Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

21
17. sep 2012

@majamat

majamat
17. sep 2012

@21 aj mna by zaujimalo, co s nim je.

21
17. sep 2012

@majamat pocula som, ze cakaju, kedy odide..

21
26. sep 2012

@majamat tak, ze uz zomrel ☹ ☹ ☹ 😢

bezaz
26. sep 2012

@21 kto, hudec??? 😲 a co mu bolo?

21
26. sep 2012

@bezaz ze mal infarkt a lezal bud v kome alebo v umelom spanku..

bezaz
26. sep 2012

@21 fiha, taky relativne mlady clovek ☹ ☹ ☹ to je mi luto, mne robil utz, ked ma hospitalizovali v 8tt este s dcerkou, inak som moc s nim neprisla do styku

21
26. sep 2012

@bezaz ja som s nim vobec neprisla do styku, no sudim podla reci.. ze bol dobry.

majamat
26. sep 2012

@21 je to smutne, ale lepsie ako zit v kome. co by to bol za zivot pre neho a aj jeho rodinu.

majamat
26. sep 2012

@21 ozaj, odkial mas info?

21
26. sep 2012

postarka, ze nepamatam, niekto znamy sa poznal ci co.. je to info na 99%

andrea_l
2. okt 2012

Pán doktor ešte žije.. Stále je v kóme po prekonanej mozgovej príhode. Bol dlho bez kyslíka, preto mu nedávajú veľké nádeje.. No stále žije, aj keď ho už mnohí pochovali.. Dostal zápal pľúc, čo skomplikovalo jeho stav. Je mi to veľmi ľúto, mám ho rada. Je to môj lekár, ktorému vďačím za to, že prišiel na príčinu mojich opakovaných potratov a spravil všetko pre to, aby som mohla mať bábo.. Veľmi som si ho želala mať aj pri pôrode, no teraz si viac želám, aby prežil a žil pre svoju rodinu.. Nabral si chudák toho na seba veľa.:(

majamat
2. okt 2012

@andrea_l ejha, tak zas niekto siril reci. ja to nechapem. o co tym ludom ide.

bubba
18. okt 2012

@majamat naozaj zomrel... 😢

majamat
18. okt 2012

@bubba ja uz netusim co je pravda.

tibinka22
19. okt 2012

@bubba kedy? zasa neoverena info? ci?

bubba
20. okt 2012

este koncom septembra.

bezaz
20. okt 2012

@bubba tak neviem, odkial mas tu info, ale este 11.10. som bola za nasou dulou, ktora robi na novorodeneckom a bol este zivy, teda ak sa bdela koma da nazvat zivotom 😅 ci medzi tym zomrel neviem, ale uz sa nikdy nepreberie ☹

bubba
26. okt 2012

Tak som sa pýtala našej danusky sestričky v nemocke a tá potvrdila že este zije...:(

penelope1
27. okt 2012

Viete mi niekto povedať ako je to s epidurálkou v tejto pôrodnici?

bubba
28. okt 2012

@penelope1 neviem lebo mi ju nechceli dať...ani počuť ... A pôrod do vody?? Už duplom nie.

penelope1
28. okt 2012

@bubba To mi ani nehovor! A kedy si tam rodila? Porod do vody nechcem a na epi som sa pytala pred týždňom a povedali, že neni problém! Lenze co sa pýtam mamiciek, tak mi potvrdzujú to, co ty! Že nechcú dávať 😠 Ani mne pri prvom nechceli! Preco sú proti tomu??? 😖

bubba
28. okt 2012

@penelope1 jasne oni ti povedia že epi nie je problem,ale ked pride na lamanie chleba,tak si najdu milion dovodov preco nepichnut..napr uz je neskoro,alebo je to zbytocne,alebo blablabla...proste si to nevydupkas... pred 6 rokmi som tam rodila

penelope1
28. okt 2012

@bubba Veď to je svinstvo od nich! Človek tam ide s nadejou, že si aspoň trošku ulaví od bolesti a potom takéto sklamanie!!! Ja mám fobiu z pôrodu, preto som to chcela vyskúšať z epiduralom a nie sa zase stretnúť s neochotou personálu 😠 😠 😠

weirdo
28. okt 2012

@penelope1 - zial musim potvrdit co @bubba, rodila som 2 roky aj nieco dozadu, informovala som sa na Epi, tak tiez nedali, ale mne to bolo povedane slusne, doktorka mi povedala, ze by bola rada, keby som to zvladla bez toho a kedze som uz mala 16 hodin kontrakcii doma za sebou a otvarala som sa, tak som neriesila a po 3 hodkach v porodnici som porodila ... nerob si kvoli tomu stresy, zvladli to mnohe, zvladnes aj Ty 🙂. Ak ale tu EPI potrebujes pre svoj pokoj, aby sa rodilo lepsie, tak si ju skus vydupat ... mysli na babatko, ze vsetko pren dokazes vydrzat a pojde sa Ti lepsie rodit, hlavne sa netrachuj, s pozitivnou energiu sa rodi lepsie 😵 . Drzim palce, nech to vyjde podla predstav a coskoro drzis maline v naruci 😵

drnduliak
29. okt 2012

@bubba nechcu davat lebo je zvysene riziko kliestoveho porodu, ktory oni nevedia, resp. nevykonavaju, vaakum, asi robia, a nebudu si predsa kazit statistiku cisarakmi...tot moj postreh z predporodnej pripravy zhruba spred dvoch rokov, ak sa nieco zmenilo, ospravedlnujem sa...ale ako citam, asi nic 😖

weronka9
11. nov 2012

ahojte.viete mi tu niekto poradiť či sa dá niekde v bojniciach abo v okolí chodiť plávať s babatkom do bazéna.dakujem

monulik0209
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
weronka9
25. nov 2012

dakujem

weirdo
12. dec 2012

@penelope1 - ahoj. Vidim, ze uz mas Tobiaska so sebou. Tak aky bol porod? Ako si bola spokojna s porodnicou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre