Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

kkatrina
28. nov 2011

baby Hudec ide že vraj do Bánoviec - ale to nie kvôli tomu čo sa deje teraz - to som počula ešte v septembri takú šuškandu a primár odchádza - aspoň by mal kvôli obrovským prúserom čo tam za posledné mesiace narobil - tiež som počula šuškandu, že vraj už bol vyhlásený aj konkurz na nového primára - tak neviem ako to je.

dualcore
28. nov 2011

no som ja veru nadsena z toho vsetkeho...pomaly sa mi blizi cas porodu a miesto toho aby som sa tesila na drobceka tak riesim ci ma bude mat kto odrodit resp.ci neporodim niekde na pol ceste boh vie kam kde budu pani doktori ochotny ma odrodit!

weirdo
29. nov 2011

@dualcore - ja Ti verim, nezavideniahodna situacia ... kazdopadne Ti budem moc drzat palce a daj vediet, ako to cele vlastne dopadlo ... ja pevne verim, ze Ta odrodia tu v Bojniciach 😔

dualcore
29. nov 2011

@weirdo dakujem 🙂 dufam ze sa to nejak vyriesi.kazdopadne dam vediet ako som dopadla 😉

weirdo
29. nov 2011

@dualcore - no nudzovy stav vyrieseny, ale teda ak su tam doktori z donutenia 😖 . Moja segricka ma termin sice az v juli, ale aj tak ma tato situacia zaujala 😔
Neboj, porodis urcite dobre, je to druhy porod, to budes potrebovat len malemu pupocnu snuru odstrihnut a ked tam nebude ziaden lekar, tak poprosis mm 😀

dualcore
29. nov 2011

@weirdo ved to je ten problem ze je to 2 porod.prvy bol cisarskym a tento ma byt prirodzene tak vraj mam rodit pri zvysenom dohlade lekarov...inak povedane viac ako jeden lekar,len som zvedava kde ho naberiem 😀

weirdo
29. nov 2011

@dualcore - ved pri zvysenom dohlade doktorov, nepovedali akych, mozes poprosit ocneho a psychiatra 😀

dualcore
29. nov 2011

@weirdo to si trafila...myslim ze asi nebudem mat ani z akych inych vyberat 😀 😀

weirdo
29. nov 2011

@dualcore - 😀 prepac, ale nedalo mi z toho urobit humornu scenu ... asi inac sa to neda prezit bez extremneho stresu 😔

dualcore
29. nov 2011

@weirdo v pohode ved mas pravdu. 😉

dualcore
30. nov 2011
kakajka
30. nov 2011

@elys ahoj, mna rodil este v handlovej, je to tiez moj doktor a musim povedat, ze bol fakt super, ale s bojnickou nemocnicou pokila viem nema zmluvu, takze asi tazko.. ale neboj, doktori su v bojniciach super, sama som bola prekvapena 😉

elys
1. dec 2011

@kakajka ahoj. ty si mala ale stastie 🙂 ja som do neho platonicky zalubena :D je fakt super, ja by som ho brala pri kazdy porod keby sa dalo, aj poradne u neho su super, usmievavy, ustretovy, co dodat. lekar dusou aj srdcom. uz robi dokonca aj 4D sono, zatial mal len 3 pacientky, uci sa, ale vidiet ze ide dopredu, ma na to. tak ja ten porod skusim bez neho, hadam sa situacia u nich do juna ustali. dakujem

kakajka
1. dec 2011

@elys hehe, on je naozaj super, tiez ho mam rada 🙂 on mi rodil prve dieta, druhe vyslo uz na bojnice, ale bolo to fajn, nemam ziadne negativne skusenosti.. a porodne asistentky su uzasne 😵 prajem vela stastia a zatial krasne tehulkovanie 😉

21
3. dec 2011

Dievcata, tak hor sa veselo rodit!!! Hadam dr. budu aj lepsi, ked budu mat tie vyssie platy... 😀 😉 😝

elys
3. dec 2011

@21 ale neviem, ci to utisi primara porodnice... stal by sa zazrak, keby bol milsi k rodickam

21
3. dec 2011

@elys na mna bol mily, no pocula som... mohlo by.. 😀

elys
3. dec 2011

@21 mozno sa dobre vyspal, mala si stastie 🙂

21
3. dec 2011

@elys odpoved v ip

bubba
3. dec 2011

@kkatrina ak je pravdou že p. dokonalý odchádza z bojníc,hádam sa dám aj na druhé teda 😅

michaelka5
12. dec 2011

tiez som pocula ze primar konci...ved je tam uz paradne dlho a Bojnickej nemocnici by prospelo keby tam pribudol nejaky chapajuci tvor 🙂, a nie masiar. ja dufam ze v Januari tam uz nebude.

majamat
12. dec 2011

vcera po nemocnici este primar pobehoval. uvidime ako dalej, ci skonci.

mataharyy
12. dec 2011

Ale notak hádám se vám nelíbí primářovo vyšetřování krčních mandlí odspodu? 😀

drnduliak
16. dec 2011

tak primar vraj neodchadza...priskoro sme sa tesili 😠

kala17
16. dec 2011

ja som tam rodila všetky 4 deti, 1991,1993,1999,2008 ja som bola spokojná dokonca som ležala 1 mes.na rizikovom personál v pohode../oni ú tam pre nás / v 10/2008 naposledy sama ochota pomôcť ,poradiť...všetci bolí milí ,že sa tak o nás starajú. budúce rodičky,viete čo musíte pochopiť, že ak tam niekto hľadá problém tak si ho nájde, ak idete zo strachom obavami tak je jedno kde sa má niečo zlé stať, ono si vás ten osud ,tá skúška počká...tešte sa že to už budete mať za sebou, vy ste za tie tiež ešte nenarodené detičky zodpovedné tak , keď vy nebudete rešpektovať príkazy ,rady. lekárov a hlavne spolupracovať pri pôrode a budete to brať ako niečo negatívne/ keď niekto už napr.zvýši aj hlas/ ...niekedy aj to treba ,lebo niektoré mamičky sú ufňukané ,rozmaznané, ale tam ide o život oboch matky aj dieťatka,tam nie je čas na zdlhavé vysvetľovania a keď sa to narodí tak od šťastia aj prepáčite správanie lekárov... a budete vačné ,že žijete máte pri sebe očakávany poklad najdrahší na svete...ja dakujem Bojnickej nemocnici / pri 3.pôrode bol spomínaný pán primár /aj s odstupom času zato že mi pomohli priviesť deti na svet. 🙂 🙂 🙂

lulu221
3. jan 2012

Ahojte baby..ja som rodila v bojniciach teraz v decembri2011,mala som to tam najblizsie,takze pre to som sa rozhodla rodit tam,co budem spekulovat som si hovorila,nemoze to tam byt az take zle a umriet ma tam nenechaju a to ma tolky presviedcali aby som tam nesla rodit..mozem vam povedat ze som bola velmi milo prekvapena🙂,sestricky a doktori s doktorkamy super!aj primar velmi mily a to sa ma este pri odchode spytal ako som bola spokojna a este mi podal aj ruku a zazelal vsetko dobre🙂...mozem len odporucit!... a nedajte na reci!...starostlivost na urovni!co sa tyka izieb, tiez super, az na tie vysoke postele,ale to uz ,clovek par dni vidrzi🙂,mno a strava celkom sa dalo,najlepsie byvali ranajky na tie som sa vzdy tesila..najviac som si tam oblubila sestricku Stefaniu ta je strasne super🙂..chcem sa vsetkym velmi podakovat a povedat ze budem na nich stale spomynat a keby som mala opät rodit, urcite pojdem zase do Bojnic🙂...

lulu221
3. jan 2012

a este chcem podakovat dr.Lomenovej ta ma rodila je to super zenska a co sa tyka sitia:_ sitie som ani necitila moc,nastriekali mi to nejakym sprejom,tak to moc nebolelo🙂...

kacena78
3. jan 2012

ja tam idem za 2 týždne po 4 rokoch no tak uvidím ako to dopadne,neviete aké sú tam teraz sestričky ,lebo vtedy nič moc...

iplusr
3. jan 2012

@lulu221 aj mne bola pri porode Lomenova - fakt uzasna doktorka 😵 . aj porodne asistentky boli fajn. Akurat jedna sestricka na sestonedeli ma stvala. Po porode ma o polnoci previezli na izbu a vraj do 2 hodin sa mam vycikat. Tak som ju o druhej volala a ona ze co chcem. Strasne sa mi tocila hlava a pomaly som vstavala z postele a ona mi hovori 'No rychlo, nemam na vas cely den!' 🙄 No a este jedna upratovacka, co bezala hned do sprchy, ked sa niekdo sprchoval a a nedajboze aby voda vyprskla mimo sprchovacieho kuta.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre