Aké máte skúsenosti s Handlovskou pôrodnicou?

majkabudka227
16. jan 2008

Ahojte tehulky a ex-tehulky,
mate nejake najnovsie info o Handlovskej porodnici? Uvazujem nad touto porodnicou i ked Bojnice mam blizsie, ale tam by som velmi nerada. Nieco som uz o Handlovskej porodnici citala, ale to boli uz starsie prispevky, zaujimalo by ma cerstve skusenosti mamiciek.

kkatrina
16. jan 2008

majka ja mám skúsenosť z obidvoch nemocníc, v princípe to je momentálne jedno, aj bojnická je ok, pokiaľ nenatrafíš na primára - ale ktovie, na niektoré baby je milý 😒

majka ja sa riadim heslom, že keď som ja milá a slušná k personálu, tak aj oni musia byť ku mne a zatiaľ to vychádza, nakukni do témy haló prievidza, tam ti baby skôr povedia - takmer všetky sme rodili v r. 2007 a väčšina v Ha 😉

majkabudka227
autor
17. jan 2008

Diky, ja som na primara uz bohuzial natrafila, nie nastastie pri porode, a stacilo mi. Doteraz mam z toho traumu. Preto nechcem riskovat ze s nim zase budem musiet spolupracovat.

bubba
19. jan 2008

majka,
ja koli nemu uz do bojnic ani nepachnem.radsej v buducnosti rodim doma,tiez som mala z neho riadne traumy este veeeelmi dlho...

zuz11
11. feb 2008

laluchova • 27tt • Včera o 11:17
Ahojte, môžete mi povedať, či niektorá z Vás rodila v Handlovskej pôrodnici a a ako to tam celé vyzerá, sála, personál, izba...dík čaká ma to v máji 2008

laluchova
12. feb 2008

ahojte, poinformujte nás o vybavenosti a celkovej atmosfére pôrodnice v Handlovej, nakoľko nás čaká pôrod...dík

martinka13
14. feb 2008

Ahojte Ja sice este nie som tenhotna, ale uz sa snazime. O primarovi z Bojnic som od
kamartok pocula len tie najhorsie veci. Ziadne pozitivum. Je to skoda lebo ostatni lekari
su vraj super. Len sa modlit aby nevysla sluzba primara pri Vas prod.
Nechapem ako stale moze byt primarom.
Neviete ci sa v Handlovej bezne robi porod do vody?

marine
17. feb 2008

Ahojte tehulky. Momentalne mam jeden den pred cisarskym a lezim tu uz skoro dva tyzdne. Musim povedat, ze som presla z nemocnice v Bojniciach do Handlovej a som velmi rada. Personal je uzasny a tak isto aj doktori. Ci uz primar Durkech alebo doktorka Matuskova, ktori ma maju na starosti. Cakam dvojicky a chodila som sem celu dobu aj do poradne. Uz len to, ze v Bojniciach ma chceli "preventivne" zasivat uz v stvrtom mesiaci, a tu pod pravidelnym dozorom som donosila skoro do 38. tyzdna bez akychkolvek zakrokov. Nech sa kazdy rozhodne sam, ale ja nedam na tuto nemocnicu dopustit. Mam tu dokonca aj pc. Su tu naozaj doktori a sestricky s ludskym pristupom a vdaka nim moje rizikove tehotenstvo prebehlo uplne bez problemov...tak sa tesim na zajtra

marine
17. feb 2008

A este k tomu vybaveniu...cca pred 2 tyzdnami tu prerobili porodnu salu, nadstandardne izby su pekne a nie drahe. Dokonca aj normalne izby maju velmi dobre vybavenie pre babatka. A navstevy sa nemusia ohlasovat, bez vsetkeho mozu chodit kedykolvek na izby neobmedzene. A strava je tu prekvapivo velmi chutna.

martina1982
18. feb 2008

Ahojte Tehulky,ja mam na dnes termin,ale pan doktor mi povedal ,ze sa este neotvaram ☹ ,ale mi napisal odporucanie na stvrtok do nemocnice na vyvolavacku. Vie mi nie kto povedat ako to prebieha?Idem rodit do Handlovej.Uz nech je na svete cakam chlapceka.

bubba
19. feb 2008

davaju ti injekcie a cipky na otvorenie

catrin1
20. mar 2008

ahojte ake mate skusenosti so sukromnou nemocnicou v handlovej??chcela by som tam ist rodit...

paska
20. mar 2008

ahoj catrin pozeram že si z nitry či to aj stihneš prísť ked ťa to chytí 😀 ale inak ti možem len odporučiť rodila som pred rokom v januári perfektny prístup dr a porodna asistenka mi pri kontrakciach aj chrbat masirovala no jak doma 😉 aj staroslivosť o novorodeca je dobre poriešena ak nahodou mamina nevladze sestrička sa postara 🙂

catrin1
20. mar 2008

paska no ide to ze uz treti tyzden prenasam a v nitre somnou nic nerobia tak mam strasny strach o maleho... ☹ tak dobehnut stihnem...takze hovoris ze su tam dobry doktori nemusim sa bat??dakujem...

paska
20. mar 2008

neboj sa a robili ti vyšetrenia? ak su ok tak sa nemaš prečo bať tiež som prenašala skoro dva týždne aj my chceli dať tabletku ale rozbehlo sa to samé presne na termin podla sona
dr.su šikovny a primar je srandistana 😀 nemusiš sa bať 😉

catrin1
20. mar 2008

paska ake vysetrenia myslis???takze si ma ukludnila ze tam mate dobrych doktorov...dakujem...to je tusim sukromna porodnica ze???je to velke najdem to??

paska
20. mar 2008

sono a prietoky
no velke to moc neni je to taka malá nemocnička súkrona ale najdeš to podla značiek pri ceste handlova je male mesto

catrin1
20. mar 2008

sono mi robili aj prietoky tu v nitre..zatial vsetko o.k...
a kolko si ty platila..mala si nejaky nadstandart alebo ake su tam ceny...??ja som ochotna uz dat hocikolko...

paska
20. mar 2008

ja som platila len 200,- za to že bol manžel pri pôrode
inak nadštandart su dve izby(asi) a noc je 400,-

catrin1
20. mar 2008

no tak to je v pohode.... 🙂 ...jaaj bojim sa...dufam ze to dobre dopadne...a ako brali to ze tam bol muz pri porode..neboli drzy alebo tak??

paska
20. mar 2008

catrin v pohode sestrička mu aj kavu spravila 😀

catrin1
20. mar 2008

no super...jaaj strasne si ma potesila..si zlata dakujem... 🙂 ..keby ma este nieco napadne mozem ti napisat ip???

paska
20. mar 2008

len píš 🙂

lenadka
21. mar 2008

pasi som ta tu vymakla 😀 😉
catrin ja som bola rodit pred 3 rokmi v Handlovej a su tam aj 2 jednotky izby kde si sama a nic za ne neplatis a dve nadstandardne, tam moze byvat s tebou aj manzel ked chce lebo je tam manzelska postel 😀 ...ma to jednu nevyhodu ak je obsadena tak je obsadena a musis na inu, neda sa zajednat dopredu 😝
ostatne izby su dvojlozkove...

ludka77
24. mar 2008

Ja som síce ešte nerodila ale za posledné 3 roky sa v mojom okolí narodilo tolko miminiek, že som v pôrodnici bola dosť veľa krát, dokonca skoro švagriná je tam sestrička. Tak píšem to čo som videla a povedali kamošky a rodinka.

Tá nadštandardná izba je super, ako doma, je tam manželská postel, chladnička, telka. Proste pekná izba, a manžel tam fakt môže byť s tebou, a ostatné izby sú tiež celkom pekné, sú tam 2 postele. Sestričky všetci len chvália a doktorov tak isto. Snažia sa o to aby vám bol pobyt v nemocnici čo najpríjemnejší. Pán Durkech je veľmi milý, príjemný chlapík.

Muž pri pôrode im absolútne neprekáža, chápu, že je to pre ženu opora.

A s tými návštevami je to tiež tak ako ste už písali, nemáte tam dané žiadne hodiny, a nikto nekontroluje ako dlho je tam, kým návšteva nevadí maminke tak im určite nie.

evuliki
19. apr 2008

Ahoj holky.Tak som sa rozhodla,ze vam prispejem aj ja mojou skusenostou.Ako tehulka som mala najprv gynekologa na severe-nepotrebujem menovat,urcite viete,o koho ide.Ale po jeho "vystupoch" a neprofesionalnom pristupe som ho okamzite zmenila a radsej sme 2x do mesiaca dochadzali na kontrolu do Ziliny.Ale rodit som sa rozhodla v Handlovej a naozaj nelutujem.Vedela som,ze to bude planovany cisar,tak som sa mohla rozhodnut pre ktorukolvek nemocnicu-no jednoznacne vyhrala Handlova.Pre ich pristup,profesionalitu a dokonca aj strava mi chutila 😀 Chodila som tam aj na kurzy,ktore ma na to vsetko pekne pripravili.Izbu som nemala nadstandard,ale bola som na "samotke" a mne to ohromne vyhovovalo,nakolko som tam mala navstevy od rana do vecera,tak som aspon neobtazovala spolubyvajucu...Sestricky boli velmi mile,rodila ma dr.Matuskova-neviem si ju vynachvalit.Dala si zalezat este aj na tom,aby jazva nebola zbytocne velka a vysoko 😀 Datum porodu mi dali na vyber-a kedze som si vybrala pekny - 10.10 - urobili mi ho aj napriek tomu,ze to nebol operacny den.
Jedna vec ma vsak aj nemilo prekvapila-kedze sme boli dohodnuty na datume,prisla som do nemocnice o den skor.Dali mi na vyber lokalnu al.celkovu anestezu-ja som si samozrejme vybrala lokalnu.No rano pred cisarom mi oznamili-"dnes robi lekar,ktory podava IBA celkovu anestezu,takze si nemozete vybrat..." Bolo mi to velmi luto,ze som prisla o prvy plac svojej dcerky iba preto,ze mal jeden doktor volno... 😢

vilenka
24. máj 2008

Ahoj!
Tak ja som rodila pred dvomui rokmi 2 mesiacmi v Handlovej a tiez nemozem povedat jedno zle slovo na tuto porodnicu. Vsetci tam boli super aj cez to vsetko ze so sa tam trapila cca13 hodin a nakoniec sme museli ist aj tak cisarskym, bol to pre mna uzasny zazitok. Mala som izbi sama a myslim/neviem isto/neplatila som za nu nic- nebola to nadstandart., len samotka. Novorodenencke som mala cez chodbu... Ked som sa prebrala po cisarskom povedala som si a mozme ist do toho znovu. Teraz cakame babatko a ani nerozmyslam nad inou nemocnicou

zifka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evuliki
27. sep 2008

zifka ahoj,ja som tam chodila na profylaxiu-predpor.cvicenia.Robi sa to ale az niekedy v 35tyz ci ako,nepamatam si presne.Bolo to super,urcite chod to toho.Je to zadarmo a vela sa tam aj dozvies

zifka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evuliki
27. sep 2008

zifka,ved aj ja som myslela,ze sa to robi skor v tehu,ale nie.Staci,ked sa telefonicky objednas,ale cislo uz fakt nemam ☹ A meno pre miminko mas uz vybrate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre