Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

majamat
30. jan 2011

@bezaz ja som sa vratila z porodnice pred tyzdnom a nepotrebovali sme to. bola som tam dokonca 7 dni po porode. kedysi sa balili na siroko vsetky deti, ale uz sa to nerobi. ja som mala zo sebou par veci pre babo a mm mi aj nieco doniesol, lebo maju malo pradla a plienok ti daju 9ks a ked zaspinis, pojdes si vymenit - ks za ks. my sme dost casto uspinili aj kosielku, lebo mala je dost aktivna a stale si vyhadzovala plienku spod brady a potom sa ogrckala. tak som si dala priniest aj kosielky. ozaj a je tam strasne teplo. ale fak strasne. mozno aj 28°C. dost sa kuri a este ked cez okno svieti slnko, tak sa tam mozes uvarit.

bezaz
30. jan 2011

@majamat dik za tip.. ninku som rodila v novembri a tiez si pamatam, ze som tam poletovala len v kratkych rukavoch a bolo mi strasne teplo 😉

baja132
31. jan 2011

ahojte. ja som tiez rodila v Bojniciach a bola som spokojna .ja mam rada teplo ,ale tam bolo naozaj az horuco...

)

mataharyy
14. feb 2011

Můžu ještě jeden dotaz mimo porodnice, jak je to tu s rodným listem, kdy a kde si ho mám vyzvednout?? 😕

bezaz
14. feb 2011

@mataharyy vyzdvihnes si ho na bojnickej matrike, moze aj muz, myslim, ze ho maju nejake 3dni po porode 😉 treba sa opytat sestier, kedy posielaju podklady 🙂

mataharyy
14. feb 2011

@bezaz Díky jsi zlatá 😵

bezaz
14. feb 2011

@mataharyy nie je zac 😀 hadam sa to za tie dva roky nezmenilo 😉

mataharyy
14. feb 2011

@bezaz Tak to snad ne... No uvidíme snad najdeme 🙂

weirdo
14. feb 2011

@mataharyy - ano ano, v Bojniciach na matrike ... pri odchode z porodnice sme ho uz boli vyzdvihovat 🙂

lenadka
26. feb 2011

@mataharyy dnes som videla tvojho synatora starsieho juj zlaty je, bol s tm u babky asi nie?

mataharyy
27. feb 2011

@lenadka Ahoj, jo byl navštívit starku... Zlatej je, ale někdy je ho taky dost 😀 zvlášť teď, sotva se kulím funím jak nákladní vlak a on ze mě má srandu 😀

bezaz
2. mar 2011

hojte devuchy, tak my sme uz doma od pondelka.. bojnicka porodnica opat nesklamala, tak ako pani Vlasta 😉 vsetko prebehlo v poriadku, dr.Vanova a PA Zuzka sa velmi snazili, nakoniec nemuseli ani strihat a nenatrhla som sa, hned v ten den som sedela 🙂
@mataharyy drzim palce 😉

weirdo
2. mar 2011

@bezaz - super. Vela zdravicka vsetkym 🙂

lenadka
2. mar 2011

@bezaz gratulujem!!!! nech ste zdravucky a maly nech pekne papa a spinka 🙂 uz si doma ci este u maminy?

slniecko_z
8. mar 2011

@bezaz gratulujem !

tina78
20. mar 2011

Aj ja musím zase pochváliť Bojnickú pôrodnicu, rodila som tam druhýkrát a všetci boli zlatí. Dr. Matušková, dr. Gaman, pôr. asistentka Deniska L., ako aj sestričky na novorodeneckom a na šestonedelí. 😵

myreason
21. mar 2011

@tina78 ahoj.... Matušková je tá čiernovlasá, či tá blondínka? ja som ležala na rizikovom a tiež sa nesťažujem, aj sestričky aj doktori boli zlatí.

tina78
21. mar 2011

@myreason Matušková má krátke tmavé vlasy, prišla z Handlovskej pôrodnice, ale kamarátka, čo robí na gynde mi vravela, že dala k 1.4. výpoveď, tak ak je to pravda, bojnická pôrodnica stratí ďaľšieho výborného lekára ☹

myreason
21. mar 2011

@tina78 jááj, tak to je škoda ☹ bola zlatá,takže pri pôrode ju mať isto nebudem ☹ 😅 Dúfam, že namiesto nej príde tiež niekto milý a šikovný.

majamat
21. mar 2011

@tina78 to fakt. ja som ju mala tiez pri porode. fakt je zlata. dobre sa na nu pozera. posobi tak upokojujuco a prijemne.

tina78
21. mar 2011

@majamat presne, je strašne milá a usmievavá....bude to strata pre Bojnice 😒

tina78
21. mar 2011

@myreason neboj, aj ostatní sú milí, napr. Dr. Baková, Lomenová, Vaňová....sú to všetko mladé doktorky 😉

majamat
21. mar 2011

@tina78 presne tak. je tam vela prijemnych Dr. nemaju chybu a aj na novorodeneckom su vsetci fajn.

vlastadula
21. mar 2011

Za všetky moje kolegyne na novorodeneckom oddelení sa chcem poďakovať za Vaše pochvaly a samé pozitívne slová na našu adresu 🙂 Človeku to veľmi dobre padne, ak Vás niekto pochválí a spomína na Vašu "robotičku " pri miminkách len v dobrom. 😉 Ešte raz vďaka...
P.S.Zdravím osobne Martinku.. 😉 Ako sa má náš oborček Miško? Dúfam, že už je zdravučký a poslúcha?

majamat
21. mar 2011

@vlastadula zasluzite si pochvalu. s mojou Veronikou ste si v januari uzili. teraz si uzivam ja. je to poriadna cerica. mam problem od nej ist na wc. spinka velmi malo, niekedy len 2 hod. za den a vela vrieska. trapi ju reflux a pravdepodobne aj kolika. vzdy ste boli mile a ochotne. dakujem.

tina78
23. mar 2011

@vlastadula Aj ja vás zdravím!!!! Veru Miško je už riadny chlap, včera mal 8 týždňov a mal 6 170g a 62,5cm, veď nečudo, keď mu mamine mliečko tak chutí, že jej nedá stále poriadne spať 😝 .....Od pobytu v nemocnici sa zatiaľ drží, akurát má zvýšenú reakciu po TBC očkovaní, tak chodievame na pľúcne, dúfam, že sa to dá skoro do poriadku. Ale inak je to náš smejko a tešíme sa z neho 😵
Inak, ja ozaj na Bojnickú pôrodnicu nemôžem povedať zlé slovo, zatiaľ som mala šťastie a stretla som tam príjemné osôbky, a ak môžte, pozdravte dr. Matuškovú a pôr. asistentku Denisku L., tie boli fakt úžasné, veľmi príjemný prístup mali! A proste všetky sestričky ste tam na jednotku 😵 😵 Ešte raz ĎAKUJEM!

drnduliak
23. mar 2011

ano, ano, dr. Matuskova je super 😉 , mne robila 3D sono, este v handlovej...fakt skoda tej porodnice 😖

janula987
23. mar 2011

ahoj, tiež sa chystám rodiť v Bojnickej nemocnici, som prvorodička tak som zo všetkého taká zmätená 😅 ale stále si hovorím len nech je maličký v poriadku že pôrod už potom nejak zvládnem 🙂 neviete náhodou či sú v Bojnickej nemocnici nejaké prípravné kurzy alebo niečo také??? možno by som bola potom spokojnejšia...

weirdo
23. mar 2011

@janula987 - ahoj. Vsetko dobre dopadne ... hlavne to neriesit vela dopredu 😉 . Myslim, ze maju pripravne kurzy. Ja osobne som tam nechodila, ale je tam aj cvicenie. Ale neviem poradit, kde to zistit presne ... mozno niekto tu poradi viac 🙂

bezaz
23. mar 2011

@janula987 neboj, vsetko bude v poriadku 😉 pripravne kurzy robia, cislo a info je na dverach porodnej casti na 3. poschodi, ale myslim, ze to maju aj na webe http://www.hospital-bojnice.sk/index.php?str=od... – pôrodnícke oddelenie&obsah=8

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre