Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

dula_renka
8. feb 2009

Ahoj bezaz, ani sa mi nechce veriť, že malá Ninka má už tir mesiace. Akob sa včera narodila 🙂 . Neuveriteľné ako to letí. Ako sa mávate?

moncicii2000
8. feb 2009

takze neni sa coho bat .. tak to som rada ... som zvedava co a ako mi tam poradia lebo neviem si ani predstavit ze mrnusa budem mat kupat alebo obliekat .. ani neviem ako sa to robi ... dufam ze mi to tam aspon vysvetlia ... 🙂

zdenus
9. feb 2009

monci neboj, novorodencke sestricky su velmi mile, pomozu ti so vsetkym, kludne sa ich na vsetko pytaj, co ta napadne, odpovede ti daju aj na "blbe" otazky 😉

moncicii2000
9. feb 2009

🙂 ok budem sa pytat na vse co ma napadne ... 😉

bezaz
9. feb 2009

jej renka dakujeme.. veru leti to neuveritelne, nastastie sa mame dobre, mala nebyva chora, len cez den skoro vobec nespi, tak je to obcas narocne, ale sak na co budem spominat, ked uz bude dospelacka 😀
monci novorodenecke sestry boli fakt super, poradili, pomohli, podporili 😉

itt
10. feb 2009

ja som rodila v Bojniciach 25.1.2009 rodila ma doktorka Benadikova,aj ked som mala zo zaciatku trosku strach lebo je mladunka ale bola som velmi spokojna,ona aj porodne sestry boli velmi mile a pomahali ako vedeli.Nemam absolutne ziadnu zlu skusenost s personalom dokonca aj pani upratovacky su super,varili mi aj caj ked som lezala den po porode.Co sa tyka primara Mudr.Durcenku bol tiez fajn.Ked mi nechali maleho na noc a ze bol mrzuty alebo som este nemala mlieko detske sestry mi ho vzdi ochotne zobrali alebo ked sa chcete v noci vyspat ze ste unavena alebo vas este tahaju stichi a tazko sa vam vstava z postele tiez vam babatko vezmu bez akychkolvek pripomienok.Moja osobna skusenost s Bojnicami bola velmi dobra,isla by som tam znova.Izby su o.k ked chcete mate moznost mat aj nadstandardnu izbu plati sa okolo 11e na den a ked tam chcete manzela aby tam spal tak asi 5e za noc.

moncicii2000
10. feb 2009

itt: gratulujem babatku, takze tam bolo dobre tak to som rada ... som pocula ze vse tam pozicaju pre babo .. je to tak ?? aby som nenosila nadarmo tam veci ...

zdenus
11. feb 2009

monci, vsetko pre babo ti pozicaju, dones si len veci, v com si babo zoberes domov 😉

babika2
23. feb 2009

Ahojte maminy,

chcem sa podeliť o moje zážitky z pôrodnice v ´Bojniciach. Rodila som 12. 2. 2009. Prišlo to rýchlo, v noci. Od prvých kontrakcií do samotného pôrodu ubehla 1 hod. 23 minút. Bolo to moje druhé dieťa. Pri pôrode bol Dr. Vollman, super chlapík. Prítup mal ohromný a odborník na úrovni. Mala som menšie komplikácie s porodením placenty, ale vďaka nemu to nebolo také hrozné. Pôrodná asistentka bola tiež milá a povzbudzovala ma ako mohla. Myslím, že úroveň pôrodnice v Bojniciach stúpla oproti stavu pred 5. rokmi, keď som rodila svoje prvé dieťa. Čo však musím povedať je, že novorodenecké oddelenie naopak kleslo. Myslím vo všetkých smeroch, odborne, ľudsky aj ochotou. Škoda.

zdenus
23. feb 2009

babika, mne sa naopak, novorodenecke sestry velmi pozdavali, teda az na jednu dvojicu, ktora sluzila spolu a ta ochotou neoplyvala 😉 ...a presne tieto 2 rarohy boli take bleee aj pred dvoma rokmi, ked som rodila prvu dceru 😕

sniezka
16. mar 2009

nečítala som celú diskusiu, takže môj príspevok bude možno znieť trochu odveci, ale chcela som len toľko povedať, že doktorka Lomenová je úžasná osoba, veľmi empatická a milá. Ja som ju zažila ešte v Bratislave v Kochu a bola som s ňou veľmi spokojná. Škoda že kocha zavreli a ona odišla až do Bojníc, tam to mám trocha od ruky. 🙂

moncicii2000
17. mar 2009

aj ja sa chcem podelit s mojimi skusenostami .. ja som rodila v bojniciach 12.3. .. na prvorodicku som sa podla lekara velmi rychlo otvarala ... porod mi nesiel az tak ako som predpokladala .. lebo cez tie bolesti som ledva vnimala co mi doktor vravi .. ale inak som bola velmi spokojna aj s doktormi aj so sestrickami .... s celym personalom ..
no a na sestonedeli i na novorodenckom boli velmi sympaticke sestricky ked som nieco nevedela tak mi prisli pomoct .. mala som problem ze maly mal trochu zltacku a nechcel papat .. tak ked som tam isla i o 3 tej rano tak mi prisili ochotne pomoct ... som velmi spokojna ... a urcite ak pojdem este niekedy rodit pojdem tam .... 😎 😎 😎 😎

sanicatko
26. mar 2009

ahojte ,ja som rodila v juli 2007 - u primara a volali ma super porod-takze ja bojnice doporucujem,ak budem mat druhe-neni o com 🙂 on je sice taky svojsky ale velmi mi pomohol

lucijja
8. apr 2009

ahoj, aj ja pridam svoje skusenosti s Bojnickou nemocnicou. Musim povedat ze som bola veeeelmi milo prekvapena a velmi spokojna. Najprv som lezala na gyn. potom na sestonedeli a musim povedat ze som sa stretla iba s perfektnymi ludmi, ochotnymi pomoct a velmi ludskymi. Samotny porod bol tazky ale doktori aj sestricky opat uzasni. Pan primar sa mi snazil velmi pomoct a pani doktorka Benadikova bola uzasna. Po narodeni babatka sa o mna a o malu Emu vzorne starali super sestricky. Bojniciam patri jedno velke DAKUJEM a urcite ak budem znovu rodit tak len tam.

celin
19. júl 2009

ahojte,
ako dlho ste boli v nemocnici po porode? ako je to s kupanim? kupete si babatko sami pod dozorom alebo ho kupu sestricky?

lenocka24
20. júl 2009

Ahoj celin.Ja som bola v nemocnici po cisárskom 4 dni a viem že 4 dni sú aj po normálnom pôrode.No ale ak by boli problémy a malé by malo žltačku možno by si ťa tam nechali dlhšie.A k tomu kúpaniu.Prvý krát Ti to ukáže sestrička a aj ho okúpe.A potom je pri kúpaní spolu s tebou.A v Bojnickej nemocnici sú veľmi milé sestričky s novorodeneckého ktoré Ti pri všetkom ochotne pomôžu.A keď sa budeš pýtať na všetko Ti odpovedia.

moncicii2000
21. júl 2009

celin: ja som bola 4 dni .. a potom sla domov ...prvy krat ti to ukaze sestricka .. a dalsi krat mozes i s dozorom a popytat sa este viac o tom .. a ked si budes mysliet ze to vies tak mozes i sama ... ja som sa najskor bala ze co a ako .. alee super to tam vedeli vysvetlit .. a uz potom to islo super..

celin
21. júl 2009

Dakujem za odpovede. Ja mam tiez z toho strach ,ze ako to zvladnem s takym drobcekom malickym.

xpetka1x
22. júl 2009

aj ja som rodila prve v Bojnicich bolesti boli hrazne od stvrtka az do soboty kedy mal sluzbu Hudec a dal mi vyvolavacku a porodil ma tak super..zasivanie som necitila vobec a to ma sil 50 minut asi mi to umrtvil bo po hodine som uz vyskala od bolesti a to trvalo 2 tyzdne..tlak po porode bol 150/120... v piatok mi dali klistir a od vtedy som nemohla pit jest bola som slaba hladna ani neviem ako som to vytlacila ale asi zo dve sestricky mi pri poslednom tlaceni tlacili na brucho🙂 no srandy kopec..teraz cakam druhe a cem ist skusit do Handlovej no a pri tretom sa rozhodnem kudy kedy🙂

skajkaze
19. aug 2009

Ahojte,neviete mi poradit ako je to v Bojniciach,ked chcete epiduralku-treba si to ist zaplatit skor,alebo staci povedat pred porodom?

sniezka
20. okt 2009

chcem sa opytať, či v Bojniciach ešte pracuje doktorka Lomenová a aké s ňou majú skúsenosti maminy, ktorým bola pri pôrode.

tina78
6. dec 2009

Sniezka, dr. Lomenová v Bojniciach pracuje, ale neviem ti o nej povedať nič bližšie, mne robila iba sono.

lucula73
29. dec 2009

ahojte,
neviete mi niekto povedať,ako je to s výberom porodníka?lebo majú na stránke napísané,že možno si vybrať porodníka...a kolko sa za to platí a akou formou?
´dakujem.....

sniežka - dr.Lomenová tam pracuje,moja kolegyňa ju mala v auguste pri porode a bola maximálne spokojná....

monikapd1
21. feb 2010

ahojte babule, vyrastala som v PD, ale vydala somsa do okr. ZM, kedze tu v ZM nam zavreli porodnicu a zavreli aj levicku a aj topolciansku, chcem sa spytat ci ma do nemocnice vezmu skor abo az ked budem mat bolesti?? k dr. chodim este stale do pd, k dr. Mifkovej.

monikapd1
8. mar 2010

nik mi nevie poradit?? hm

bezaz
9. mar 2010

monika asi az ked budes rodit 😒 ale spytaj sa rovno mifkovej, ved ona bude vediet 😉

monikapd1
9. mar 2010

bezaz dakujem 😉

monikapd1
9. mar 2010

babule viete mi poradit ako to na bojnickej nemocnici chodi?? a co si tam treba doniest ked uz pojdem rodit??

nyc
10. mar 2010

to lucula: vcera na prednaske v bojniciach nam povedali ze sa ked si chces vybrat porodnika musis sa s nim osobne dohodnut. ta asistentka otvorene povedala ze neprides do pokladne nemocnice a neplatis tam, ale sa "dohodnes"

monikapd1
29. mar 2010

babule chystate sa niektora rodit v maji v boniciach??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre