• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

23. novembra 2016 
Jééééj no super, dalšie bábo na svete :slight_smile:)) také drobátko :DDD
Tak velká gratulacia a hlavne kooopec zdravia :grinning:
9. aug 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieri, pripájam sa ku gratuláciám, ani som nevedela, že už si až tak prudko tehotná :grinning: Letí to, hádam to teda o chvíľu doletí aj ku nám. :slight_smile:
držte sa, baby, veľa mliečka, aby ste pekne rástli :dizzy_face:
9. aug 2009 o 18:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu drz sa zajtra :wink:
juli potom sme uz tusim my na rade, ze? :grinning:
9. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Venonna este raz veeeeeeeelke gratulko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. aug 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink dakujem, ale myslim si ze ma poslu este domov......pokial viem, ak to este nevyzera na porod posielaju domov - termin som mala len vcera......
9. aug 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinky,

venonna - vierka
9. aug 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinky veru asi hej :slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))))))
To bude mela :D ale ešte si hádam nejaký týžden počkáme... aj počasie sa umudrilo :D
9. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak minkak ma prehovarala, nech sa k vam pridam, uz dlho vas citam, niektore ma aj poznaju, tak som tu :slight_smile:

Vierka-gratulko k malej Aničke, také drobuliatko :slight_smile:

chcem sa spýtať, ako je to s tehotenstvom a prenášaním, kedy musím nastúpiť do nemocky? koľký deň po termíne ?
9. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobec no vitaj znovu :dizzy_face:

ked prenasas chodis na kontrolu do nemocky kazdy druhy den-to Ta tam Tvoj dr.posle :wink: na 7 den si Ta tam uz nechaju a ked nic tak na 8 davaju rano vyvolavacku :wink: aspon tak som to mala ja :wink:
a prva nezabrala tak po 8 hodinach mi davali dasliu :wink:
9. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak, vdaka, si ma potesila, lebo som si myslela, ze hned, takze mam este nejaký ten týžden :slight_smile:
9. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snad ak budes mat vsetko v poriadku,malo by to tak byt :wink: ale urcite budes :dizzy_face:
vsak kedy ides este k svojmu dr.? v utorok?
V stredu Ta asi uz posle hned na prvu kontrolu do nemocky :wink: potom piatok.......alebo uz aj budete mat mimco medzitym :dizzy_face:
no sranda,vidis ja som Ti hovorila,ze este budes aj prenasat!!!!!!!!! :dizzy_face:
9. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, čítala som že vierka porodila bez nástrihu. aj také sa tu dá? myslela som si, že to je pásová výroba. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A čo pre to treba urobiť? Mne teda nástrih pri prvom pôrode nejak nevadil, ale ak sa to dá aj bez neho... :sweat_smile:
9. aug 2009 o 21:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mi aj doktor povedal, že udržiavačky nakoniec preťahujú a ja porodím 5kg bábatko :grinning:

ale ta malá vierkina je taký drobček :wink:

a ty sa ako cítiš :astonished:
9. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec vitaj aj tu :sweat_smile:
muci vdaka za objasnenie, medzi casom som si to uz zatusila :sweat_smile:
dahlia aj kamoska porodila tu v TN uplne bez nastrihu a to prvorodicka a mala mala vyse 4 kg... :sweat_smile:
9. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre baby ,ale pozrite o kolko sa malinka narodila skor ved vennonka mala termin az 30teho,aj mne sa takto matko narodil 36tt bez nastrihu 2400g
9. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....Dahlia da sa - v pohode aj 3,6kg porodit bez nastrihu :wink: :wink: u nas v TN (a nielen u nas :grinning: )...

Dnes este pochvalim pana MUDr. Martina Hlavacika (jasne ze i sestricky), ktory odrodil takto inak velmi rychlo Vennonu (myslim, ze ona bola celkovo dovtedy 6. v poradi nim odrodena ako sme poculi a to este mozno neskonicil, iba sa isiel rychlo naobedovat a sup nazad na sal)

- bola statocna a velmi obdivujem tu jej silu a hlavne tichost, ktorou disponovala po celu dobu :slight_smile: porodu...
Mala je krasna a neodpustim si poznamku - nos ma urcite na tatu :wink: ...i ked je Anicka taky drobec , je to od prveho prisatia velky papkacik a urcite ta preeklampsia aj tie lieky na streptokoka sa rychlo poriesia/vyliecia .... :wink: drzim palceky....
9. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj giza super, pozdravujeme :wink:
9. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiez chcela rodit bez nastrihu ak by to slo................mozem o to poziadat vopred doktora alebo PA, ze nech mi urobia nastrich len v pripade ak by som sa mala potrhat??? alebo to musim mat pisomne formou porodneho planu???

ja budem mat asi vacsie babo, vsak v 36tt malo 3,2 kg - takze teraz uz to bude aj 4 kg....uff

giza a ako to teraz vyzera v nemocnici?? je velmi vela porodov? chcela som si zajednat nadstandardku, ....tak neviem ako to tam je plne teraz
9. aug 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas :slight_smile: citam nieco nove o ven :wink:

porodit bez nastrihu sa da, dokonca aj bez akehokolvek sitia po porode :slight_smile: mala som nastrih pri prvom, dlheee sitie, pol roka problemy :frowning2: pri druhom som poziadala dr. ak to nebude nevyhnutne, aby nestrihal a mala som len male poranenia, kratke sitie, na druhy den som sedela. treti porod bez akehokolvek poranenia a sitia :slight_smile: par tyzdnov pred porodmi som si vzdy masirovala hradzu, dost zalezi aj od porodnika, ako vedie porod. moj posledny porod bol bez liekov urychlujucich porodnu cinnost a dr. bol velmi trpezlivy, chranil hradzu, medzi tlacenim som mala kratke pauzy na oddych

prajem vam vsetkym pohodovy nekomplikovany porod a zdrave deticky :slight_smile:
9. aug 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzujan nemusis o to ziadat v tn sa striha len,ked je to nevyhnutne a to plati aj pri 4kg a tym odhadom sa neriad je to len odhad hmotnosti
9. aug 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, tak to mal Dr. Hlavacik riadne perne, ale urcite to zvladali super. :wink:

ja sa ani nebojim tej vahy, ale moj maly mal velku hlavicku a vtedy mi aj Dr. Kascak povedal, ze to bola dost velka hlavicka na mna a aj ked mal 3600g, to mi nevadilo, len ta hlavicka, ale my to mame v rodine, takze aj ta druha nasa hlavicka bude taka velka, ale hadam to zvladnem a za pomoci manzelicka a skupiny lekarskeho timu :slight_smile:

este by som sa chcela opytat, ze ak som pri malom mala streptokoka, ci automaticky ho mam aj teraz, lebo este nemam vysledky :astonished:
10. aug 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tak ma napadlo o tom streptokokovi, ako ste to zistili že ho máte? Až pri pôrode? Alebo ešte pred?
:unamused: :astonished:
10. aug 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julianka, to sa robi kultivacia tusim v 36tt, a tam ti to vyjde :wink:
10. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak maminkam gratulujem k detickam mala Anicka je naozaj drobatko a viem si to predstavit aka je malinka,lebo ja som mala Eriku este mensiu.sem tam vas tu citam,lebo sa nejako o mesiac mozno to vyde aj skor budeme snazit o druhe babatko.ale o inom som chcela pisat neviete kde je v Trencine detska gynekologia mala by tam byt DR.Hormanova ci jako sa vola.musime tam ist z malu na nejake vysetrenie,ktore iste nebude prijemne :unamused:
10. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu aj dr.kubalova je aj detska gyn. a je na juhu
drobec autamiticky ho nemusis mat.ak nemas v knizke cervou napisane,ze ho mas,tak je to ok :wink:
10. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinano, dakujem, som rada, ze ho teraz nemam, lebo aspon nebudem musiet vkuse lezat ako pri malom, to bol des, len lezat kvoli tym infuzkam :frowning2:
10. aug 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to verim, ja som mala dost poslednu hodinu lezat aj ked mne sa to zdalo, ze to bolo par minut a hotovo :sweat_smile:
nebojkaj bude dobre zajtra mas termin,ze?pomaly zacni mimi prehovarat,ze treba ist na svet, nech sa vyhnes vyvolavaniu :wink:
10. aug 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mata ked mi sme uz u nej objednany a neviem kde to je :unamused:
10. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mati, zacnem prehovarat a zrejme aj praktizovat teplejsie sprchovanie, nech to ide, kym ma aj manzelik dovolenku, lebo nakoniec mu aj ta prejde aj a budem v kope, ale snad si vyberie ten najspravnejsi cas a pojde co najskor :wink:
10. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec tak tak, treba tepla sprska, manzelik a sup do porodnice :wink:
lulu aha tak to je fajn, myslim,ze ona je za mostami,ale zistim presne napisem ti do ip
10. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok