Aké máte skúsenosti s Handlovskou pôrodnicou?

majkabudka227
16. jan 2008

Ahojte tehulky a ex-tehulky,
mate nejake najnovsie info o Handlovskej porodnici? Uvazujem nad touto porodnicou i ked Bojnice mam blizsie, ale tam by som velmi nerada. Nieco som uz o Handlovskej porodnici citala, ale to boli uz starsie prispevky, zaujimalo by ma cerstve skusenosti mamiciek.

julinka2787
25. máj 2010

no veď ja ju otestujem. 😀 nebojím sa neskúsených, lebo samu je nemôžu nechať pracovať hneď a každý sa nejako naučiť musel, to čo vie teraz. neboj podám info z prvej ruky, už som dnes nakázala, že na prvú návštevu nech mi donesú notebook, aby som mohla poinformovať ostatné babulky.
leveretka, aj tebe držíme palčeky v štiavnici! kamoška bola veľmi spokojná, až na tú epi. ale tak zvládneme to aj bez nej, nebojkaj! 😉

leveretka
25. máj 2010

julinka, dakujem...s tou epi ma to trápi, rada by som mala aspoň v zálohe istotu, že sa to dá utlmiť, ale tak čo narobím...budem to musiet prezit aj bez toho, ale urcite to zvladneme 😉

marcelkatt
26. máj 2010

Ahojte baby, tak som zvedavá čo nakoniec bude. Termín mám až v polovici decembra, tak uvidíme čo tam bude, aké budú reakcie a tak. Ja som tam bola max spokojná, no teraz človek nevie do čo ide.

leveretka
26. máj 2010

marcelkatt, myslím, že do decembra je naozaj kopyyy času a už budeš jasne vedieť ako to tam bude vyzerať. držím palce 😉

marcelkatt
26. máj 2010

Ďakujem leveretka. Uvidíme čo bude no... Ale do TT nemocnice určite nejdem. Stačil mi príbeh známych a švagrinej.

leveretka
26. máj 2010

marcelkatt, myslím, že na SK nie je nikde dobre...to aspoň skúsenosti, čo teraz sledujem z môjho okolia...ale pokým je pôrod bez komplikácií, tak môže byť dobre kdekoľvek, všetko závisí asi od toho ako sa k tomu postaví tá rodička.

21
26. máj 2010

Aj ja pôjdem rodiť do Handlovej, možno práve tá absolventka bude mať nejaké novšie metódy a aj tým, že nebude mať ešte takú prax, nemusela by byť taká stresovaná a unavená... Ale určite budem netrpezlivo čakať na čím skorší názor a skúsenosť...

21
26. máj 2010

Leveretka, neboj, na 100% zvládneš, aj keby nebol epi. Keď žena musí, všetko zvládne, aj keď nevie niekedy ako... Budem držať palce, aj julinke 😉

leveretka
26. máj 2010

21 dakujem, jasné, že zvládnem, ale tak ma mrzí, že v 21 storočí sme a žena má trpieť ako kedysi, ale čo už

nyc
26. máj 2010

Julinke: notebook ti budu nosit do HA zbytocne, maju uvedene na stranke ze maju pripojenie, ale bohuzial... ja som sa tam trepala s NTB ale hned som ho zbalila manzelovi domov. sestricka povedala ze raz sa podarilo chytit na wifi niekomu kto lezal na gynekologii, v porodnici sa to nepodarilo nikomu... ani mne nie lebo som to samozrejme skusila - kym neuvidim na vlastne oci neuverim 😉

21
26. máj 2010

Leveretka, ja som pri prvom mala epi, no v Ha ho dávali až, keď si otvorená na 4 prsty a mne to trvalo dlho, väčšinu som si vytrpela do tých 4 prstov, potom mi pichli epi, necítila som ani tlaky a HNEĎ som išla rodiť. Takže z epidurálky som doslova nič nemala...

julinka2787
26. máj 2010

@nyc ale mne ho donesú aj s modemom. ja to mám premyslené! 😝 a ďakujeme bambulky. ženy zvládnu všetko! 😀

imarikai
26. máj 2010

marcelkatt aj ja som zvedava dufam že nam baby napišu ako v Handlovej je ja som bola dva krat v Prievidzi ale chcem teraz isť do Handlovej

marcelkatt
26. máj 2010

leveretka asi máš pravdu.. Ja som mala komplikovaný pôrod, preto sa bojím. Viem, že každý je iný, jedinečný, no mám strach z pôrodu viac ako predtým. Teraz som na rizikovom tehotenstve, tak len dúfam, že všetko bude v poriadku.

Imarikai - možno sa tam stretneme 😉

leveretka
26. máj 2010

marcelkatt, drzim velmi palce, aby ste to dotiahli do stastneho konca a aj porod, aby prebehol rychlo a co najmenej bolestivejsie 😉

marcelkatt
26. máj 2010

Ďakujem Ti zlatko aj ja Tebe moja, Ty to máš už onedlho. Potom napíš všetko.

leveretka
26. máj 2010

dakujem. jasné napíšem aj ked to teda nebude v Handlovej 😉

marcelkatt
26. máj 2010

Jasné teším sa. Som tu dlhšie nebola, býva mi blbo, ale keď je fajn a o malého postarané, tak som tu.

iwik89
27. máj 2010

Ahojte. Potrebovala by som radu. Chcela by som rodit v Handlovej, lebo trnavska porodnica no hm hrozna. ale neviem ako to tam chodi, ked sa chcem objednat na poradnu, lebo od buduceho tyzdna uz mam zacat chodit do nemocky kde budem rodit. Nevie prosim niekto tel.c.,kde by som zavolala a objednala sa? Dakujem pekne

julinka2787
27. máj 2010

@iwik89 na tieto čísla im volaj. to je na gynekológiu. a tam sa s nimi dohodneš. Tel.: +421 46 5192773; 5192780 sú tam veľmi milí ľudia. držím palčeky!

iwik89
27. máj 2010

Dakujem pekne 🙂 Vari nas bude mat kto odrodit,ked tak vsetci odchadzaju... 😉

julinka2787
28. máj 2010

ozaj babulky, včera porodila leveretka v BS. má malinkú zoe. a sú ok. 😝

21
28. máj 2010

Jéj, leveretke blahoželám! A želám veľa energie a zdravia a radosti... A zoe, aby veľa spinkala a papala a bola zdravá... 😉

silvo
29. máj 2010

ahojte tak ako je to s tou porodnicou?

iwik89
30. máj 2010

@silvo hm dala som si to zistit,kamoskina mamca tam robi,tak mi pisala ze na vratnici je oznam ze rodit sa ma ist do Bojnic a ze o existencii porodnice sa rozhodne tento tyzden. Inak som tam volala v piatok a ta pani mi povedala, ze v utorok im mam zavolat zas,lebo ze oni sami nevedia co bude.no takze taka neista buducnost...clovek chce ist porodit domov a nic z toho... ☹ smola 😒

21
31. máj 2010

No pekne... 🙄

julinka2787
31. máj 2010

to ako vážne??? a ja tam mám ísť rodiť teraz niekedy a po tomto možno aj dnes. 😕

21
31. máj 2010

@julinka2787 , najprv si asi zavolaj... A potom do Ziaru.. 😅

julinka2787
31. máj 2010

no veď ale ja som chcela handlovú, lebo urputne odmietam žiar! no normálne sa mi chce plakať. ale tak keby niečo tak volám tam a uvidíme...

jenta
31. máj 2010

no pekne!!! Ja som bola na gynekológii v nemocnici v stredu ale nikde nič, nikto nič. Ale sa mi nezdá, že by to vzdali tak rýchlo. No ostáva nám len čakať, ako sa vyjadria. Ja idem budúci týždeň k mojej doktorke na poradňu, tak sa jej skúsim opýtať či dačo nevie 🙂

Julinka, budem ti držať palce a daj potom vedieť, že ako to tam vyzerá 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre