Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

anka77
3. nov 2008

Dosť blbo som sformulovala to s tou bolesťou, ale snáď to bolo pochopené, že to má byť BEZBOLESTNÉ 🙂 Mne už nejako tým tehotenstvom vynecháva mozog...

katyl
3. nov 2008

lienocka, mirka uz isla na salu, ona isla hned z prijmu, ani tu nelezala. meggie caka uz od piatku, snad to dnes bude. Ja nemam kontrakcie, zajtra sa bude vyvolavat. meggie ma hned spoznala a tak sme sa zoznamili.Kto ma sluzbu neviem, stale sa tu niekto iny motal... 😀 A pocity? to budem popisovat, az ked uz budem doma, radsej....

minkak
3. nov 2008

no teda katyl,ja tiez stale chodim pozerat,ze co sa deje..... 😵
tak sa tam drzkajte a nech Ti zajtra tie vyvolavacky rychlo zaberu 😉 nie ako mne....
najhorsie je to cakanie dnes,ze?ja som mala taky pocit,ze som kludne mohla byt este doma-bolo mi tam smutno...
tak dufam,ze Vam nieje ked ste sa tam takto stretli 🙂

lienka55
3. nov 2008

katyl a preco ti to nevyvolalai dnes aspon by si to mala uz za sebou?Ked si mi napisala ze mirka je uz tam tak mam take nervy stresi prezivam to s nou.Aj vam trosku tu atmosferu zavidim ale na druhej strane mam z toho stresi.

katyl
3. nov 2008

hallo, nove spravy, meggie uz isla na salu, zevraj do ponoci to bude.
mirka snad uz ma po tom, uvidim zajtra, pojdem to pozistovat.
Neviem preco mi to nevyvolavali dnes, ale nevadi, do zajtra vydrzim a uvidim ako sa to vyvinie.
presne mam aj ja ten poci, ze som mohla byt ste doma, ale ked tu mam computer, tak mi to akosi ide lahsie.
tak zas zajtra, ak sa mi bude dat, papa

katulka2709
3. nov 2008

Katyl drzime palce 🙂

minkak
3. nov 2008

lienka,mne to bolo proste vysvetlene tak ,ze zvacsa na ten 7 den po termine uz hospitalizuju-vyckavaju....
a ked nic tak na 8 den uz davaju vyvolavacku-mne davali prvu o 8ej rano a vlastne od vtedy som uz bola cely den na vzdycharni o 16-ej mi dali dalsiu a stale nic tak ma o 22-ej poslali naspat na izbu,ze sa uvidi co a ako dalej,mne potom ale o 00:30 odtiekla plodova voda a o 1-ej zacali kontrakcie.
katyl tak sa zajtra drz 😉

tamarka
4. nov 2008

katyl, no ja som si myslela, že už nieste dva v jednom, držím palce 😉

katyl
4. nov 2008

baby, este stale nic, uz mam po prvej tabletke a stale sa nic nedeje. Dufam, ze na vysetreniach najdu aspon naznak kontrakcii, lebo ja necitim ziadnu bolest. 😖

lienka55
4. nov 2008

katyl ty si akasi odolna voci tym tabletkam,neboj ono to pride aj budes banovat ked pridu tie bolesti 😀 😀 .Drz sa citim s tebou aj budem vzdychat za teba 😀 😀 😀 !!!

A co meggi a mojkamirka nevies nieco nove?

tamarka
4. nov 2008

katyl, no pekne, keďa tak si dáj párkrát tie schody hore dole a možno sa to pohne 😅

katyl
4. nov 2008

mojkamirka ma tomaska, je uz aj v albume
megg o 14tej konecne cisarskym porodila dcerku, konecne!!! 🙂 ved tu bola od piatku, ale uz je dobre
ja som dostala 2. tabletku a cakame 🙂

dula_renka
4. nov 2008

katyl, drzim palce....pohybuj sa, teple sprchy a stale si hovor, ze uz to musi ist 😅

katyl
4. nov 2008

renka, dakujem,
pockam na manzela, ma ma prist pozriet a potom idem do sprchy
a musi to iiiiisssssttttt!!!! 🙂

dula_renka
4. nov 2008

tak nech už to idééééééééééééééé...... 😀 😀 😀 ....aj tato už prichádza 😀 😀 😀 a nezabudni ho poriadne vybozkávať, akoby ste sa pol roka nevideli 😉

lienka55
4. nov 2008

Uz som nakukla na maleho Tomaska tak uz to maju za sebou 😅 😅 a preco meggie mala cisarak?

Katyl ako uz to idee?

minkak
4. nov 2008

ahojte 🙂 tak katyl stale nic,ty to mas tusim presne ako ja 😅
drz sa 😉
tak gratulujem maminkam co uz to maju za sebou a detickam hlavne vela,vela zdravicka 😵

sisa.b
4. nov 2008

katyl, drzim palce moc. dufam, ze uz to mas za sebou a maleho pri sebe 😵
aj ja by som sa uz rada pridala, ale mala je nejaka tvrdohlava a nechce sa jej ☹
pozdrav potom aj mojku, aj meggie 😉 a vsetkym prajem krasne zdrave babatka 😵 😵 😵

tamarka
5. nov 2008

katyl, no dúfam, že už to máš za sebou 😉

sisa.b
5. nov 2008

katyl, ozvi sa, lebo sme netrpezlive 😝 😝 😝

lienka55
5. nov 2008

Ja som uz taka zvedava,stale sem mrkam a nic!!! 🙂 Este sa asi chuuuuda trapi 😢 ☹ .

sisa.b
5. nov 2008

ja tiez stale pozeram a nic. dufam, ze len odpociva po porode a nema cas sa pripojit 🙂

lienka55
5. nov 2008

sisa.b teba to caka kazdu chvilocku ako sa citis?Tiez ziadne naznaky ako katyl?

vrn
5. nov 2008

Ahojte, stratila som kontakt na porodnu asistentku co vedie kurzy predporodnej pripravy v Trencine, mohli by ste mi ho niekto poslat do IP? Uz sa nam to krati, tak sa chcem poinformovat co budem potrebovat ak budem rodit v Trencine (byvam v Nitre) a tiez by som si rada pozrela porodne saly, dufam ze sa robia prehliadky v ramci kurzu tak ako v Nitre. Dakujem 😵 😵 😵

sisa.b
5. nov 2008

lienka, ja stale nic ☹ sem-tam tvrdne brucho, zatka mi odisla minuly utorok, som ako slon, ledva chodim, funim a vsetko ma boli, ale s porodom to nijak nesuvisi 😒 no v pondelok ma vystrasil moj doky, lebo mala mala pomalu akciu srdiecka, tak som bola hotova cele poobedie a vecer sme pre istotu skocili pozriet do nemocnice - kazal mi, ze mam ist aj s nepravidelnymi kontrakciami alebo tvrdnutim bruska 😕 v nemocnici vsetko o.k., ale uz by som ju najradsej mala na rukach, aby som vedela, ze je v poriadku ☹

sisa.b
5. nov 2008

vrn, ja som na kurzoch nebola, tak neporadim ☹ skusim napisat jednej kocke od nas z temy, ta na ne chodila a poslala mi aj zoznam veci do porodnice 😉

sisa.b
5. nov 2008

tak som citala spatne vase skusenosti s pritomnostou partnera pri porode a zas som zhrozena 😨
katyl, dufam, ze si si vydobila svoje a svojho draheho si mala pri sebe od zaciatku do konca!!! ja som chcela manzela uz pri prych porodoch, ale on nechcel ist so mnou ☹ terajsi priatel sa na to tesi celych 9 mesiacov a ja nechcem byt ani minutu bez neho. a verim, ze sa bude dat s doktormi dohodnut. v opacnom pripade s nim budem cakat na chodbe pri vytahu. tiez je pre mna dolezite mat ho so sebou cely cas...
pri prvych porodoch som sa citila ako zvieratko, s ktorym si robil kazdy, co chcel. teraz si chcem porod skutocne uzit, aby sme si ho navzdy zapamatali ako najkrajsi den, ked k nam zavitalo nase vytuzene dietatko 😵 😵 😵

katyl, kde si tolko? uz sa ta nevieme dockat ☹

sisa.b
5. nov 2008

baby, tak katyl to ma vraj uz za sebou - este okolo 11:45 😵 a vraj su s Filipkom v pohode a spokojni 🙂 nic blizsie neviem, lebo kolegyna, ktora katku pozna osobne, si to nezapamatala 😀 😝

sue13
5. nov 2008

Ahojte mamicky a buduce mamicky 🙂
Katyl blahozelaaaaam aj ked sa nepozname. 🙂 Aby ste boli zdravuckí a spokojní 😉

Baby to naozaj robia v Trencine problemy s partnerom pri porode????? 😒 To by ma mrzelo.... 😔

jajka78
5. nov 2008

Ahojte,ja som rodila 7.9 v Trencine a manzel bol pri mne.Ziadne problemy nerobili. Ja som bola velmi spokojna s personalom. So vsetkym. Jedine co mi vadilo stare postele, auu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre