Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

minina16
autor
29. apr 2008

niekto kto rodil v Bojniciach???

bubba
30. apr 2008

ja a naposledy

emjee
30. sep 2008

monika22.2 • 1d, 30tt • Dnes o 15:56
Ahojte maminy,
v decembri sa mi ma narodit babatko a neviem sa rozhodnut pre porodnicu. Najblizsie mam bojnice. Ake mate skusenosti s bojniciami?. Dakujem

bubba • Dnes o 17:51
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

monika22.2
1. okt 2008

..baby, velmi Vam dakujem...aj ked velmi ste mi "nepomohli" 🙂 ...su tam aj pozitivne aj negativne reakcie...ja som uz raz v bojniciach rodila, ale to bolo pred 13 rokmi, ja mam 33, mala som vybaveneho MUDr. Duricu, vsetko bolo super, nakolko som malu prenasala porod mi vyvolavali a trval celkom 20 minut!!...pretp sa teraz bojim ovela viac....no a k primarovi: tak ako asi vacsine z Vas, aj mne zhnusil bojnicku nemocnicu, pred 14 rokmi som potratila prve babo a on mi vtedy na celu chodbu vykrikoval, ze uz nebudem musiet mat nikdy deti a podobne kraviny, mala som 19- no, skoro som sa zosypala a prave MUDr. Hudec mi psychycky velmi pomohol, nebyt jeho asi odtial ujdem....takze stale sa neviem rozhodnut...ktokolvek by sa mi zjavil pri porode je super, ale bojim sa prave primara....a je tu nejaka z vas, ktora ma termin v decembri ako ja?

martinka13
1. okt 2008

Ahoj monika22.2 Ja mam termin koncom decembra, ale rodit idem rozhodne do Handlovej Hlavny dovod je primar bojnickej nemocnice (rodili tam kamratky tak mam rozne spravy) a paci sa mi viac rodinne prostredie v Handlovej Osobnu skusenost vsatk este nemam takze potom budem mudrejsia 😉

bezaz
1. okt 2008

ahojte, tak ja sa chystam rodit v bojniciach zaciatkom novembra, teda podla toho, ako sa nasmu krpcovi bude chciet ist na svet.. mam zazmluvnenu dulu pani Benadikovu a dohodnuteho doc. Lanyiho.. ad primar, zazila som ho teraz na jar, ked som lezala na infuzkach koli tehu vracaniu, za tie 3 minuty, co bol na velkej vizite neviem posudit, ale maximalne ho mozem stretnut po porode na vizite a to uz nejak predycham 😉
bojnice som si vybrala napriek tomu, ze byvame v BA, ale tu sa rodi ako na beziacom pase, priestory vyzeraju o dost horsie ako v bojniciach, nehovoriac o pristupe lekarov aj personalu, na izbach po 3-4 rodicky, pripadne ak maju plne sestonedelie, tak bez mimina niekde na gynde.. v bojniciach aj ked nemate nadstandard, lezite maximalne dve na izbe, sestry su fakt moc mile, porodne saly su teraz uuuplne novo prerobene, lebo im vyhorela elektrika, z povodnej jednej velkej saly su dve mensie, takze aj porod s manzelom je pravdepodobnejsi 🙂
no ved vam napisem v novembri 😉

eimiky
1. okt 2008

Ahoj Bezas.Aj ja som z Ba a rozhodla som sa rodiť v Handlovej, veľa som počula o tejto pôrodnici a rozhodla som sa radšej tu ako v Ba, tam to fakt ide ako na bežiacom páse a ty si nad Handlovou neuvažovala? Ja mám termín 4.októbra takže to už bude každú chvíľku, potom ti môžem napísať info ako to prebieha v Handlovej. 😉 Ale zas na druhej strane ak máš dohodnutého lekára tak to budeš mať fajn, ja mám cv HA tiež dohodnutého.A odkial si z BA? ja z Ružinova.

eimiky
1. okt 2008

Ahojte baby, až teraz som si všimla monika22.2 a martinka13, že aj vy sa rozhodujete kam ísť rodiť, ja som rozhodnutá na 100% pre HA, ja mám to mám za pár tak Vám po pôrode napíšem aké mám skúsenosti s pôrodom v HA,možno Vám to pomôže rozhodnúť sa. Tak zatial papa 😉

bezaz
1. okt 2008

eimiky no handlova ma nejako nezaujala, priznavam, kedze nemaju v pripade nejakeho kritickeho stavu babatka JISku pre miminka..
ja z bojnic pochadzam, byvaju mi tam rodicia, tak aj koli tomu.. mama je zdravotnicka, v bielom moze dobehnut za mnou hocikedy

monika22.2
1. okt 2008

...no baby stale sa motam dookola...fakt neviem...mam este cas dva mesiace, teda ak ma krpec neprekvapi skor 😉 ...po porode napiste svoje skusenosti, ci uz z handlovej alebo z bojnic...budem rada

eimiky
1. okt 2008

No viem, že nemajú JISku, ale aj tak ak má dieťa nejaký kritický stav odporučia ti prevoz do Martina a nie do Bojnic, tam sú lepší odborníci.No veď to je na každom ako sa rozhodne.po pôrode budem múdrejšia.Možno budeme obe rovnako spokojné....

dobromila
1. okt 2008

ahojte,

ja som rodila v Bojniciach (zakladala som aj temu Kde rodit... - prvy link uvedeny hore v tejto diskusii) a mala som tu "cest" stretnut sa s vela lekarmi, Durica priamo pri porode - na to, ze tam bol so mnou manzel si aj tak dovolil na mna zvysovat hlas a to som nebola hystericka, ani nic take 😝 , primar Durcenka len pri vizitach, ale aj to stacilo a nikdy viac si ho neprajem stretnut 😝 😝 😝
Sestra pri porode, taka starsia a tucna ma tam tiez okrikovala, ze si zle tlacim na brucho - uz po porode, ked som bola na voziku na chodbe - podotykam ze zase aj s manzelom. 😝 😝
Okrem takychto individui tam boli aj mile osoby, ale na to zle sa lahko nezabuda.
Oddelenie sestonedelia je celkom pekne, az na to, ze na izbach nefunguju zvonceky. Ja som v jednej situacii potrebovala privolat sestru a nebyt spolubyvajucej, tak neviem, neviem, ako si poradim.
Dalej mi strasne vadili vysoke postele a tiez to, ze ked som prosila o vymenu postelneho pradla, tak mi bolo vyhovene az na treti den, lebo jednoducho nemali nahradne....
No a to, ze som po porode musela sama preliezt cez zelezne celo z vozika do postele ma teda riadne sokovalo a predstavovalo to pre mna priam nadludsky vykon v danej chvili.

Zaver: druhe dietatko sa mi ma narodit vo februari 2009 a idem do Handlovej. (Dufam, ze tretie nebudem musiet ist rodit niekam do Martina,alebo tak 😀 😠 😀

eldobi
2. okt 2008

Ahojte, rodila som v Handlovej v auguste tohto roku, tiez som z okolia Bratislavy, i ked pochadzam z okresu PD. Porodnicu v Handlovej mozem len odporucit, prijemne, kludne, pohodove prostredie, prijemny personal, ak by som sa mala este raz rozhodnut, kam ist rodit, urcite by to bola Handlova.

zdenus
3. okt 2008

caute, ja som rodila v januari 2007 v bojniciach a nemozem sa absolutne na nic stazovat, prostredie, personal, pristup v pohode 😉 , v novembri si to zopaknem, dufam, ze aj teraz to bude ok

bezaz
3. okt 2008

zdeni drzim ti fleka 😉

eimiky
14. okt 2008

Ahojte kočky.No tak sľúbila som, že po pôrode vám napíšem ako som bola spokojná s Handlovskou pôrodnicou.Musím povedať, že som bola veľmi spokojná s prístupom lekárov sestier a celkovo celého personálu, fakt boli milí a starostliví.Velmi som sa bála pôrodu a aj pobytu v nemocnici, ale v´daka týmto ľudom som to všetko prežila v kľude bez nejakých negativ,Takže ja určite odporúťčam Handlovskú pôrodnicu.papa

monika22.2
30. okt 2008

ahojte baby 🙂 tak a zasa nieco chcem....ak ste niektora rodila v bojniciach s EPI prosim napiste. Chcela by som tiez tak rodit a neviem co a ako. Ci treba vopred dohodnut a objednat, prip. zaplatit a tak...ked som sa na to spytala mojho dr. povedal mi, ze to uvidim az tesne pred porodom, ci ju chcem aleboe nie...vraj ju mozno nebudem ani potrebovat....zatial dik

bezaz
30. okt 2008

monika ja som sa tiez pytala na epi, zatial len duly a vraj ju davaju len malemu percentu rodiciek, ze stale ma sluzbu nejaky anesteziolog, takze keby cosi, tak mi ju pichnu.. v pondelok idem za porodnikom, mozem sa este opytat 😉

monika22.2
30. okt 2008

bezaz...a ides rodit aj s dulou?....cakas prve babo?...a budes mat vybraneho porodnika alebo to nechavas na nahodu?

bezaz
30. okt 2008

monika idem rodit s dulou, porodnika mam vybrateho, urcite by som neriskla pana primara alebo toho mladeho, sice fesneho, ale vraj dost nesikovneho lekara.. jojo nase prve mimi, uz sa nan moc tesim 😀

dula_renka
30. okt 2008

ahoj bezaz už si zdravá?

bezaz
30. okt 2008

renka este uplne nie, cakam, ci sa mi spustia hlieny alebo pojdu do pecka sami 😅

dula_renka
31. okt 2008

bezaz ....tak pustaj hlieny, ked to dorobis, tak utekas do porodnice 😉 a akeho lekara si si vybrala? dcera tvojej duly je gynekologicka...mozes mat z porodu rodinnu zalezitost 😉

bezaz
31. okt 2008

renka no aby sa pani vlasta neurazila 😀 som si vybrala stareho pana docenta, je z tej starej skoly, ale celkom pristupny prirodzenemu sposobu vedenia porodu, hlavne mam k nemu doveru, ze ked sa nieco skomplikuje, tak sa mozem spolahnut.. 😉 ved ktovie, ak bude mat mlada slecna akurat sluzbu a docent nebude stihat, tak si spravime rodinne mecheche na sale 😵

dula_renka
31. okt 2008

bezaz nie je dovod na urazanie, je to o moznosti volby a je to tvoja volba 😉

martinka16
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bezaz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanulka77
31. okt 2008

Ahojte dievčatá, Chcem sa spýtať, akým spôsobom osloviť doktora, o ktorého mám záujem, aby mi bol pri pôrode?

bezaz
31. okt 2008

hanulka mne to vybavovala mamina, je zdravotnicka 😅 tak moc neporadim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre