Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

lussia26
7. mar 2012

@monulik0209 no ja som sa prisťahovala tiež do kanianky minulý rok

monulik0209
7. mar 2012

@lussia26 no u nas je to bieda na dedine,strasna nuda,clovek skoro nikoho nepozna 😒

lussia26
10. mar 2012

tak môžme dať stretko niekedy ,čo povieš?

lussia26
10. mar 2012

@monulik0209 ok tak môžme dať stretko niekedy ,pôjdeme na kávu

monulik0209
10. mar 2012

@lussia26 no samoska,keykolvek...len sa m musime vopred dohodnut,aby som si zaobstarala odvoz 🙂

lussia26
12. mar 2012

@monulik0209 jasné neni problém,už teraz sa teším 😀

21
13. mar 2012

Ahojte, dievcata, ak sa vam nasa Terezka paci, prosim, zahlasujte... 😉 (ale musite sa najprv zaregistrovat na azet..) http://lesk.cas.sk/zlaticko2012/profil/4005

kesidy13
15. mar 2012

Ahojte žienky neviete mi prosím poradiť kde lešie rodiť?Bojnice alebo Handlová?Ďakujem.

bezaz
15. mar 2012

@kesidy13 ak mam spravnu vedomost, v handlovej sa uz cosi vyse roka neda rodit, ci?

kesidy13
15. mar 2012

fiha tak to som potom zaspala dobu 😀 no a aspon nejakeho dobreho pôrodnika v Bojniciach vie niekto odporucit?

bezaz
15. mar 2012

@kesidy13 pohodicka 😵 tak v bojniciach dost lekarov poodchadzalo, hlavne ti schopni, myslim, ze baby si chvali dr.bakovu, aj docent je dobry, ale ten myslim tiez oznamil, ze konci 😅 idem pozriet stranku, kto tam vobec ostal

bezaz
15. mar 2012

teda maju uplne "aktualnu" stranku 😝

mataharyy
15. mar 2012

Já chodím k Hudecovi, ten je fajn, ale u porodu jsem ho neměla tak nevím... Já měla u porodu Mifkovou a nemohu si stěžovat... Ale byl to takovej fofr, že by nebylo ani na co si stěžovat 😀

kesidy13
15. mar 2012

@bezaz dakujem pekne za radu si zlata..

kesidy13
15. mar 2012

@mataharyy ahoj no o Hudecovi som pocula vraj celkom dobrý.Odkial pochadzas?Ja z Olomouca...

mataharyy
15. mar 2012

@kesidy13 Z Prahy, prapůvodně 😀 Já si na něj jako na doktora nemůžu stěžovat, ale nechtěla jsem si platit speciálně někoho k porodu, tak jsem to brala tak že kdo tam bude, ten tam bude... 😎

lucula73
15. mar 2012

@kesidy13 ahoj,ja tiež neviem,kto tak aktuálne robí,ale odporučila by som ti dr. Hudeca alebo aj tú dr. Bakovú....boli tam dve doktorky také mladé,obidve boli fajna,ale netuším či tam robia....
Ja som Hudeca síce nemala,lebo som mala nečakaný porod,ale mám ho ako gyndoša už 4 roky 😉

kesidy13
15. mar 2012

Babulky dakujem vam krasne mozno to ozaj necham na nahodu kto bude prave sluzit nech ma odrodi 🙂

cherry1981
15. mar 2012

Maminky chcem sa Vas opýtat ked ste sli rodit zajednavali ste si gynekologa v Bojniciach? Ja si chcem urcite len stale vaham medzi primarom a dr. Hudecom, poradte mi ktora ste mali jedneho z nich a ako ste boli spokojne. Pripadne koho by ste odporucili.Nechcem Mifkovu a tie mlade lekarky Kludne aj IP. Inak nepatrim kHudecovi tak by ma zaujimalo ci tu je aj taka maminka, ktora si ho zajednala aj ked nebola jeho pacientkou.Kedze viac sa priklanam k nemu. Prve deti som rodila v HA , z bojnic mam panicky strach preto si chcem urcite zajednat lekara

weirdo
15. mar 2012

@cherry1981 - neporadim, ze koho ineho, ja som si nikoho nezajednavala, ale od primara Ta tu iste niekto bude odhovarat a Hudeca odporucat 😉 . Co vsak viem, ze Hudec sa nejako extra nehrnie do zajednania porodov ani u svojich pacientiek, u dvoch kamosiek sa vyjadril, ze on uz k porodom nechodi, viem vsak, ze k "vybranym" tehulkam ide, ale zeby to zrovna bolo zmluvne koser, sa povedat neda 🤐 . Kazdopadne za pokus nic nedas, pokial by som Ti mohla poradit, tak z tychto dvoch Hudec, je empaticky a sprava sa k pacientkam viac ako milo, len sa strasne stale niekam ponahla 😉

drnduliak
15. mar 2012

@cherry1981 tak nechod rodit do bojnic 😉

cherry1981
15. mar 2012

@drnduliak 😀 No trefna odpoved aj nad tym som rozmyslala ☹

drnduliak
15. mar 2012

@cherry1981 na margo hudeca, ja tiez k nemu chodim, je fajn, ale ma straaasne vela pacientiek a vecne nestiha a je taky hlucny 😀 ak niekoho poznas a doverujes mu, kludne si ho zajednaj, ale ak tych porodnikov nepoznas tak ti podla mna moze byt jedno kto ta odrodi, aspon nevycalujes 200€ za nieco, co nakoniec ani nemusi dobre vypalit... 🤐

cherry1981
15. mar 2012

@weirdo Hm dakujem nakoniec kaslem na cele Bojnice 😒 A odrodim si to doma sama

cherry1981
15. mar 2012

@drnduliak To je to, ze ja nikoho nepoznam, ale mam paniku z Bojnic uz len z pocutia to tam bez zajednania nepojdem to radsej odrodim inde alebo doma 😒

bezaz
15. mar 2012

@cherry1981 ja by som isla prave do tych mladych doktoriek, su ovela lepsie, ako henti stari "machri", co idu len po prachoch 🙄 🙄 ja som rodila prve s docentom, toho tiez doporucujem a druhe s vanovou, ta tam uz ale nie je..

weirdo
15. mar 2012

@cherry1981 - neboj, neni to tam take zle 😉 . Ja som sa tiez bala a nakoniec spokojnost velika ... ono sa treba bat, aspon clovek potom nie je narocny 😝 . Ale teraz vazne, pokial sa tam naozaj moc moc moc bojis, skus PE alebo Banovce ... vsade vsak najdes pozitiva aj negative. Vzdy sa tam najde nejaky nervozny doktor, sestricka ... jedine pri upratovacke si mozes byt ista, ze ta bude nasrata vkuse 😀 😀 😀 . A kde si rodila predtym?

drnduliak
15. mar 2012

@cherry1981 tak ja by som sa doma rodit neodvazila, ale mozno preco nie? 😉 ale vazne, skus si zistit nieco o porodniciach v okoli, banovce, ziar...ja som bola v ziari a nelutovala som to...

nika80
15. mar 2012

@cherry1981 ja som mala dr. Lomenovú a bola som veľmi spokojná. Inak chodím k dr. Mifkovej, ale nechcela som si ju zazmluvňovať, povedala som si, že odrodiť ma musia a tie peniaze, ktoré by som zaplatila, som využila na nákup výbavičky 🙂

weirdo
15. mar 2012

@cherry1981 - suhlas s @bezaz, skus Dr. Bakovu, na tu len chvaly pocujem, ale neviem, ako to je s nou a zajednavanim ... teda pokial chces mat niekoho zazmluvneneho ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre