva som absolvovala v Handlovej, nechcem ísť inde. Musím predýchať...

marcelkatt
20. máj 2010

Ahojte baby akurát vás čítam. Zaskočilo ma, že dr z Handlovej odchádzajú. Teraz neviem, kde rodiť. V r 2007 som rodila v Handlovej a bola som max spokojná. Plánovala som aj teraz, no keď aj primár ide preč no neviem..

julinka2787
20. máj 2010

no dievčence, tak som sa rozprávala aj s primárom a sestrou. primár ide preč, ešte aj matušková. vraj by chcela aj sonogová, ale až neskôr. a vraj zohnali jedného doktora, ale zatiaľ ho nikto ešte nevidel. bolo mi povedané, že nie je vylúčené, že ich aj zavrú. teda nemocnicu nie, ale pôrodnicu. ale je to ešte veľmi otázne. oni sami netušia čo s nimi bude. aj mne kázali, ak začnem rodiť, tak si radšej zavolať, aby som sa nepreviezla zbytočne, že by boli zavretí. ale tak baby treba dúfať a snáď sa nejako podarí aj pôrodnicu zachrániť.

leveretka
20. máj 2010

julinka, nepoplietla si nahodou tie mena doktorov? Sonogova tam uz nie je dlhsiu dobu, chodi vypomahat iba k porodom, ked ju poprosia a to do konca maja iba...sama mi to povedala takze nic z druhej ruky...
a mne zase pisal primar mail a napisal mi, ze teraz odchala on a pagacova...vraj matuskova by tam mala byt do konca jula...

julinka2787
20. máj 2010

mne tak povedal v stredu, že keď mám termín, tak už tam on ani matušková nebudú ale že tam má byť nejaký doktor a sonogová. no tak neviem. ja len čo mi on povedal. možno sa sekol on. nehádam sa. ale každopádne sú na vážkach ako s nimi bude.

leveretka
20. máj 2010

prikladam mail od primara...

Pekny den
Dr. Sonogova u nas uz nepracuje, sluzi len do konca maja. Ja a Dr. Pagacova pracujeme do konca maja t.r.
Dr. Matuskova bude zrejme este pracovat v juni a juli t.r.
Cize na oddeleni zostane Dr. Borko a vedenie nemocnice sa bude snazit v priebehu maja zohnat gynekologov ako nahradu za nas.
Ja odchadzam do Ziaru n. Hronom od 1. juna, Dr. Matuskova pride tiez do ZH od augusta. Dr. Pagacova nastupuje do Rim. Soboty od 1. juna.
Pekny den prim. Durkech

21
21. máj 2010

Tak, žienky, rodiť pôjdem asi do Bojníc, ževraj je to tam už lepšie ako kedysi...

jenta
21. máj 2010

no tak toto ste ma veľmi nepotešili dievčence. Na handlovskú pôrodnicu som počula vždy len samé chvály a keďže som z Handlovej, tak som bola rozhodnutá ísť rodiť sem. Doktorov ešte nepoznám, teda okrem Dr. Borka, ale dúfam len, že pôrodnicu do konca roka nezatvoria.

imarikai
21. máj 2010

jenta aj ja chcem isť do Handlovej pred tym som bola dva krat v PRIEVIDZI ale tiež sa bojim či to stihnem ☹

nebbia
22. máj 2010

dla najnovsich info,budeme od buduceho tyzdna poznat meno noveho primara,tak uvidime.porodnica zostava

lucialen
24. máj 2010

S tou Sonogovou to asi poplietol, ona uz v nemocnici nie je od 1.4. 😉 Ja som tiez pocula, ze uz maju doktora a aj absolventku. No neviem si dobre predstavit, odchadzaju 4 doktori a pridu 2, z toho absolventka, ktora sama nic nemoze 😒
Od Bojnic ma vsetci odradzaju, ja som tam lezala v 15tt na rizikovom oddeleni, doktori aj sestricky boli zlati, ale co sa tyka novorodeneckeho a pana primara, tak vela dobreho som nepocula 😒

bubba
24. máj 2010

lucia ja som rodila v bojniciach a som bola nespokojná a už nikdy tam nepôjdem (dúfam) lebo som rodila pri primárovi a nemal moc svoj deň.ale na margo pôrodnice ti môžem povedať,že presonál je fajn,doktori sú vynikajúci odborníci,dokonca aj ďurčenka čo sa týka znalostí je výborný akurát zaostáva trochu v tej "ľudskej"sféere ak si vyberieš lekára k pôrodu,garantujem,že sú všetci dobrí odborníci a vedia čo robia.
nad partizánskym ste neuvažovali?teda ja som počula asi tak dobré chvály ako na handlovskú porodku - s tým rozdielom,že porodnica je veľmi chatrno zariadená ,stará atď, ale vraj sú tam tiež výborní lekári.

21
24. máj 2010

Ja vás, dievčatá, teda hlavne Julinku a Leveretku, chcem poprosiť, keby ste sa ozvali aj po pôrode a napísali, čo a ako v Handlovej... Určite za všetky ostatné vám ďakujem!!! Ono tiež ma odhovárajú od Bojníc, takže som zvedavá potom na váš názor.

imarikai
24. máj 2010

bubba aj ja som mala pana primara pri porode hoci vtedy nebol ešte primar všetky baby mi vraveli neboj sa len nech nemaš pan d.... skoro som sa rozplakala ked som ho zbadala

julinka2787
24. máj 2010

@21 ak sa mi podarí odrodiť v handlovej, dám infošky uričte. a leveretka ide do banskej štiavnice mám taký pocit. že nakoniec si to rozmyslela, kvôli terajšej situácii v handlovej.

21
25. máj 2010

Julinka, ďakujem, mňa odrádza práve tá údajná absolventka, ktorá nemá určite dosť skúseností...

leveretka
25. máj 2010

ahojte, áno presne tak ako píše julinka, Handlovej som sa vzdala a nejdem tam...držím palce všetkým 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre