Aké máte skúsenosti s Handlovskou pôrodnicou?

majkabudka227
16. jan 2008

Ahojte tehulky a ex-tehulky,
mate nejake najnovsie info o Handlovskej porodnici? Uvazujem nad touto porodnicou i ked Bojnice mam blizsie, ale tam by som velmi nerada. Nieco som uz o Handlovskej porodnici citala, ale to boli uz starsie prispevky, zaujimalo by ma cerstve skusenosti mamiciek.

divoska
5. mar 2010

jeeej, moc dik za dalsie pozitivne spravy. hej topolcany som si vsimla, ale buhvi co bude dovtedy, a okrem toho ma ta handlova nalakala medzitym normalne viac. kedze na topolcany clovek aj vselijake rozporuplne nazory cital, tuto mi to pripada velmi jednoznacne v prospech tejto porodnice. takze uvidim co a ako aj mne povedia. takze na tie posledne kontroly kazdy tyzden budem fakt musiet chodit tam? no tak to ma chlap zaskrti 😀 v stredu tam idem tak predpokladam ze mi tiez povedia ako to riesia zo zapadnarkami alebo vychodom ;)

leveretka
9. mar 2010

divoska, tak všetko pozisťuj a potom nám napíš, my tiež budeme putovať zo západu 😅

juj kpn to fakt, keď to príde na mňa skôr, tak mám ísť rodiť niekde blízko domova? ja som myslela, že tam môžem prísť kedykoľvek a aj oni sú schopní postarať sa o mimi 😕

nyc
10. mar 2010

na posledne poradne pred porodom sa do handlovskej porodnice chodit nemusi, je taka moznost ale nie je to povinnost.

divoska
11. mar 2010

potvrdzujem, vcera mi povedali to iste. akurat ze sme toho moc nevybavili lebo sa zrovna rodilo /zeby kpn? 🙂/ bavili sme sa na chodbe s jednou PA, hovorila ze sa mame ozvat tak do 2 mesiacov lebo tiez je to s nimi vraj otazne :/. inak prostredie fajn, izby takisto, niekomu asi mozu prekazat tie spolocne sprchy /wecko je vlastne na izbe? som si nevsimla.../. kazdopadne vraj uplna pohoda aj ked som z bratislavy, ale nic take akoze ak by to na mna prislo mam radsej zostat v bratislave som sa nedozvedela. a v 36 tt sa mi zda neskoro sa tam ist ukazat. kazdopadne aj tak sa tam urcite potrepem a navterknem este skor ked budeme zase na cestach. mam si pytat nejakeho doktora uz potom alebo ako?

jasimk
11. mar 2010

Ahojte!
Konecne som sa dostala k tomu, aby som vyhladala v archive markizy Modreho z neba, kde bol nahrany jeden sen, kde pani chcela byt porodnou asistentkou, az si chcete pozriet ako vyzera porodnica a pristup, tak odporucam Vam toto videjko

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/modre...

Majte sa pekne!

leveretka
15. mar 2010

jasimk, vdaka za link, pekne to bolo 😵

sofinka2009
15. mar 2010

ahojte.citala som dnes na koni vraj idu handlovsku porodnicu zatvarat.je to pravda?dufam ze niee ☹

leveretka
15. mar 2010

sofi, o tom som nečítala a kde to písali?

sofinka2009
16. mar 2010

nasla som to v teme Regiony-- Halo prievidza

majka3383
16. mar 2010

ahojte, ja som bola v Handlovej pred týždňom a idú sa tam robiť zmeny . Doktorka Sonogová si otvára súkromnú prax mimo nemocnice ale ostáva v Handlovej. A vraj od Júna alebo Júla odchádza primár Ďurkech a doktorka Matušková, pravdepodobne do Žiarskej nemocnice. Pôrodnica by sa nemala zatvárať len tam budú nové tváre 😉 ...

nyc
16. mar 2010

hovori sa to... vymenili riaditela, vela doktorov odtial odchadza, ale na stranke maju stale ponuky prace. vcera som tam bola na prietoky a netvarili sa ze by v najblizsej dobe zatvarali (ja osobne tam porod stiham) ale ako to bude v buducnosti netusim...
bola by to skoda, handlovska porodnica funguje uz desiatky rokov a narodila sa tam polovica okresu ☹

sofinka2009
17. mar 2010

akurat ja som si chela zaplatit sonogovu na porod tak dufam to este stihnem 😒

divoska
17. mar 2010

dokelu takze az tak? ja som dufala ze je to len subjektivny strach zamestnantov. ta pa s ktorou sme rozpravali povedala ze mozno ich zavru, respektive nevedia co bude. a ja si celu dobu hovorim ze urcite nezavru s takou reputaciou, ze to sa spravi... do prdele...

nyc
17. mar 2010

ale ja si myslim ze sa to spravi, prave preto ze vedla seba v okrese roky existuju dve porodky a teraz je taky babyboom, handlovu tu treba.

julinka2787
21. mar 2010

no baby nestrašte! ja som si tiež vybrala handlovú inam nechcem!!! nerobte mi zle!!! to si radšej odrodím doma. 😠

sofinka2009
24. mar 2010

ahojte.tak dnes sme tam boli a nic nehovorili o tom ze by ju zatvarali.akurat nevedia ktory doktory budu robit sonogova id eprec ale budu novy doktory a porodnicu nezrusia 🙂

julinka2787
24. mar 2010

no veď som si aj myslela, že by to bola riadna hlúposť! 🙄

sofinka2009
24. mar 2010

asi si zajednam tu pagacovu doktorku ta sa mi lubila 🙂

majka3383
25. mar 2010

ahojte ja som bola v pondelok a potvrdzujem zistenia sofii2009 rušiť to určite nejdu. Pagáčová je veľmi zlatá , ja mám s nou skúsenosť ked som ležala na pozorovaní a bola fakt super 😉

lucialen
27. mar 2010

Ahojte, tak ja by som tiez rada rodila v Ha, ale na isto to urcite nie je, ze nemocnica funguje dalej. Ja som handlovcanka, aj ked byvam o kusok dalej, chodim k primarovi durkechovi, ten urcite odchadza od 1.6.. Doktorka pagacova je sice zlata, ale este bez atestacie, ja som pocula o jednom jej porode, a teda nebol najvydarenejsi. Ale to sa stane asi kazdemu. Som teda zvedava aky novi lekari pridu, tam vlastne je len zastupujuci riaditel, este pride dalsi. Uvidime ako to dopadne

leveretka
27. mar 2010

ahojte, tak ja som teda veľmi zvedavá ako to celé dopadne, lebo rada by som išla práve tam rodiť...dúfam, že to vydrží čo najdlhšie, aspoň teda do konca júna 😀

ollako
29. mar 2010

lucialen aj ja chodim k drkechovi, to odchadza uplne prec, alebo len z nemocnice a otvori si niekde ambulanciu, lebo teraz neviem , zrejme by som si mala hladat noveho lekara 😒

divoska
29. mar 2010

podstatna otazka je ze ci bude nadalej chodit aj rodit niekde, alebo to ze si otvara vlastnu amb znamena ze s porodmi konci. aspon by mna zaujimalo.

majka3383
29. mar 2010

ahojte Ďurkech odchádza z Handlovej úplne a buď do Žiaru alebo do Prievidze ale že skôr do Žiaru od 1.6. by mal nastúpiť

nyc
30. mar 2010

vraj odchadza do Ziaru do porodnice takze rodit bude nadalej.
ale pocula som (ale zda sa mi to blbost) od znamej co chodi k Sviezenemu, ze odchadza z handlovskej porodky uz od 1.4.
myslim ze je to len "jednababkapovedala"

majka3383
30. mar 2010

😉 viem že od 1.4 odchádza Sonogová a ked som sa rozprávala s Ďurkechom ohľadom pôrodu v máji tak povedal že to tam ešte určite bude dak dúfam že hej

divoska
31. mar 2010

sa mate, tak to ja asi potom predsalen tie topolcany sakra... a tak som sa uz tesila ze ake je to v handlovej dobre a prijemne

majka3383
31. mar 2010

ale zase baby treba asi pozerať aj na to aký je ostatný personál a doktory. možno týto idú preč ale miesto nich prídu ešte lepší 🙂 človek nikdy nevie aj sestričky sú tam fajn a celkovo prostredie tej nemocnice , takže ono to nebude určite zlé aj ked sa tam zmenia zamestnanci . Čas ukáže 😉 aspon podla mňa.

divoska
1. apr 2010

jo no to je pravda, ale na tychto su aspon referencie, kdezto bude niekto poznat tych novych? tiez som nad tym rozmyslala ze hadam si k sebe vyberu takych aby sa tam hodili aj splnali ich kriteria, ale buhvi ked vacsina skalnych /alebo tych najdolezitejsich/ odide

lucialen
4. apr 2010

No Durkech odchadza do ziaru, ako ste pisali a s nim aj Matuskova. Pagacovej ze ponukli miesto v kremnici, ale ci odchadza neviem. V stredu mam poradnu, tak dufam, ze durkech nieco povie. Ja uvazujem, ze budem k nemu chodit do ziaru, ale rodit chcem v ha. uz som citala, ze hladaju novych doktorov na gynekol. interne, por. asistentku a neviem este co 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre