Aké máte skúsenosti s MUDr. Felšöcim z Vranova?

lifiatko
19. máj 2009

Ake mate skusenosti s MUDr. Felšöci z Vranova? Ja s nim ako dokym OK, velmi dobre, neda sa stazovat - akurat teda neviem ako v tehu a porod... cize prosim o vyjadrenie...
Ale ta jeho sestricka, potrebujem sa vyfnukat - zbytocne som stala v cakarni od pol 7 rano, ked o pol 12 som este nebola dnu... 10 ludi zobrala, väcsinou teda prednostnych, co si zaplatili... ale ostatnych vsetkych zboku, cez svoje dvere... doky to nema sancu vidiet, nemoze ju kontrolovat skade mu posiela ludi... ale ona je tak bezcharakterna, ze sa na Vas aj vyvrieska, ked sa skusite ozvat... ale ja, co som cakala kvoli 2 minutam na recept, som tam musela stat do obeda ked som nechcela inokedy prist este o piatej, zaplatit si cestu a aj tak zase cakat do neviemkedy, lebo uz cele roky ona toto robi... no a teraz - neviem, co mam robit - dokyho by som nerada opustila, je good, ale ta sestra - keby som mala tehu takto cakat, asi sklokavejem... a platit prednostne nebudem, pchat jej prachy do kešene :( uz som zufala aj uvazovala, ze tam poslem JOJku, ale chcelo by sa im stat cely den na chodbe a striehnut, kolko ludi si ona berie z chodby a kolkych z uzavretej cakarne?

petra1985
19. máj 2009

lifiatko ked budes tehu urcite budes mat prednost.. ja toho dokiho sice nepoznam ale viem ako to chodi tu v PO.. tehotne zeny beru hned nemusis sa ani objednavat, ani zapisovat proste si prides na poradnu a sestricka ta vezme.. ale nezavidim ti.. niekedy fakt je sestra viac ako doktor no a toto ja by som nezniesla.. mala by sa spamatat alebo pri najmensom by mal niekto informovat doktora co to tam ma za bosorku.. no ale takych ludi s velkymi ustami je malo co uz.. niekedy fakt nechapem co robia take bosorky na mieste sestricky, ktora by mala byt vludnejsia predsa len clovek asi viac komunikuje s tou sestrou ako s dokim..

lifiatko
autor
19. máj 2009

co si?? myslis, ze ostatne baby co tam cakali, neboli tehu? boli tehu, stare panie, aj mlade kočky co isli len po recept... kto sa s nou nepozna, neide... kto sa pozna, ide - ci len na pokec s dokym, ci na vysetrenie, ci je tehu... :(

popelka.miri
19. máj 2009

Lifiatko, tak to prostě tomu doktorovi řekni a před ní, teda pokud se nebojíš nebo tak..Líná huba, holé neštěstí 😅 U nás také funguje, že těhotné mají přednost a jsou předem objednané na hodinu...neumím si představit čekat takovou dobu na začátku těhu (když je mi blbě) nebo ve 3.trimestru! To bych zkolabovala 😝 A když by to teda nešlo jinak, tak doktor, nedoktor, prostě bych si našla jiného a dobrého..Koukni na net, tam jsou recenze na lékaře 😉 Většinou je pravidlo všude, že těhule mají přednost!

lifiatko
autor
19. máj 2009

praveze sa nebojim, aj viem ze spusta ludi mu to hovori, ale tu sestru "zdedil" aj s kancelariou, tu stamade nedostane a fakt ma inu robotu, nie sledovat sestru, z ktorych dveri mu privadza ludi...
objednat sa da, ale za 7-8 eur, tak nejako... zatial studujem, nemam na to, aby som kvoli receptu alebo beznej prehliadke okrem mastneho cestovneho srkala peniaze aj ten paskude...
aj ked na dverach je napisane, ze objednavky su prvych 15 minut kazdu celu hodinu, vies ako to je... si na rade a vtedy pridu 3 co si platia, tak idu tie... plus nevies kolko zboku :(
uvazujem, ze rodit pojdem do KE, chcem baby-friendly, ale ako v tehu, tiez musim mat tam doktora, ci len na porod?

bertica.h
19. máj 2009

poradie by si mal určovať lekár,aj moj manžel vždy povie kto ide na radu,nie sestra.okrem toho..ked už hovoríme o čakaní..ja som v pondelok čakala 3HODINY kým ma zobrali do poradne.Baby..to ste nezažili jak mi bolo.
Keby sa jednalo len o mkna vypadnem odtial asi po pol hodine,ale išlo mi o malinkú..tak by to bolo nezodpovedné 😖

petra1985
19. máj 2009

jezis tak to je uz sila ked tehotne nechaju tak dlho cakat.. katastrofa.. ☹ u nas to ide pekne po poradi poradna je dve hodky a za tie dve hodky sa pekne tehulky vystriedaju a ide to celkom frisne.. a to ma moj doktor pacientiek habadej.. no mal by si pan doktor urcit pravidla alebo sem tam zhliadnut aky bordel tam za svojimi dverami ma sak neverim, ze zas je zalezeny tam cely celucicky den a nic nevidi.. a neverim, ze to o svojej sestricke nevie, ze je taka opica

bertica.h
19. máj 2009

ja som doteraz chodila norm.k mojej lekárke..tam som nečakala snád nikdy ako 15minut,chodila som norm.s dcérou,všetko ok...

No a ten šok v pondělok..no čo..lekári boli na sále..to zas chápem..stačí ked je akutny cisársky,alebo tak.. 😒
vidím to aj z druhej strany,určite by ale mali mať viac ambulancíí,pretože aby sa nás tam nahromadilo naraz okolo 20tehotných,pred porodom..bolo veľa a kopa z nich s partenrom..chlapi si už sadali na invalidné vozíky 😀 😀 😀

lifiatko
autor
19. máj 2009

a predstavte si, 50 ludi bolo naobed zapisanych a mna (asi 10. v poradi) od rana, co zacal robit, nestihol zobrat... to fakt - musim este kym je nemocnica zamknuta stat pod dverami, aby som bola prva... ale co z toho, ked k dokymu sa da dostal len cez sestru? a tej je jedno, odkedy tam som... hlavne ze svoje zname zobere... aj ked vieme, ze ich berie, ved to pocut ako buchaju dvere alebo ked niekto ide na chodbu telefonovat, vidi to... ale sprosta je, minule na taku pani hulakala, ze co ju plasi... a videla, ze tamta ju pozoruje, ze 3 zobrala za 15 minut dnu...

ilduska14
20. máj 2009

lifiatko,to je už troška moc.podľa mňa to normálne povedzte doktorovi /keď sa k nemu ovšem dostaneš 😀 / a dohodni sa tam s viacerými ženami a nabonzujte ju.ak je v pohode tak jej to zatrhne.určite mu povedz že sa ti to stalo už viackrát a navrhni mu nech skúsi on hovoriť koho má volať,podľa toho kto je objednaný,alebo kto kedy prišiel.to je nehorázne aby si bola 10-ta a nestihne ťa zobrať.podľa mňa inak si nepomôžete,len že sa s ním o tom porozprávate. 😉

ivella
20. máj 2009

no mam dost ked to citam...jednoznacne si treba otvorit "hubu" 😲 😲 ak to nezaberie na vsetky pacientky,tak na teba urcite,sestra si ta zapamata a uz aj teba bude brat bocakom 😀 😀 😀

aninka89
1. jún 2009

lifiatko....ja chodim k tomu dr. a nemôžem nič také povedať..... Teraz som tehu, objednava na čas a stále ma tak aj zoberie, nečakam a zbytočne sa neznervozňujem v čakarni. A pred tehu sa mi tam chválabohu ešte ani raz nestalo to čo tebe....max. taku hodinku čo som počkala a to sestra stále brala podľa poradia čo boli pozapisované....tak neviem....

aniska
1. jún 2009

aninka- otazka znie- poznas sa so sestrou? 😀

aninka89
2. jún 2009

tak to vôbec nie....... som tu prisťahovana, nič a nikohotu vo VT nepoznám

lifiatko
autor
3. jún 2009

aninka89, objednavas sa? platis si to? alebo sa da objednat na urcity cas aj bez platenia? fakt nemam chut jej davat peniaze, ked viem, aka je :(

aninka89
3. jún 2009

pokiaľ viem objednava si doktor iba tehotné na poradňu takže teraz to mam bez starosti 😝 A pred tehotenstvom som sa tam neobjednavala, no chodila som tam okolo pol siedmej zapisať sa a do pol osmej, osmej som bola stále vybavená.....a mala som stale to šťastie že vždy išla sestra podľa poradia na papieri.....
Inač nazor na ňu ani nemam....je taka nemastna-neslana ako sa hovori ale ja sa s ňou ani poriadne nerozprávam...veď idem za doktorom, no nie? 🙂

icejane
5. jún 2009

lifiatko...ja chodim ku Hreškovi...a tam sa dá objednať...tak ked prídem hned ma sestrička vezme dnu...u toho tvojho sa to nedá...

lifiatko
autor
23. júl 2009

dnes som tam zase bola... vstavala som o 4:00, zabezpecila som si auto (bus ide az neskoro, to by som sa zase nacakala do poobedia), takze o siestej som uz bola tam stastna, ze som sa mohla zapisat ako prva... okolo pol 7 nas uz tam bola plna cakaren... o siedmej sestra vysla, ze doky jej prave zavolal, ze musel surne ostat doma... bolo mi do placu, aj som zurila... tak som isla k inemu, ohlasila som sa mu, ze chcem k nemu prestupit a on vybavi papierovacky... bolo mi luto nechat mojho dokyho, ale dnes to uz bol vrchol, jednoducho sa to takto neda zvladat...

aninka89
24. júl 2009

hm.............mňa by to naštvalo tak isto a tiež by som išla k niekomu inému. Smiem vedieť koho si si vybrala?

lifiatko
autor
24. júl 2009

doktora blizsie k domovu

adulicek
5. nov 2009

ahojte babenky, poradte mi nejakého dobrého gynekologa vo Vranove. Najlepšie takého, ktorý by mohol byť aj pri porode 🙂 Presťahovali sme sa do Vranova a lekárov tu vobec nepoznám...Nutne si potrebujem nájsť gynekologa. Ďakujem za každý názor.

mija861
6. nov 2009

Ahojte ja som tiez chodila ku Felšocimu bola som snim velmi spokojna,ale odisla som s vychodu tak som aj musela zmenit gynekologa.Odporucam vsetkym zenam hoc tam treba cakat dlho skoro cely den 😀 😉 ,ale je velmi prijemny zensky lekar jeden z mala😉

p3tra11
27. nov 2010

tak dievcata, asi budem prva z vas vsetkych, ale ja nemam dobre skusenosti s doktorom...velmi ma boleli prsniky, meskali kramy, tak mi zobral krv a povedal, ze to moze byt aj krvacanie do maternice (teda ze zo mna krv neodteka)...cudo, ja som bola tehu a on na to neprisiel... 😒 tak som zmenila doktora, a okrem lepsej sestricky (ktora je schopna aj ludsky komunikovat) ma aj krajsie priestory, je milsi, vsetko vysvetli poriadne... 😉

drobcek1993
2. sep 2011

ako doky je v pohode....a ta sestra bola mila ked som tam bola newem ci ju vymenili lebo ja som zacala k nemu chodit len teraz...

sslavusaa
25. okt 2011

ahojte, aj ja by som potrebovala poradiť, ktorý gynekológ vo VT je najlepší...alebo aspoň normálny, ľudský a s normálnou sestričkou 🙂 ďakujem za akúkoľvek radu. Nie so Vranovčanka a vôbec tu nikoho nepoznám ... teda čo sa týka lekárov.

lutsine
17. okt 2012

@p3tra11 a ku komu chodis?

p3tra11
18. okt 2012

@lutsine k dr. Hreskovi - zelena budova smerom na stanicu 😉 a este aj dr. Jakubcin je velmi dobry 😉

margieamatusko
7. mar 2013

Ja osobne odporucam Dr. Hreska. Pekne priestory, normalny pristup sestricky, objednavky bez platenia a skvely lekar 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre