Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

penelope1
12. dec 2012

@weirdo Ahoj! Tak mám to už za sebou... Samozrejme,že ani teraz mi to nevyšlo s epidurálkou. Nedali mi ju. Doktor by ju aj dal,ale sestričky sa stále vyhovárali,že je čas. Potom mi ju akože zajednali,ale samozrejme anesteziologička meškala (určite naschvál),no a potom sa pôrod už tak rýchlo rozbehol,že už by bolo zbytočné mi ju pichnúť. Tak,ale potvrdzujem to,že v Bojniciach epidurál asi nehrozí...

weirdo
12. dec 2012

@penelope1 - hmmm, tak ked chcu dovod, preco ju nedat, tak si najdu 😖 . A inac porod sa dal vydrzat bez ci takto spatne by si ju tiez chcela? A kto Ta rodil?

bezaz
13. dec 2012

@penelope1 tiez by ma zaujimalo, ako to hodnotis, ci sa to bez epi nedalo vydrzat 😉 ja som oba mala bez, sak ako inak, ale ani som nechcela, studovala som neziaduce ucinky a povedala si, ze to radsej vydrzim 🙂

hunik
27. dec 2012

@emjee ahoj ja som rodila v bojniciach 3deti a mozem povedat ze vyborna starostlivost prve som rodila v roku 2003a posledne v roku2011a lbolo teda postarane super obcas nech sa niektore mamicky pozru aj na seba ako sa spravaju vies aka akcia taka reakcia

mobilo
27. dec 2012

ja som prvý mala v Handlovej a druhý v Bojniciach. Som sa tam aj bála ísť potom čo sa hovorí ale ja som bola spokojná. Ja som epi nechcela ani by som nechcela ja som za prirodzenosť.

emjee
28. dec 2012

@hunik to asi nebolo pre mna - ja som v bojniciach nerodila, ani neplanujem, byvam dost daleko odtial 😉

katren32
8. jan 2013

Ahojte tak ja som rodila v Bojniciach teraz 30.12.a mozem povedat ze bolo omna super postarane aj o maleho.Nemam ziadnu zlu skusenost s porodnicou Bojnice!!Akurat ta strava bola onicom. 🙂

natalia_2
11. jan 2013

@katren32 ahoj,aj si platila doktorom 200e..???bolo potrebne si zo sebou všetko zobrat??ako je toaletak,uteraky,a vela inych veci...aj plienky?ja pojdem rodit 9.3

katren32
11. jan 2013

Ahoj.Neplatila som nic lebo ja som nemala dohodnuteho porodnika.Ale mozem povedat ze si ani nemusis nikoho zajednat vsetci su tam super,tie mlade doktorky su strasne milé a stary doktori zas skuseny.Musis si zobrat vsetko toaletne potreby podlozku podseba aj plienky pre babo,veci pre male nemusis ale mozes,takisto aj kozmetiku pre male aj krem na zadok treba zobrat.

doda67
14. jan 2013

ahojte baby spytam sa ked po poradni spominali ze mam prist na druhy den na hosp ..a ostala som doma bude niekto pindat alebo to je na moje riziko ale co ?dakujem za odpoved

21
14. jan 2013

@doda67 to si asi nemala robit, uz len kvoli tomu, ze sa v porodnici budu k tebe spravat ako k poslednej...

21
14. jan 2013

@natalia_2 ak mozem moju skusenost, uplne vsetko si tam treba vziat, okrem veci na oblecenie pre babo, len to, v com bude potom odchadzat. latkove plienky ti daju, maju ich zratane a musis vratit vsetky, jednorazove si musis vziat (tie na zac. odovzdas, kym sa budu starat o babo, aby mu mohli davat)

majamat
14. jan 2013

@doda67 no asi si poznamku neodpustia. kedy si mala ist na hospitalizaciu? a kedy mas TP?

doda67
14. jan 2013

teraz temin za tyzden dva mam minuly ryzden som mala ist

doda67
14. jan 2013

taky pristup ako maju porodnici bojniciach to asi nikde inde neni

doda67
14. jan 2013

majamat..... no ak pojdem zachvilu rodit tak co budu nieco vypravat ?

lucula73
14. jan 2013

@doda67 ahoj a čo sa ti nepáčilo?niekto ti neičo povedal?alebo prečo si odmietla hospitalizáciu?
ja som dva razy rodila v Bojniciach a ja som bola maximálne spokojná...akože nemám žiadnu negat. skúsenosť a pri prvom tehu som si tam aj čo to odležala 😉

doda67
14. jan 2013

lucula73...no ja som uz raz bola a potom ze druhy a to boli taky protivny ...podaktory vies ako ked uz mmam za daky tyzden dva mozno pojdem...podla hudeca ...tomu verim ten trafil vzdy aj ked si nebol isty ...

majamat
14. jan 2013

@doda67 a prietoky mas dobre? po 40tt je velke riziko zinfarktovania placenty. preto vyvolavaju uz kratko po TP.
ten TP o tyzden mas podla coho urceny? podla pohybov nie je dobry. podla ms je dobry, len v pripade, ze si mala pravidrelny cyklus. najistejsi je podla sona, ale len v 1. trimestri. ak ti na konci tehu posuvaju TP, je to nezmysel.

doda67
14. jan 2013

ja som este neni po 40 ciatom no stale mi to posuvaju pry som mala vyratany na 12 januara ale som nevedela kedy som mala na posledy a hudec podla sona vyratal na 25 tak verim jemu ...

majamat
14. jan 2013

@doda67 podla sona je to dobre, pokial sa stanovi termin na zaciatku v prvom trimestri, lebo zaciname vsetci rovnako. potom sa uz castejsie stava, ze je rast nerovnomerny a aj v poslednom trimestri je to dost individualne, lebo kazde dieta sa rodi inak velke, tak ako kazdy clovek je inak velky. fakt je, ze to ani nemozu dobre odmerat, lebo sonom uz nemozu poriadne vidiet cele babo. sice niekedy hovoria, ake velke babo bude, ale niekedy su tam riadne odchylky. my sme mali odchylku okolo 200g

drnduliak
14. jan 2013

@doda67 ved nikto ta nenuti rodit v bojniciach, mas slobodnu volbu porodnice 😉

katren32
15. jan 2013

@majamat Ja som mala odchylku 1480g 🙂 😀

majamat
15. jan 2013

@katren32 uff, tak to uz je co povedat. no riadna odchylka.

skripova
22. jan 2013

@doda67 dufam ze ti to dopadlo dobre ked si sa zachovala nezodpovedne a nenastupila si do nemocnice prajem vela zdravia

doda67
23. jan 2013

@skripova takto som to chela :D ze idem v piatok tak neviem co bude ale mali je poareny mi zacik vytrca :? co myslis nieco ze by bolo ?

skripova
23. jan 2013

to si bola este pred porodom nie? ci 😀 terqaz uz mas maleho na svete dufam

zuzi282
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elys
2. feb 2013

Ahojte. Hladam maminu, ktora rodila cisarskym cez Durcenku - dohodnute vopred za peniaze. Je tu taka?

prievidzanka
14. feb 2013

Ahojte, rada by som sa spytala niekoho kto teraz nedavno rodil v Bojniciach ake to tam bolo, ci mozem v Bojniciach odmietnut nastrich a klystir alebo sa ma ani nebudu pytat a robia to vsetkym ? A partnera mozem mat pri sebe stale alebo iba ku koncu ? Strasne sa bojim porodu. A kto tam teraz nedavno rodil mozete porodnicu odporucit alebo nie. Dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre