Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

martina671
5. nov 2010

@marcelkatt vV utorok sa maly narodil a v sobotu som išla domou...ale musi byt všetko ok 🙂

martina671
5. nov 2010

@marcelkatt V bojniciach sa vypituju pred porodom .

marcelkatt
5. nov 2010

@martina671 tak som rada, aj v Handlovejk to tak bolo. No tu v T majú vo všetkom iné názory a praktiky skoro. Také divné. Preto by som chcela radšej Bojnice, keďže som z PD. A ďakujem za info.
Nech sa Filipkovi darí 🙂

martina671
5. nov 2010

@marcelkatt Dakujeme🙂 A držim palce nech všetko dobre dopadne a nech ste obaja zdravy🙂

marcelkatt
5. nov 2010

@martina671 Ďakujem aj ja Tebe. Ešte stále neviem, či bude sekcia, alebo klasika. Nemám rada neistotu....

martina671
5. nov 2010

@marcelkatt Tak to asi každa mne sa pred porodom dal priečne tak som bola sekciou a prvy bol zas zakliesneny :( Ozvi sa ked porodíš a ako čo či bola sekcia alebo normal🙂

marcelkatt
5. nov 2010

@martina671 ozvem sa určite. Ja mám placentu nízko, prekrýva vnútornú branku. No uvidíme, či sa to upraví. Malý mal v 34+1 tt už 2450g, takže asi bude riadny chlap.

martina671
5. nov 2010

@marcelkatt Tak to asi hej ja si myslim ze to bude sekciou ale ved uvidiš ..Len ta neistota čo a ako bude🙂Ale hlavne aby ste boli zdravy🙂))Tak bude chlapček a ako sa bude volat?

marcelkatt
5. nov 2010

@martina671 Bude Patrik. Hodí sa nám nejak k Erikovi. Čiže budeme mať dvoch synčekov. A presne ako píšeš, aby bol zdravučký. Už sme si zažili dosť toto tehotenstvo, 3x krvácanie, amniocentéza a tá placenta. Už aj stačí no.

martina671
5. nov 2010

jaj jaj to je už veru dost ..nech je všetko ok a nech robi radost🙂)Krásne meno🙂

marcelkatt
6. nov 2010

@martina671 Ďakujem veľmi pekne moja.

martina671
6. nov 2010

@marcelkatt A termín je kedy???

marcelkatt
6. nov 2010

@martina671 13.december

martina671
6. nov 2010

@marcelkatt cubi dup držím palce🙂)

marcelkatt
6. nov 2010

@martina671 už nech to mám za sebou, mám fóbiu z pôrodu fakt, prvý som mala dosť blbý žiaľ...

martina671
8. nov 2010

@marcelkatt Ale neboj všetko dobre dopadne 🙂

slniecko_z
8. nov 2010

@martina671 mozem sa spytat tebe az v den terminu pozreli ako je babo otocene a podla toho ti urobili cisarsky ? moja mala je Kp a moja dr. to nejako neriesi tak neviem ci mam ist sama do nemocnice sa opytat ci mam cakat co bude no neviem

martina671
8. nov 2010

Nie nie ja som mala niečo z jazvou ani neviem o čo išlo lebo tie ich skratky nerozumiem...a maly bol vysoko nepostupoval dole.

martina671
8. nov 2010

@slniecko_z Tam som bola na sone asi 3krat a bol hlavou dole ale mala som z tou jazvou a maly bol vysoko tak sa rozhodlo ze bude cisarsky ..a ked maleho vybrali tak mi povedali ze by som ho nevytlačila bol priečne:(

slniecko_z
8. nov 2010

@martina671 no ja zatial dva a teraz dakedy by som mala ist no moja je ritkou dole stale no len moja dr. to neriesi nijak ze vsak to sa da porodit normalne ale co som pocula tak sa v takychto pripadoch robi cisarsky uz tyzden dva pred terminom aby neprisli komplikacie tak teraz ja neviem co mam robit

martina671
8. nov 2010

@slniecko_z Moja ja som počula ze druhorodička može druhy krat rodit dieta ritkou ak si nemala prvy cisarsky 🙂

martina671
8. nov 2010

@slniecko_z A potvrdilo sa mi to u kamaratky ked som ležala v nemocnici tak som ju stretla a pytala sa ma na to že ma malu ritkou ci jej spravia cisarsky ja ze nie ked je druhorodička a išla donutra a ked vyšla tak povedala ze mam pravu ze bude rodit normalne.

slniecko_z
8. nov 2010

@martina671 vsak ved prave toho sa obavam ze ma nechaju normalne rodit a to si teda zivo predstavit neviem

slniecko_z
8. nov 2010

@martina671 no parada tak sa mam na co tesit to radsej aby som dufala, ze sa otoci

martina671
8. nov 2010

@slniecko_z Tak to aj budeš ani ja si to neviem predctavit:( Ku komu chodíš na gyndu???

slniecko_z
8. nov 2010

@martina671 ku ronchetiovej

bezaz
8. nov 2010

@slniecko_z a nemala by si chodit mesiac pred porodom na kontroly, teda poradne do nemocky? podla mna sa aj tak rozhodnu na poslednu chvilu, ci ti spravia sekciu alebo ta nechaju porodit normalne.. utz robia este pred porodom, aspon mne tak robili, ako som dosla do porodky, prezliekla, na monitor a potom na utz 😉

slniecko_z
8. nov 2010

@bezaz to tu v bojniciach tak nefunguje ze na poradne sa chodi do nemocnice ale aj tak tam pojdem co mi povedia tam som zvedava nech viem na co sa mam pripravit az to je ozaj tak ze ma daju rodit normalne tak nech aspon viem

martina671
8. nov 2010

@bezaz Mna tam poslal dochtor preto aby som nemusela dochadzat na sever a ja som mu hovorila ze mne to nevadi ved chodim autom..Ale aj tak ma šupol na kontroly do nemocnice:(

martina671
8. nov 2010

@slniecko_z Moja chodi sa musi ti vypisat papier že prenechavaju starostlivost na nich 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre