Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

julianka99
9. aug 2009

Jééééj no super, dalšie bábo na svete 🙂)) také drobátko :DDD
Tak velká gratulacia a hlavne kooopec zdravia 😀

dahlia23
9. aug 2009

Vieri, pripájam sa ku gratuláciám, ani som nevedela, že už si až tak prudko tehotná 😀 Letí to, hádam to teda o chvíľu doletí aj ku nám. 🙂
držte sa, baby, veľa mliečka, aby ste pekne rástli 😵

pink_lady
9. aug 2009

zuzu drz sa zajtra 😉
juli potom sme uz tusim my na rade, ze? 😀

minkak
9. aug 2009

Venonna este raz veeeeeeeelke gratulko 😵 😵 😵

zuzujan
9. aug 2009

pink dakujem, ale myslim si ze ma poslu este domov......pokial viem, ak to este nevyzera na porod posielaju domov - termin som mala len vcera......

mucilienka
9. aug 2009

pinky,

venonna - vierka

julianka99
9. aug 2009

pinky veru asi hej 🙂))))))))))))))))))))))))))))))))
To bude mela :D ale ešte si hádam nejaký týžden počkáme... aj počasie sa umudrilo :D

drobec.zz
9. aug 2009

Ahojte, tak minkak ma prehovarala, nech sa k vam pridam, uz dlho vas citam, niektore ma aj poznaju, tak som tu 🙂

Vierka-gratulko k malej Aničke, také drobuliatko 🙂

chcem sa spýtať, ako je to s tehotenstvom a prenášaním, kedy musím nastúpiť do nemocky? koľký deň po termíne ?

minkak
9. aug 2009

Drobec no vitaj znovu 😵

ked prenasas chodis na kontrolu do nemocky kazdy druhy den-to Ta tam Tvoj dr.posle 😉 na 7 den si Ta tam uz nechaju a ked nic tak na 8 davaju rano vyvolavacku 😉 aspon tak som to mala ja 😉
a prva nezabrala tak po 8 hodinach mi davali dasliu 😉

drobec.zz
9. aug 2009

minkak, vdaka, si ma potesila, lebo som si myslela, ze hned, takze mam este nejaký ten týžden 🙂

minkak
9. aug 2009

no snad ak budes mat vsetko v poriadku,malo by to tak byt 😉 ale urcite budes 😵
vsak kedy ides este k svojmu dr.? v utorok?
V stredu Ta asi uz posle hned na prvu kontrolu do nemocky 😉 potom piatok.......alebo uz aj budete mat mimco medzitym 😵
no sranda,vidis ja som Ti hovorila,ze este budes aj prenasat!!!!!!!!! 😵

dahlia23
9. aug 2009

baby, čítala som že vierka porodila bez nástrihu. aj také sa tu dá? myslela som si, že to je pásová výroba. 😝
A čo pre to treba urobiť? Mne teda nástrih pri prvom pôrode nejak nevadil, ale ak sa to dá aj bez neho... 😅

drobec.zz
9. aug 2009

no to mi aj doktor povedal, že udržiavačky nakoniec preťahujú a ja porodím 5kg bábatko 😀

ale ta malá vierkina je taký drobček 😉

a ty sa ako cítiš 😲

pink_lady
9. aug 2009

drobec vitaj aj tu 😅
muci vdaka za objasnenie, medzi casom som si to uz zatusila 😅
dahlia aj kamoska porodila tu v TN uplne bez nastrihu a to prvorodicka a mala mala vyse 4 kg... 😅

martinano
9. aug 2009

no dobre baby ,ale pozrite o kolko sa malinka narodila skor ved vennonka mala termin az 30teho,aj mne sa takto matko narodil 36tt bez nastrihu 2400g

giza
9. aug 2009

ahojte....Dahlia da sa - v pohode aj 3,6kg porodit bez nastrihu 😉 😉 u nas v TN (a nielen u nas 😀 )...

Dnes este pochvalim pana MUDr. Martina Hlavacika (jasne ze i sestricky), ktory odrodil takto inak velmi rychlo Vennonu (myslim, ze ona bola celkovo dovtedy 6. v poradi nim odrodena ako sme poculi a to este mozno neskonicil, iba sa isiel rychlo naobedovat a sup nazad na sal)

- bola statocna a velmi obdivujem tu jej silu a hlavne tichost, ktorou disponovala po celu dobu 🙂 porodu...
Mala je krasna a neodpustim si poznamku - nos ma urcite na tatu 😉 ...i ked je Anicka taky drobec , je to od prveho prisatia velky papkacik a urcite ta preeklampsia aj tie lieky na streptokoka sa rychlo poriesia/vyliecia .... 😉 drzim palceky....

martinano
9. aug 2009

ahoj giza super, pozdravujeme 😉

zuzujan
9. aug 2009

ja by som tiez chcela rodit bez nastrihu ak by to slo................mozem o to poziadat vopred doktora alebo PA, ze nech mi urobia nastrich len v pripade ak by som sa mala potrhat??? alebo to musim mat pisomne formou porodneho planu???

ja budem mat asi vacsie babo, vsak v 36tt malo 3,2 kg - takze teraz uz to bude aj 4 kg....uff

giza a ako to teraz vyzera v nemocnici?? je velmi vela porodov? chcela som si zajednat nadstandardku, ....tak neviem ako to tam je plne teraz

bambusko
9. aug 2009

zdravim vas 🙂 citam nieco nove o ven 😉

porodit bez nastrihu sa da, dokonca aj bez akehokolvek sitia po porode 🙂 mala som nastrih pri prvom, dlheee sitie, pol roka problemy ☹ pri druhom som poziadala dr. ak to nebude nevyhnutne, aby nestrihal a mala som len male poranenia, kratke sitie, na druhy den som sedela. treti porod bez akehokolvek poranenia a sitia 🙂 par tyzdnov pred porodmi som si vzdy masirovala hradzu, dost zalezi aj od porodnika, ako vedie porod. moj posledny porod bol bez liekov urychlujucich porodnu cinnost a dr. bol velmi trpezlivy, chranil hradzu, medzi tlacenim som mala kratke pauzy na oddych

prajem vam vsetkym pohodovy nekomplikovany porod a zdrave deticky 🙂

martinano
9. aug 2009

zuzujan nemusis o to ziadat v tn sa striha len,ked je to nevyhnutne a to plati aj pri 4kg a tym odhadom sa neriad je to len odhad hmotnosti

drobec.zz
10. aug 2009

juj, tak to mal Dr. Hlavacik riadne perne, ale urcite to zvladali super. 😉

ja sa ani nebojim tej vahy, ale moj maly mal velku hlavicku a vtedy mi aj Dr. Kascak povedal, ze to bola dost velka hlavicka na mna a aj ked mal 3600g, to mi nevadilo, len ta hlavicka, ale my to mame v rodine, takze aj ta druha nasa hlavicka bude taka velka, ale hadam to zvladnem a za pomoci manzelicka a skupiny lekarskeho timu 🙂

este by som sa chcela opytat, ze ak som pri malom mala streptokoka, ci automaticky ho mam aj teraz, lebo este nemam vysledky 😲

julianka99
10. aug 2009

no baby tak ma napadlo o tom streptokokovi, ako ste to zistili že ho máte? Až pri pôrode? Alebo ešte pred?
😒 😲

drobec.zz
10. aug 2009

julianka, to sa robi kultivacia tusim v 36tt, a tam ti to vyjde 😉

lulu723
10. aug 2009

Ahojte baby tak maminkam gratulujem k detickam mala Anicka je naozaj drobatko a viem si to predstavit aka je malinka,lebo ja som mala Eriku este mensiu.sem tam vas tu citam,lebo sa nejako o mesiac mozno to vyde aj skor budeme snazit o druhe babatko.ale o inom som chcela pisat neviete kde je v Trencine detska gynekologia mala by tam byt DR.Hormanova ci jako sa vola.musime tam ist z malu na nejake vysetrenie,ktore iste nebude prijemne 😒

martinano
10. aug 2009

lulu aj dr.kubalova je aj detska gyn. a je na juhu
drobec autamiticky ho nemusis mat.ak nemas v knizke cervou napisane,ze ho mas,tak je to ok 😉

drobec.zz
10. aug 2009

martinano, dakujem, som rada, ze ho teraz nemam, lebo aspon nebudem musiet vkuse lezat ako pri malom, to bol des, len lezat kvoli tym infuzkam ☹

martinano
10. aug 2009

no to verim, ja som mala dost poslednu hodinu lezat aj ked mne sa to zdalo, ze to bolo par minut a hotovo 😅
nebojkaj bude dobre zajtra mas termin,ze?pomaly zacni mimi prehovarat,ze treba ist na svet, nech sa vyhnes vyvolavaniu 😉

lulu723
10. aug 2009

Mata ked mi sme uz u nej objednany a neviem kde to je 😒

drobec.zz
10. aug 2009

no mati, zacnem prehovarat a zrejme aj praktizovat teplejsie sprchovanie, nech to ide, kym ma aj manzelik dovolenku, lebo nakoniec mu aj ta prejde aj a budem v kope, ale snad si vyberie ten najspravnejsi cas a pojde co najskor 😉

martinano
10. aug 2009

drobec tak tak, treba tepla sprska, manzelik a sup do porodnice 😉
lulu aha tak to je fajn, myslim,ze ona je za mostami,ale zistim presne napisem ti do ip

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre