Aké máte skúsenosti s Handlovskou pôrodnicou?

majkabudka227
16. jan 2008

Ahojte tehulky a ex-tehulky,
mate nejake najnovsie info o Handlovskej porodnici? Uvazujem nad touto porodnicou i ked Bojnice mam blizsie, ale tam by som velmi nerada. Nieco som uz o Handlovskej porodnici citala, ale to boli uz starsie prispevky, zaujimalo by ma cerstve skusenosti mamiciek.

imarikai
31. máj 2010

marcelkatt až mi je do plaču ked to čiam a terza čo? ☹

marcelkatt
1. jún 2010

Ahojte, neviem čo bude, no ak Handlovú fakt zrušia, tak netuším, kde porodím druhé dieťatko. Či Bojnice nakoniec, alebo niekde inde, no TT fakt odmietam. Ešte kopec času, so m fakt zvedavá čo bude.

Julinka - potom daj vedieť keď sa drobček narodí, aj náhodou ak sa nirečo nové dozvieš o pôrodnici v Handlovej, alebo Ty Jenta.... Ďakujem za ostatné čakateľky...

robo31
2. jún 2010

ahojte tak ja mam termin 6.6 2010 a dnes som isla opat po tyzdni do poradni,a ked som videla prazdnu cakaren a na dverach a4,ze porodnica od 28.5 zatvorena s technickych pricin,tak vam poviem,ze som tam skoro skolabovala...z dveri vybehla sestricka,ze nastali velke zmeny na porodnici,kedze som chodila ku primarovy durkechovy tak my odporucila aby som isla za nim do ziaru...tak sme hned aj isli,stretla som sa s velmi prijemnymi sestrickamy,..s primarom durkechom sme sa doholi,ze pridem v pondelok a dohodneme sa na planovam porode 😉 samozrejme,ze teraz to uz nenehame na nahodu a budeme ho mat pri porode 🙂 dufam,ze po vsetkych tych stresoch co som za posledne obdobie prezila vsetko dobre dopane a my sa budeme tesit s nasej dcerrky na ktoru sme tolko cakali 🙂 tak nam drzte palceky 😎

marcelkatt
2. jún 2010

robo31 - držíme palčeky!!!! Takže zatvorená z technických príčin? No som zvedavá ako to dopadne.

jenta
2. jún 2010

@robo31 no tak sa to potvrdilo. By ma zaujímalo, či bude zatvorená už natrvalo, alebo len kým sa nedoriešia veci okolo lekárov a tak. Každopádne ti budem držať palce a daj potom vedieť aké to bolo v Žiari 🙂

nebbia
2. jún 2010

jenta
3. jún 2010

tak práve to bolo v správach na Markíze. Handlovská pôrodnica od 1.6. končí!!! ☹

21
3. jún 2010

Tak, dievčatá, aj ja som to práve videla a týmto sa s vami lúčim... Ostávajú mi Bojnice... 😢

leveretka
3. jún 2010

ahojte dievcata, dakujem a velmi mi je luto ako to nakoniec dopadlo s Handlovou...ak nemate niekto problem cestovat, tak odporucam BS, velmi dobre skusenosti mam odtial.

marcelkatt
4. jún 2010

BS - Banská Štiavnica??? Tiež som počula, že dobrá pôrodnica.

21
4. jún 2010

@leveretka , ja sa asi neodvážim do BS, je to dosť ďaleko od nás a tretí pôrod... Čo keby bol náhodou rýchlejší..? 😀

jitkatatarova
4. jún 2010

ja som rodila v Trencine a bola som velmi spokojna,predtym to tam bol vraj horor,ale vymenil sa personal a odvtedy v pohode.

marcelkatt
4. jún 2010

Veď to aj od nás BS ďaleko.

jenta
4. jún 2010

ja som včera dosť čítala o BS a rozmýšlam že by som išla tam. A vraj aj v Partizánskom je dobrá pôrodnica. No ale veď ešte trochu času mám na rozmyslenie. 🙂

adrika2008
4. jún 2010

...ahojte maminy..aj ja by som sa chcela zapojit do jejto debaty....do vcera som bola odhodlana ist rodit do Handlovej a teraz co?☹S Bojnic.mam vlastnu skusenost a mozem vam povedat,ze by ma tam uz nik nedostal...z primara mam traumu na cely zivot...no v prvom rade nechcem ohrozit babatko...neviete ako to funguje ak idete rodit niekam do ineho mesta,ci sa chodi lezet skor?dakujem

marcelkatt
4. jún 2010

Adrika - ja som z Trnavy, prvé som rodila v Handlovej. Tam to bolo tak, že som nešla skôr ležať, od 36tt som tam chodila na poradne a potom sa dohodol nástup do pôrodnice. termín som mala 2.11.2007, nastúpila som 7.11.2007, dali mi vyvolávačku a malý sa nám narodil 8. novembra 2007. To si moja zisti v konkrétnej nemocnici, ako to tam je, ale myslím, že podobne.

adrika2008
4. jún 2010

...Marcelka ja len,ze sa bojim ak pojdem do druheho mesta...co ak by sa nieco stalo...mohlo by to byt daleko...no neviem co cil,ked uz Handlovu zrusili a v Partizanskom to ako vypada?nevieš poradiť?Nechcem odbehnut mimo temu no pocula som,ze sa da zistit pohlavie dietatka uz od 12tyz. robia to v BA nemas s tym nahodou skusenosti?

marcelkatt
4. jún 2010

No počula som GENETON firma že to robí. Píala som im mail, no neodpovedali mi. Asi treba zavolať. Moja ja som z PD, bývam v TT, ale skúsenosti nemám s inou pôrodnicou okrem Handlovej. Tak teraz neviem kde porodím. TT nechcem fakt, je to tam aspoň podľa mňa dosť pozadu.

adrika2008
4. jún 2010

..aj ja mam termin v decem. 😉 to ma dost prekvapuje,ze tam nie je dobra porodnica na tak celkom velke mesto je to skoda..a doktor ti nevie poradit nieco dobre?ach ta handlova ma fakt hneva ☹no pojdem prezistit to partizanske..mozno tu bude mat niekto skusenosti..

marcelkatt
4. jún 2010

Adrika, vieš niekto TT chváli, niekto nie. Ale na 21 storočie, aby deti ukazovali za sklom, návštevy v presne určené dni ako by sme boli choré.... neviem, mne sa to zdá dosť o ničom. Aj tak najbližšia rodina miminko domov príde pozrieť, tak nechápem prečo by koho Ty uznáš za vhodné, nemohol prísť na izbu. Veď mimi si vytvára imunitu od narodenia postupne. Neviem, no v TT ja rodinu nemám, preto som chcela Handlovú, nech nie som sama. Mám tu iba svokrovcov, lenže Ty sa ani o prvého nášho syna nezaujímajú, takže aj pri druhom to tak bude. Skús pohľadať tému, ak je Partizánske alebo niečo také.

Kedy máš termín presne? Teda podľa PM? Ja 13.12 a som aj v téme decembrovky....

21
4. jún 2010

Dievčatá, ja pôjdem do Bojníc, ešte som tam nebola a počula som aj zlé aj dobré... Presvedčím sa na vlastnej koži... 😠

marcelkatt
4. jún 2010

21 - asi aj ja... Potom nám napíš prosím Tvoje pocity. Ďakujem. Buď sem, alebo IP.

jenta
4. jún 2010

@marcelkatt keď si bola tehotná so synom nebála si sa, že TO na teba príde skôr ako pred termínom? Ja len že či by si to v tom prípade stíhala do Handlovej. Ja rozmýšlam nad Banskou Štiavnicou, ale presne tohoto sa bojím, že sa drobec vypýta na svet skôr, že aká bude tá cesta (ak bude sneh alebo tak).

marcelkatt
4. jún 2010

Jenta - ja som bola mesiac pred pôrdom u ocina v Prievidzi. Ja som z Prievidze, takže som už bola v kuse iba v PD. Aj teraz som tak plánovala byť.

Preto teraz asi mi ostávajú iba Bojnice, no asi si tentokrát zaplatím doktorku, neviem, je mi to ľúto peňazí, ale mám strach, že by mal službu Kurila...

jenta
4. jún 2010

veď to! aj mne to príde veľa peňazí za doktora k pôrodu. Ja by som radšej kúpila niečo pre bábo za to alebo zaplatiť nadštandardnú izbu. Čo som počula, tak v Handlovej sa nesťažovali na žiadneho doktora, že by bol dáky postrach alebo tak.

21
5. jún 2010

@marcelkatt , samozrejme, dám vedieť.
@jenta , môžem dosvedčiť, že v Handlovej nebol žiadny postrach!!! Veď práve, preto je mi strašne ľúto... 😢 A rodila som tam dvakrát.

adrika2008
5. jún 2010

a nepozerala si to partizanske?nenasla som tu ani ziadnu temu ☹

imarikai
5. jún 2010

Pôrodnica Partizanske
tam pozrite v tej teme 😉

imarikai
5. jún 2010

ja som bola v BOJNICIACH dva krat teraz som chcela skusiť handlovu ale mi to nevyšlo rozmyšlam nad Partizánskym čo sa týka Bojnic tak na odeleni je super hlavne sestriučky s novorodeneckeho nejake výhrady by som našla na porod pri prvom porode som mala Ďurčenku a pri druhom Hudeca jedna rada čo sa týka pana primara podakovať mu ak vam len cisarsky vybaví aj po porode podakovať a odpovedať mu na jeho otazky ano a nie žiadne no lebo si to zliznete a jedna mamina ležala bokom ked sa s nim bavila tak ju pekne zvozil myslim že autoritu primara budete citiť na celom oddelení ale aj tak ma laka to Partizanske

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre