Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

kvetinacik
8. jún 2010

Jeeeej dakujem za info a gratulujem k babatkam!!!
tibinka som rada, ze si bola s Mifkovou spokojna. Ja som bola u nej zatial len 2-krat na vysetreni, ale citim, ze to s nou zvladnem 😀 😝 Mala si aj porodnu asistentku???

weirdo
8. jún 2010

ahojte, tak najakutalnejsia skusenost som ja. V nedelu vecer som rodila, teraz lezim na nadstandarde. Je tu zial iba jeden, v pondelok sa uvolnil a podarilo sa mi nan dostat, nikto nan necakal, nepytal sa predomnou. Nevyhoda je jedina, navstevna miestnost, kde je upozornenie, ze navstevy len 5 minut, ale nemyslim, ze sa to tak sleduje. Manzel moze ist len na nadstandardku, preto som rada, ze sa podarila. Inac sestricky na porodnickom a novorodeneckom uzasne, podporuju ako sa da. Nemyslela som, ze to napisem, ale nemam vyhrady a mozem len odporucit ... Ak mate otazky, pytajte sa. Inac je tu husto, vcera bolo 7 porodov

marcelkatt
8. jún 2010

weirdo- blahoželám aj Tebe k narodeniu miminka. Ďakujem za ďalšie info. Mrzí ma to, že sa nedá ísť na klasickú izbu - myslím návštevy. Čo už... A čo lekári, akí sú?

weirdo
8. jún 2010

marcelkatt - dakujem moc. Ja som rodila u Mudr. Vanovej, taka mladucka a to bol uzas ten pristup, klobuk dole, aj sestrickam, taka opora ze az! Proste som citila, ze nikto sa nikam neponahla, aby si rychlo odrodil, bolo to citlive, myslim pristup, vsetko radili a nebola som v strese z nich, ako personalu, co kopec krat clovek mava a ja som tiez mala, ked som tam sla ... Mozem len odporucit tuto Dr., isla by som k nej a k takym sestrickam este raz ... A urcite mnou neprebehla myslienka, ze taka mlada a neskusena, pretoze o to pokrokovejsi bol jej pristup.

tibinka22
8. jún 2010

@kvetinacik
aku asistentku myslis?

monikapd1
8. jún 2010

@marcelkatt no ano navstevy su len v tej navstevnej miestnosti a babatko by tam malo byt len 5 min. ty mozes byt aj dlhsi, sestricky na novorodeneckom ti ho postrazia. a aj s babatkami tam byvavali dlhsie nez 5 min.

vlastadula
9. jún 2010

weirdo, posielam IP 😉

zzz
9. jún 2010

ahojte tak aj ja mozem doporucit mudr.vanovu, kedze som rodila dost dlho, tak som si ich vyskusala...na zaciatku doc.lanyi, ten je tiez fajn, a ma tiez super pristup, potesili ma jeho slova po celej prebdenej noci o jednej poobede, dajte ju lezat, ved je vycerpana.....kdezto pred primarom, si clovek ani len sadnut nemoze....co ma uplne vytacalo...
a nakoniec som dokoncila porod u vanovej a bola naozaj velmi mila a chapava, a strasne pokojna..

@monikapd1 tak sme sa nakoniec nestretli, ja som rodila 1.6...od piatku na vyvolavackach...ale nakoniec sa podarilo prirodzene..aj ked to uz bolo naozaj na hrane....

a celkovo porodnicu bojnice aj po druhy krat len odporucam....

marcelkatt
9. jún 2010

monikapd - ďakujem ti za odpoveď...

zzz - aj tebe samozrejme patrí blahoželanie k synčekovi... MUDr Vanová? Nepoznám, je nová, alebo?

21
9. jún 2010

Dievcata, vsetkym blahozelam k detickam!!! 😉
Ja chodim do poradne do Handlovej, no a rodit pojdem samozrejme do Bojnic... Nepoznam ziadnych Dr. ani sestricky, takze piste a budem vas (vase skusenosti) hltat. Dozvedela som sa zatial, ze v pohode su Lanyi, Hudec, Mifkova a Vanova... No bojim sa primara. Aky je? Sprava sa podla nalady? Ako s nim treba jednat, aby sa spraval milsie..?

DAKUJEM za odpovede...

21
9. jún 2010

A este: je tam na stranke vela mien doktorov, poznate aj inych? Aki su? (asi ste podla otazok zistili, ze mam trosku nervy..., Handlova bola pre mna istota...)

marcelkatt
9. jún 2010

21 - ja som na tom podobne, tiež som mala v pláne rodiť jednoznačne v Handlovej. No žiaľ zmenili sa okolnosti a tak Bojnice.

tibinka22
9. jún 2010

Co sa tyka primara, tazko vysvetlit, preco jedna ma dobru a ina zasa zlu skusenost... Ja mam s nim dobru skusenost, vysetroval ma, ked som mala uz tie najvacsie kontrakcie, skoro som ani na ten vysetrovaci stol nevysla, ale bol mily, dokonca ma upokojoval a povedal mi na co som cakala : Mamina idete rodit, za chvilu to mate za sebou... Po porode prisiel na vizitu a podal mi ruku, ze mi blahozela... No a ked ma prepustali, tak mi povedal, ze si mam planovat dalsie... takze sa ho netreba bat, a neodporovat mu, len sa usmievat a prikyvovat 🙂

mica11
9. jún 2010

@zzz ahoj,chcem sa ta opytat,ci Ti Mudr.Vanková robila nástrih ?

gloria78
9. jún 2010

Primár? Asi ako každý pán primár. Svoju pozíciu na oddelení dáva pocitiť a je rád ak mu dáš pocítiť, že vieš kto je on. Nikdy ho neoslov "pán doktor"! Ale ináč, odborník veeeeľmi dobrý 😉!

zzz
9. jún 2010

@mica11 ano robila...asi by to bez toho neslo...

21
9. jún 2010

Dievcata, dakujem vam!!! A naozaj je tam nejakych 10 doktorov, ako maju uvedene na http://www.hospital-bojnice.sk/odd/gyn/index.html ?

zzz
9. jún 2010

no s primarom je to naozaj tak, ze si potrpi...na pritakavanie...nielen od pacientiek,ale aj sestriciek a lekarov...niekomu to vyhovuje,niekomu nie...mne to bolo divne...ten poplach,vzdy ked mal prist 😒

21
9. jún 2010

Takze, oslovovat pan primar a dakovat a pritakavat a "posluchat"..... Ano? 😖

gloria78
9. jún 2010

Asi tak, ale stojí to za to, patrične ti to vráti🙂 Ja mám s ním veľmi dobrú skúsenosť.

imarikai
9. jún 2010

21 presne tak a ked tak urobiš budeš aj prekvapena aký vie byť milý to je asi jedine čo mi na tej porodnici vadi všetci sa ho tam boja ale mala som ho pri porode je pravda že ma raz poštipal do stehna ked už mal nervy na mna že som sa mykla len ked sa ku mne približil ale čo sa týka porodu a zašivanie nemožem sa sťažovať inač po porode na izbe už bude super su tam riadne zmeny a sestričky čo sa staraju o novorodencov tie boli super ked porovna pirstup pri dcere a o 9 rokov neskor tak tam nastali riadne zmeny k lepšiemu ale aj tak som smutna že mi ta handlova nevyšla

marcelkatt
9. jún 2010

Takže budeme pritakávať, súhlasiť a pán primár bude ok.. No tak dúfam, že všetky budeme mať len dobré skúsenosti s pôrodnicou v Bojniciach a krásne zážitky na pôrod.

21
9. jún 2010

Baby, fakt dakujem!!!

kvetinacik
9. jún 2010

weirdo gratulujem 🙂 🙂 🙂
tibinka22 no myslim dulu, ci ako sa to vola....

tibinka22
9. jún 2010

@kvetinacik
nie, nemala, ale so mnou tam bol cely cas manzel a to ma nesmierne upokojovalo.....

monikapd1
9. jún 2010

no ja mam len jednu zlu skusenost z bojnic sestricky na novorodeneckom su super a aj doktorky, ale co ma zarazilo je, ze ma pustili s malou domov ked mala vysoku zltacku, ja som si to nevsimla, kedze mala ma snedu pokozku po ocinovi, az doktor ked sme boli na kontrole mi to povedal 😖

weirdo
10. jún 2010

kvetinacik - dakujeeem 🙂

Co sa tyka doktorov, chcela som len napisat, ze takmer kazdy "ospevuje" dookola tych istych a potom sa zabuda na takych ako Mudr. Vanova napriklad ... Ja som tiez o nej nevedela, a preto som bola milo prekvapena, pretoze kazdy toci len o tych istych, nehovorim, ze to tak nie je, ale rastucou publicitou rastie aj slava do hlavy a pristup sa meni 😉
Takze to len tak na margo tych doktorov ...

21
10. jún 2010

@weirdo , suhlasim, fakt niekoho z vas nerodil niekto iny ako lanyi, durcenka, mifkova alebo hudec? A uz aj dr vanova, ze je dobra... Ostatni nerodia??? Ak mate skusenosti aj s inymi, piste...... 😉

imarikai
10. jún 2010

no ja som mala Durčenku a Hudeca a čo sa týka tých druhých je to pravda že sa o nich malo hovorí ja ani neviem ktorá je Mifkova či Vanova tak ak mate skusenosti šup sem inač som važne počuvala len o tých mojich dvoch na ktorých som aj natrafila inač raz ma vyšetrovala taka mlada doktorka mala po plecia blond vlasy ale jej meno neviem ale bola mila len to je 11 rokov dozadu

zzz
10. jún 2010

ono je to asi hlavno o tom ze rodia ti co maju sluzbu...teda ak nie je viac porodov naraz...a sluzbu maju hlavne... mifkova, hudec, primar, lanyi...sice su tam po dvaja lekari, ale ja mam pocit,ze jeden je vzdy ako hlavny...tak mozno je to preto....ja som tam bola 7 dni a striedali sa pri porodoch tito....a este ta mudr.vanova...ostatni robia asi viacej sono, vysetrenia, poradne a podobne...este je tam lomenova, vollmann, viem ze tam boli kazdy den, ale nikto pri nich nerodil.....tak ja si to takto vysvetlujem, preco stale tie iste mena pri porodoch...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre