Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

lenadka
26. jan 2011

@mataharyy no ano ako atrakcia prve razy, ale uz si zvykaju ked do skolky a obchodu tak pridem 😉

mataharyy
26. jan 2011

@lenadka jo tak v jednotě už jsem je vytrénovala, ale pokaždé oči na vrchu hlavy 😀 no a v autobuse to bylo keců jedna pani na mě normálně začla štěkat jak ho mučím 😎 A malej spokojeně koukal na okolní svět... Ale je fakt že když jsem malého začla nosit tak tu nebyl nikdo i v pd dost lidí koukalo, ale teď už je tu celkem dost nosičů, tak je to v pohodě 😎

lenadka
26. jan 2011

@mataharyy ja mam 4.6m a tiez mam meter naviac na kazdej strane 😀

lenadka
26. jan 2011

@mataharyy no jo, minule ucitelka v skolke detom rozpravala, ze to mam malu v klokanke 😅 asi musim dat prednasku, ze to ma od klokanky daleko 😀

mataharyy
26. jan 2011

@lenadka Ale zas třeba teď když je Adrián velkej a někam by se šlo, tak ho namotámi na Luboše naprosto s přehledem 😎 Teď uvažuji o pořízení kratšího, nebo se plácnu přes kapsu a koupím manducu 😎 i když ten šátek se mi zamlouvá víc 😀

lenadka
26. jan 2011

@mataharyy mám aj nosic liliputy s novorodeneckou vlozkou a ten tiez pouzivam, ten je lepsi v tom ze zapnem 1-2 a ide sa a nevlacim satku po zemi, no napr na parkovisku pred obchodakom viaz satku teraz, by vyzerala a aj vecer uspavam malu v nosici, cvak-cvak a ide sa 😉

lenadka
26. jan 2011

@mataharyy uz led by som teraz mala znova investovat do nosica kupim radsej beco 😉

lenadka
26. jan 2011

@mataharyy ale uz sme sa zamotali 😀 tema je porodnica Bojnice 😀 takze bolo tam fajn 😀

mataharyy
26. jan 2011

@lenadka No já mám u těch nosítek trochu strach, pač mám na ramenou nějaké akupresurní body či co a když nesu těžkej batoh, tak se mi začnou sekat záda, zvedá se mi žaludek, zvracím a dostávám neúnosnou migrénu 🙄 U toho šátku jak má tu váhu hodně rozloženou a mám to na celejch ramenech mi to nedělá... Tak nevím či to zkusit a dát takovou palbu za nosítko, pak už jen doufat, nebo koupit krátkej šátek... Fakt nevím, ale co do účelnosti to nosítko má mnoho kladů, právě ta obsluha je fajn 🙂
S tou školkou, třeba šířit osvětu už od mala, prej nějaká klokanka 😀

mataharyy
26. jan 2011

@lenadka doufám že tam bude fajn 😀

lenadka
26. jan 2011

@mataharyy prides ku mne vyskusat 😉 alebo ja k tebe donesiem 😉 nosic ti vahu dost prenasa aj na boky, ramena nejak necitim, no satke je o kulilincek pohodlnejsia 😉

mataharyy
26. jan 2011

@lenadka Tak beco říkáš... No zauvažuji 😀 Musím pokoukat jaké jsou, abych měla přehled 😎

bezaz
27. jan 2011

@lenadka jasne, robim "poradkynu nosenia", takze aj satku aj manducu 😉 ked bude ten devil taky ako nina, tak amen dolores.. este mi treba nafukat fit loptu, aby som mala na com preskakat polku dna 😝
ach jo, nech uz je to za nami a krpec ma minimalne rok 😅

lenadka
27. jan 2011

@bezaz to hovorim aj ja ze nech uz ma mensia aspon rok a teraz tak spava, ze amen, cez den hodi 3x pol hodku a zas na mna kuka, to si ani neoddychnem, len robim vsetko s nou=trva mi to 2-3x dlhsie a ked spi tak sa najem, idem na WC a prilozit, lebo kurime drevom a ked nahodou to nie tak obskakujem starsiu 😅 😀 😅

bezaz
27. jan 2011

@lenadka pekny rezim, skoro ako ninka 😅 😒 chudatko 😔

mataharyy
27. jan 2011

@lenadka Ha, já mám zas předporodní přípravu, když tahám uhlí, nebo dřevo... To bude pak porod jedna báseň 😀

lenadka
27. jan 2011

@bezaz ale aspon nevresti, pekne kuka, zvatle, hra sa, len jej musim vymyslat zabavky, Ninka spi tak rozkuskovane? co uz si dievca nenaordinuje v jej veku len jeden poobedny spanok len o nieco dlhsi, taka hodinka a pol minimalne by bodla nie? 😕 😅 mne uz Lucka po roku, cca 1.5 rocna zacala spavat ako dudok, najskor hodinu a potom aj 3-5 hodin poobede, to bola basen 😀 ale tak okolo pol roka bola taka ista ako Terezka v spani, som bola s nej na prasky

lenadka
27. jan 2011

@mataharyy no a beh za malym nepocitas? mozno porodis a ani nezbadas 😀 😉 😀

bezaz
27. jan 2011

@lenadka ninka nespi vobec, takze ja som na bednu 😅 ona ako novorodenec spala tolko, co ine deti boli hore 😝

@mataharyy vidis, pojdem k nasim sa opytat, ci nepotrebuju nasekat drevo 😅

majamat
28. jan 2011

sledovala som tuto temu, kym sa mi nenarodila Veronika. bola som v Bojnickej nemocnici a musim povedat, ze sestricky aj lekari su tam zlati a ochotni. mala som komplikacie a mozno by sa im dalo predist, ale to nikto nikdy nevie, co sa stane a neda sa predvidat. inak mam len velmi dobre skusenosti a nemam sa na co stazovat.

bezaz
28. jan 2011

baby plz treba brat do porodnice ortopedicke gatky? viem, ze niekde uz nedavaju, ale zabudla som sa opytat duly, ako je to v bojniciach

majamat
28. jan 2011

@bezaz netreba. po sone klbikov ti povedia, ci ich budete potrebovat.

bezaz
28. jan 2011

@majamat dik 🙂

lenadka
28. jan 2011

@bezaz tak zas odomna ich hned pytali a sono noziciek robili asi na 3-ti den a moja ich potrebovala, nosili sme mesiac 😕

bezaz
28. jan 2011

@lenadka aha, tak teraz babo rad.. no neva, asi sa opytam, ked budem chodit do poradne uz do porodnice 😉

weirdo
28. jan 2011

@bezaz - ved jeden kus zober pre istotu. Ja som brala a nepotrebovala som ...

mataharyy
28. jan 2011

Jo běh za mládětem, uhlí, dřevo... Tak to bude porod jedna báseň, někde mezi barákem a kůlnou 😀

lenadka
29. jan 2011

@bezaz no myslim ze ak ich bude potrebovat, tak par dni bez nich prezije nie? 😉
@mataharyy 😀 😀 😀

lenadka
29. jan 2011

@bezaz ak ich mas kupene tak pribali ich nie je problem, ci? 😕

bezaz
29. jan 2011

@lenadka ved hej, len som tu na ne pozerala, ci ich prat, tak asi este supnem, kym pojdem k nasim do bojnic 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre