Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

bebel
4. dec 2009

Dievčatá, tak držím palce. 🙂 nech sviatkujete všetky doma s bábätkami. 😉
A tiež už mám posledný týždeň pocit, že krpatá sa nejak vzpiera, čo je nepríjemné. 😠
Na horách bude stále so mnou kamoška gynekologička-pôrodníčka z PB, keby ma to tam chytilo vybehneme spolu asi do LM 😀

vanitka
4. dec 2009

bebel, tomu sa povie full servis 🙂

matula, veru hej, teda ta sekcia ma netesi, ale aspon nebudem musiet cakat, ze kedy uz... a dufam, ze do sviatkov budeme fakt doma, ze drobec nebude mat nejaku vyraznu zltacku, prip. ja ine problemy. nejak sa v poslednom case stale obavam, co vsetko sa moze pokafrat 😒 ale snad bude vsetko tak, ako ma byt 😵

giza
5. dec 2009

Babeny vy ste popisali a ja uz iba dodam ze Bebel super rozplanovane 🙂 😉 ...aj s tou PA do LM 😵 genialne...

Vanitka moze byt ako pises, drzkajte sa.....

Inak aby ste vedeli Nellye sa narodil Ivanko presne v den terminu 29.11. a naozyvala sa nakolko bola este aj 5. dni pred v nemocnici...
Takze G R A T U L K O 😉 😵 ...som jej zabudla napisat v IP....
Viac prispeje ked sa vrati a zaklimatizuje...

Tento tyzden zacinam s pecenim kolacov uz i ja...dnes som doumyvala okna, predvcerom dopiekla oblatky a teraz uz iba toto a je to vsetko...ale dnes chodi Mikulas a detska pozeraju Shreka a cakaju, ze uz uz pride, tak uvidime...u nas chodia viaceri a do domu ( ak chcete) - prevazne detska prezlecene z dediny....

ahojte a pekne zazitky aj vam s Mikulasom.. 😀

babula
6. dec 2009

Ahojte.takze volam sa Adamko a narodil som sa 4.12. o 15.27 s mierami 3600g a 51cm.dva tyzdne pred terminom ale maminka je rada,lebo som velky a ledva ma vytlacila.

vanitka
6. dec 2009

dievcata, srdecne blahozelam! nelley k Ivankovi a babule k Adamkovi!!! 😎

michell13
6. dec 2009

je babula gratulujem, super, aby ste boli coskoro domka,
ja nastupujem zajtra do nemocky, ale nebudem nakoniec rodit v TN, mame dohodnutu inu nemocnicu, neskôr sa ozvem, drzte sa pa pa

vanitka
6. dec 2009

michell, tak drzim palceky! 😵

matula01
7. dec 2009

gratulujem nellye i babule ku krasnym zdravym miminkam!! Uz nas ty veru moc neostava 🙂

vanitka
7. dec 2009

neboj, matula, pridu zase dalsie 🙂

giza
7. dec 2009

jojo veru budu dalsie.... 🙂

Gratulko babula k Adamkovi....hlavne ze ste v poriadku...

Michell daj vediet kde nakoniec skoncis... 😉 ...pa

evcam
8. dec 2009

ahojte babule. som tu nova. vidim, ze aj bebel tu je tak sa pridam. ja mam termin 4.1. cize o chvilku. nasla som tuto diskusiu az teraz. vidim, ze vas je tu pomenej. nastavajucim mamickam drzim moc palceky nech vsetko dobre dopadne. ja som si tiez polezala tyzden v trencianskej nemocnici chytil ma zlcnik tak ma brala sanitka fuha neparajem nikomu.

vanitka
8. dec 2009

evcam, vitaj! 🙂 ty uz to mas veru tiez za par!

evcam
8. dec 2009

vanitka dakujem za privitanie. no veru za par. ty tak isto. ja len dufam, ze ma to nechyti pocas sviatkou. mam dohodnuteho k porodu mojho gynekologa a tajne dufam, ze nepojde nikam na hory. chodim k jankovskemu. aj ked myslim, ze v nemocke su skvely doktori, ale po mojom prvom porode mam trosku obavy. ja som totiz schytala asi najhorsieho doktora co tam bol chvalabohu uz tam nie je. volal sa fedornak.
vanitka vidim, ze uz mas dve deticky fiha obdivujem ludi co maju viac deti. ja pri tom mojom sidle neviem ako budem zvladat druhe. dufam, ze bude trosku lepsie ako bol kubko lebo ten vyzaduje dodnes stale vela pozornosti.

giza
8. dec 2009

Evcam - VITAJ ! 😉

Mas to tiez ozaj za par.... 😉
Prajem aby ti to dopadlo ako ocakavas a hlane aby ste boli zdravi i ked mozno prilis "zivy"... 😅 aspon vies, ze Jakubko zije 😀 ...mam take 4. doma - ver mi, vsetci mi to tvrdia ( nielen babky a ucitelky) - zvladnes... 😉

evcam
8. dec 2009

giza dakujem. sak ine mi nezostane len zvladnut. ja sa bojim ale najviac toho aby kubko malej nejak neublizil. on je dost hyperaktivny a hlavne ked chyti nervicky tak veci lietaju vzduchom. to budem musiet mat oci na stopkach.

vanitka
8. dec 2009

evcam, nemas u mna co obdivovat, nase deti su sice aktivne a zive, ale zlate a pokojne (hlavne ked ich porvnavam so sestrinymi 😀 ), navyse ta starsia je velmi rozumna a ked treba, zabavi Filipa, pripadne co-to pomoze... sestra ma tiez starsieho syna a mladsiu dceru, rozdiel medzi nimi je 18 mesiacov a on bol hrozne ziarlivy, ked sa mala narodila, vyslovene jej ublizoval 😠 takze sestra stale pri nich, maly navyse velmi skoro prestal po obede spavat, ale nejak to zvladli, mladsia dcera sa naucila branit (najprv kricala, ked sa brasko priblizoval - kym este nevedela chodit a teraz zdrha 😵 ), ale uz je to lepsie. tak verim, ze aj vy to doma nejak zvladnete 😉

matula01
8. dec 2009

ahoj evcam 🙂
si dalsia adeptka s ktorou sa mozno stretnem. Tiez dufam, ze maly to stihne do sviatkov, alebo vydrzi az po... 😝 Aj ked im asi nerozkazeme.

evcam
9. dec 2009

ahojte dakujem vsetkym za privitanie. matula ty mas pekny termin 😉 no ja dufam, ze ma to fakt nechyti cez sviatky to by som bola este rada doma. hlavne na vianoce strasne sa tesim na salatik a kapustnicu. a to by som nemohla papkat ked by bola mala na svete aby ju brusko nebolelo. a co babulky uz mate pokupovane darceky? ja uz mas vsetko chvalabohu aj pobalene tak uz mi zostava si doniest ten darcek najkrajsi s porodnice. juj jak sa tesim. len aby vsetko dobre dopadlo.

matula01
9. dec 2009

no ja sa bojim Vianoc a naviac sa 19.12. mame stahovat 😀 Tak teraz neviem, ci by bolo lepsie teraz rodit, alebo po Stedrom dni alebo az po Silvestri 😝 Nejako moc som si toho nabrala na jeden cas. A darceky som este kupovat nezacala...nejako nestiham 😒 Ale ako hovoris, najkrajsi darcek si prinesieme z porodnice.

giza
10. dec 2009

Matula - fuu, tak ja si tu vycitam, ze som este, nezabalila darceky a hlavne nezacala piect (oblatky uz su, ale medovniky atd..), ale ked vidim co mas ty v plane 😕 a v tvojom stave 😕 , tak to si ina flegmoska 😎 , ci aj s tebou to cuka riadne? Nemyslim len na stahovku, to kazdeho rozhadze....mne nasa prisla v pohode a tiez som bola tehotna s tretim a na moje meniny, tak sme sklbyli stahovku s oslavou a bolo to fajn...Myslim, ze od vtedy sa uz taka partia chalanov, kamaratov a znamich nestretla 😉....

matula01
10. dec 2009

giza, no je toho dost. Povodne sme sa mali stahovat az vo februari, ale nejako sa to posunulo. A to som este zabudla, ze mi zacalo skuskove v skole, takze sa do toho este ucim 🙂 Ale mozem povedat, ze niekedy kvoli tomu vsetkemu ani spavat nemozem, lebo cele noci myslim na to ako to zvladnem. Ale mas pravdu, pri stahovke sa zvacsa zide super parta, tak snad to bude aj zabava 😝

vanitka
10. dec 2009

matula, moje nervy! ja by som uz asi bola na psychiatrii 😉 mne stacilo, ze mi do terminu porodu padli Vianoce, z toho som mala traumu, nastastie dnes este zabalim balicky a slus
ale ked sme cakali prvu dceru, tiez sme sa stahovali cca 3 tyzdne pred terminom z BA do TN, sice bez nabytku, ale aj tak toho bolo dost, navyse bol horuci jul, na skapanie. stahovali sme sa z podnajmu k mojim rodicom, este sme presuvali nabytok v byte, aby sme sa naskladali do izby a bol to super zazitok, tak som sa nasmiala 😀 prekvapivo pohodicka, ziadna nervozita, kopec srandy. tak ti drzim palce, nech to aj u vas prebehne tak uvolnene 😵

matula01
11. dec 2009

Takze dnes som bola u lekara a ten mi povedal, ze maly je tam tak "zabedneny", ze to vidi az na prvy januarovy tyzden 😖 Dovtedy urcite prasknem. A to som sa tesila, ze ked uz strasil pred troma tyzdnami, tak ze to urcite pojde skor a rychlo. Takze vanitka, asi sa nestretneme ☹

vanitka
11. dec 2009

nuz, matula, asi nie, ja uz v nedelu nastupejm, to by drobec musel nabrat hroznu rychlost 😀 ale aspon budes cez sviatky snad doma 😉

erytrea
11. dec 2009

ahojte kocky 🙂

michell13 sa dnes narodil Rastik 😵 😵 😵 😵 miery presne neviem ale videla som ho a je naaaaadherny 🙂 😵 🙂

dufam ze sa miska nebude hnevat ze som ju predbehla s infoskami 😉 🙂

vanitka
11. dec 2009

ooo, dakujeme za dobre spravy a michell srdecne blahozelame, nech su obaja rychlo zotaveni! 🙂

giza
12. dec 2009

erytrea dik za info a pripajam sa k blahozelaniu Michell !! 😉

vanitka
13. dec 2009

babulky, tak hlasim odchod do porodnice, na rano mam naplanovany cisarsky, snad bude vsetko OK 🙂 ostatnym tehulkam drzim palce! 😵

natalia.koz
13. dec 2009

dhdig

natalia.koz
13. dec 2009

Chcela by som sa podakovat Mudr.Gajdosikovi aj ostatnemu personalu sestier a osetrovateliek,za den 18.11.2009 ked som porodila v TN porodnici o 12:18hod. krasnu zdravu dceru Lucku.Bolo to moje prve dieta a ostala som velmi milo prekvapena ako milo ku mne cely personal pristupoval.Boli naozaj super...Natalia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre