Aké máte skúsenosti s Handlovskou pôrodnicou?

majkabudka227
16. jan 2008

Ahojte tehulky a ex-tehulky,
mate nejake najnovsie info o Handlovskej porodnici? Uvazujem nad touto porodnicou i ked Bojnice mam blizsie, ale tam by som velmi nerada. Nieco som uz o Handlovskej porodnici citala, ale to boli uz starsie prispevky, zaujimalo by ma cerstve skusenosti mamiciek.

marcelkatt
5. jún 2010

Dievčatá som zvedavá ako a kde budeme nakoniec rodiť svoje detičky. Myslíte, že Handlovú neobnovia? Stále majú ponuku pracovných miest pre lekárov. No je to neaktualizované, tak neviem, či to platí.

Idem mrk koľko to mám z PD do Partizánskeho.....

21
5. jún 2010

Dievčatám máte niektorá skúsenosti s pôrodnicou v bánovciach nad Bebtavou? Ďakujem za odpoveď!!! Alebo už ste niečo počuli?

julinka2787
5. jún 2010

osobné nie, ale počula som chvále od známej. tá tam rodila síce pred dvomi rokmi, ale bola moc spokojná.

21
6. jún 2010

@julinka2787 , ďakujem za odpoveď.

marcelkatt
6. jún 2010

Leveretka - ani neviem, či som Ti zablahoželala k narodeniu dcérky. Ak nie, tak to teraz chcem napraviť. Prajem ZOE hlavne veľa zdravíčka a aby ste boli všetci šťastní.

leveretka
6. jún 2010

marclekatt, dakujem velmi pekne 😵 aj vy sa drzkajte 😉

leveretka
6. jún 2010

pardon za skomolenie mena 😕 😅

marcelkatt
7. jún 2010

Pohoda moja. Ďakujeme a posielame pusinku malinkej.

jenta
10. jún 2010

tak kočky, dnes som bola na poradni u mojej doktorky, tak som sa jej popýtala, či nevie niečo ohladom pôrodnice. Na stránke mesta som čítala, vraj keď nájdu personál, tak pôrodnicu zasa otvoria. Doktorka mi povedala, že prepustili celý zvyšok personálu, čo tam ostal. Akurát ostali dáky ľudia robiť v ambulancii. Povedala mi ešte, že možno ak nájdu dostatok personálu, tak v októbri by pôrodnicu otvorili, ale je to všetko vo hviezdach. Ja to vidím tak, že sa asi pojdem pozrieť do pôrodnice v BS.

lucialen
10. jún 2010

Ahojte, tak ja som bola v utorok na 3d u dok Matuskovej v ha, myslela som si, ze to zatvorenie je definitivne, ale ona sa ma pytala, co si myslia zeny o ha porodnici, ci si myslim, ze by sa oplatilo za nu bojovat, aky je moj osobny nazor, ci by som si vybrala radsej ha ako ziar a tak. Ze urobili pruser, a teraz sa uz boja, ze nevedia ci do toho ist a bojovat za nemocnicu, lebo aj mesto velmi chce aby to fungovalo, tak neviem. Mozno z toho este nieco bude. Dufam. Ak nie, ja idem do ziaru k dok Durkechovi. Este tam idem zajtra, tak sa mozno nieco nove dozviem 🙂

marcelkatt
10. jún 2010

lucialen prosím Ťa pozisťuj a povedz, že sme sklamané, že to takto skončilo. Povedz, že si píšeme na fóre a tak. Že sme za aby sa opäť pôrodnica otvorila.

imarikai
11. jún 2010

lucialen no to by aj mna potešilo keby sa obnoví je to škoda aj na to ako bola ta porodnica chvalena

marcelkatt
11. jún 2010

imarikai . presne tiež si to myslím, že je to škoda. Ja som sa tam necítila ako v nemocnici, je mi dosť smutno z toho, že budem musieť ísť inam.

21
11. jún 2010

@lucialen , pridaj aj moj hlas, jednoznacne som za Handlovu!!!

lucialen
11. jún 2010

Baby, ved ja som aj doktorke vravela, ze citam fora, a ze zeny by urcite radsej isli do ha ako bojnic, pretoze ma dobre meno, mensia, utulnejsia a tak. Dnes som bola na 3d a doktorke akurat niekto volal, a hovorila, ze to asi cele pada, ze niektori uz na to kaslu aj z kruhu kolegov, ktori podrazaju, a primator ich tlaci nech skusaju a bojuju 😒 Tak neviem, co z toho bude. Uz tam viac nejdem, najblizsie uz mam poradnu v ziari u durkecha, a zistila som ze dr pagacova je tiez v ziari a dr Matuskova nie som si ista ci ide do ziaru. Asi som vas velmi nepotesila

marcelkatt
11. jún 2010

Škoda. No uvidíme, či ich primátor presvedčí, alebo nie.

martinka13
11. jún 2010

Klasika Ked je na Slovesnku nieco dobre, nema to dlhe trvanie Tiez neviem kam pojdem porodit druhe babo Bola som v Handlovej max. spokojna Skoda Ziar neprichadza do uvahy takze asi ostava len Stiavnica Uvidime Mozno motyka vystreli a Handlovu opat otvoria Skoda, ze lekari poodchadzali

marcelkatt
11. jún 2010

@martinka13 kedy máš termín Martinka? Veru škodaaa....

martinka13
14. jún 2010

Ja teraz necakam babo, ale urcite ak budem tehotna som chcela opat rodit v Handlovej Mozno sa to dovtedy este zmeni

marcelkatt
14. jún 2010

@martinka13 aha trak nevedela som...

jasimk
21. jún 2010

Ahojte!
Tak ja som obe deticky rodila v HA a strasne ma nastvalo, ze ju zrusili. Mozno by ma MM presvedcil aj na 3 babo, ale nikde inde by som rodit nesla a ked mi teraz zrusili nadej, tak zostavame pri dvoch. Velmi lutujem, ze to takto skoncilo a chcela by som mat nadej, ze ju obnovia, lebo teraz to v Bojniciach nezvladaju, niekdedy maju cez den aj 8 porodov a to sa mi nezda pohodova atmosfera a o primarovi ani nepisem.... No co uz len drzat palce, aby sa HA znovu rozbehla s takym dobrym menom ako mala doteraz!!!! Nadej zomiera posledna!!

marcelkatt
21. jún 2010

@jasimk kiež by ju obnovili, potešili by mnoho mamičiek

qetinka
22. jún 2010

@jasimk Primar nie je až taky bububu... 😉 🙂
da sa to snim.... 🙂 😉
a tretie mimčo...pekne šup šup na to.... 🙂 😉
a z Ha nemocice nebude už nič...len niečo ako doliečovak....takže tak.

21
22. jún 2010

@qetinka , ja som tiez este nerodila v Bojniciach, ale strach ma nejako presiel, ved sme ludia, nezavrazdia nas a ja osobne v tych bolestiach ani nevnimam, kto sa ako sprava... 😉

robo31
23. jún 2010

ahojte babulky,tehulky tak som sa kooonecne dostala ku pocitacu,8.6 sa nam narodila krasna dcerka lilianka,48cm a 3110g,mala som tiez rodit v handlovej ako som vam uz pisala,no nakoniec sme isli do ziaru za primarom durkechom,bola som jeho prva pacientka v ziari ako my po porode oznamil,mozno aj preto som mala 6tich pri porode,ale v tej chvili my to nevadilo.vsimla som si,ze maju vsetci respekt pred nim a stoja v pozore.baby bola som nad mieru spokojna a kazdej vam tuto nemocnicu odporucam,stretla som sa len a len so super doktormy,sestrickamy a hlavne vrchna sestra bola uzastna vsetko my ochotne vysvetlila,taktiez aj vsetky sestricky na novorodeneckom,boli mile.dokonca my chutila aj strava a to uz ked ja poviem.....aj izbi boli utulne a hlavne cistota,upratovacky tam riadne kmitali.velmi dobre som sa citila,tak ak niektora s vas nad touto nemocnicou rozmysla tak va ju odporucam.vsetkym vam prajem silny zayitok s porodu a zdravucke krasne deturence 🙂

marcelkatt
23. jún 2010

@robo31 blahoželááááááááááááám!!!!!!!!!!!!

21
24. jún 2010

@robo31 , aj ja blahoželám a veľmi..!!! Aj by som išla do Žiaru, ale moooc ďaleko... Škoda. Počula som, že Ďurkech si tam už vybudoval dobré meno...

julinka2787
24. jún 2010

ahojte! 20.6. sa mi narodila tatianka. 3400g a 53cm. bolo to dosť namáhavé ale dalo sa to!

marcelkatt
24. jún 2010

@julinka2787 srdečná gratulácia a malej veľa zdravíčka

21
24. jún 2010

@julinka2787 , teším sa s tebou! Veľa zdravia, spánku, úsmevov a mliečka!!! Pekný kus kočky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre