Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

slniecko_z
8. nov 2010

@martina671 hej ? aj ty si tak bola? to si mam dako pytat alebo co od nej?

marcelkatt
8. nov 2010

Baby práve toto neviem. Či sa chodíod 38tt na pooradne kde rodíš. Lebo kedysi to tak bolo. Aj pri mojom prvom tehotenstv,e. Teraz netuším veru ako to bude, mám 16.11 poradňu, tak uvidím čo mi povie dr. Musím vedieť vopred, keďže som z Trnavy a pôrod plánujem v Bojniciach, nakoľko mám v PD svoju rodinku.

slniecko_z
8. nov 2010

@marcelkatt ja som pri malom nechodila do nemocnice na poradnu ani mi nikto nic take nepovedal, preto sa cudujem ze to tu tak funguje vobec. ja mam 15. -teho poradnu inak ale myslim ked si z ineho mesta a ides rodit k nam tak by si mala chodit aj k doktorovi tu nie?

martina671
8. nov 2010

@slniecko_z Nemožem otvorit tu spravu co si mi poslala ano bola som tak mesiac som chodila do nemocnice dochtor ma tam poslal ze budu to mat pod kontrolou a uvidi sa co a ako🙂

martina671
8. nov 2010

@slniecko_z Ja som tiež nechodila pri prvom do nemocnice a pri druhom ma odporučil a ty nemaš žiadne problemy???Z nohamy nepuchnu z tlakom???

slniecko_z
8. nov 2010

@martina671 tak poviem dr nech ma tam posle to bude asi najlepsie
to som ti len dala ze sa mi paci fotoalbum to sa neda otvorit to ti tak len prislo

martina671
8. nov 2010

@marcelkatt Ja neviem ako to funguje ale mala by si asi začat sem do nemocnice chodit nie opytaj sa svojej dochtorky🙂

slniecko_z
8. nov 2010

@martina671 nie tvrdlo mi brucho asi pred mesiacom ale to bolo zo stresu a zhonu inak nic okrem tej zlej polohy mimca ale ja mam uzsku panvu no bohvie teda co so mnou spravia

martina671
8. nov 2010

@slniecko_z ale ani spravu som nemohla otvorit..skus neviem mne nohy puchli a pri prvom som mala zas tlak vysoky tak preto ma tam šupol:(

martina671
8. nov 2010

@slniecko_z Ked maš uzku panvu tak by si mala mat cisarsky🙂Dochtora nemaš v plane si vybavit?

martina671
8. nov 2010

@slniecko_z Ked chceš dochtora pri porod ktoreho si vybereš stoji to 200Eur 😉

slniecko_z
8. nov 2010

@martina671 asi nie pride mi to ako zbytocne vyhodenie penazi maleho mi rodil Lanyi a toho by som brala aj teraz ja primara moc nemusim podla mna je to debil a za uplatok urobi co kolvek ale keby bolo najhorsie tak zajdem aj za nim a pomastim vrecka

marcelkatt
8. nov 2010

@martina671 veď to, že naposledy i sestrička povedala, že je nové nariadenie, že sa chodí už k obvodnému gynekológovi do konca a jedna očka zas, že to nie je tak, že od 38tt už do nemocnice, kde plnujem rodiť. Tak uvidím, čo mi toho 16teho povedia.

slniecko_z
8. nov 2010

@martina671 to az tolko? no to kaslem teda

slniecko_z
8. nov 2010

no nic pockam si do toho 15 a uvidim co bude mozno mlada dostane rozum a otoci sa

martina671
8. nov 2010

@slniecko_z Kto ti dnes nebere uplatky robia to všetci...Pomastiš a maš zdrave dieta🙂

martina671
8. nov 2010

@marcelkatt Povedz ze chceš ist roditz ddo bojnic tak nech ta tam odporučia chodit na vysetrenia🙂

marcelkatt
8. nov 2010

@martina671 je to smutné, ale je to tak žiaľ. Švagrinka rodila v septembri, dala do vrecka na čierno nie legálne, vyšlo ju to myslím 150€.

marcelkatt
8. nov 2010

@martina671 dobre moje, v utorok to poviem,som zvedavá

slniecko_z
8. nov 2010

@martina671 no ved ano ale je to hlupe platit za to co je ich povinnost

martina671
8. nov 2010

@marcelkatt Na kom zarobia iba na detoch:(Je to smutne veru...ja ked som ležala v nemocnici tak jedna rodila skoro 5kg dieta normalne 6iadny cisarsky lebo bol už ručičkou vonku:(

martina671
8. nov 2010

@slniecko_z Ano maš pravdu len si druhorodička a ritou malu možeš vytlačit to je ich fraza:(

marcelkatt
8. nov 2010

@martina671 ty koki, že 5kg ☹ uf.

martina671
8. nov 2010

@marcelkatt Tak nedaj sa a trvaj na tom🙂 tak mi potom napiš čo ti povedal a som zvedava🙂A z kade si z pd presne???

martina671
8. nov 2010

@marcelkatt No a to ešte na nu nahukali že nespolupracovala a že ked bude chciet druhe dieta nech chodi na prednašky ako dychat a pod🙂

marcelkatt
8. nov 2010

@martina671 výborné jednanie fakt. Sa nestačím čudovať ako môže byť niekto školený, a má také správanie. Je tam na to, aby rodičke pomohol a nie,m aby po nej húkal a podobne.

martina671
8. nov 2010

@marcelkatt Nuž vydíš to všeliaky sme: 😒

slniecko_z
8. nov 2010

@martina671 vsak ved prave ale ked sa daco doserie tak to bude samozrejme moja vina

martina671
8. nov 2010

@slniecko_z A koho ineho ???Ved oni sa navzajom nepotopia: ☹

martina671
8. nov 2010

@slniecko_z Ty si priamo z pd?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre