Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

gaja
3. nov 2010

tiež by som nerada preťahovala ako pri prvom.. tiež som ako slon a s tou energiou je to u mna ako na kolotoči.. jeden den som schopná zmiesť aj santa clausa zo strechy a druhý den ledva prejdem trasu spálna záchod 😀
a na mne je zatial 11- 12 kg (mám asi váhu vyrobenú v číne, lebo si ukazuje raz tak, raz tak)
no ale ja som tiež už oblučká začínala a tej vody zas až tolko nevláčim.. 😉

zahrika
3. nov 2010

inac je tu teda mrtvo.. to sa akoze v TN nerodi, ci co?? Baby piste! Sme zvedave na zazitky..sak nas to uz cakaaaaa 😨

moncika15
3. nov 2010

@gaja preboha santa clausa nexaj napokoji! 😠 😀
ja som bola bez energy cely cas ale teraz ma xytila taka ze neviem co zo sebou. samozrejne boli am cele telo ale nejako to prehliadam 😅

@zahrika niekedy je lepise necitat zazitky 😀 inak v mama a ja bude v dalsom cisle porovnanie porodnic v TN okrese . kurnik nemohli to dat o mesiac skor aby sme si aj my precitali 😠
teraz je tam pisane o PN porodnici , @gaja 😅

zahrika
3. nov 2010

inac baby, vy ste sa aj nejako pripravovali na porod? myslim dake cvicenia, kurzy atd 😕
ja teda vooobec nist 🤐

zahrika
3. nov 2010

@gaja a kolko si pretahovala pri prvom?

moncika15
3. nov 2010

@zahrika ani ja. sem tam nejake cviky na panvove dno ale inak nic. skusala osm masaz hradze ale to mi pripadalo zvrhle 😀

janulka80
3. nov 2010

Ja zatial tiez nikam cvicit nechodim. Trochu si poskacem na fitlopte pri telke a to je asi tak vsetko. Skusala som pilates pre tehotne podla DVD, ale vsetko ma potom bolelo, tak som to nechala tak.
Ozaj, neviete poradit, ci existuje niaky zoznam co treba so sebou zobrat do Trencianskej porodnice? U lekara mi zatial nic nedali ani som to tam nikde nevidela a na nete su skor take univerzalne.

moncika15
3. nov 2010

@janulka80 ja som hopkala na fitke ked ma bolievali krize zo zaciatku tehu ale potom som zistial ze asi aj ona dopomohla k striam na zadku tak som prestala 😅

@zahrika viem ze aduliak xodila cvicit na dlhe hony v TN ale ta prave rodi tak ti nepride nic okolo toho napisat 😀 😵

janulka80
3. nov 2010

@moncika15 strie na zadku mam uz od puberty, tak to mozem hopkat dalej 😀.

gaja
3. nov 2010

@zahrika týždeň.. hlavne že to vyzeralo, že nevydržím do deviateho mesiaca

@moncika15 nov eru čítala som.. bla bla bla .. majú majú všekto majú.. ale asi len na ukážku.. papier znese.. že jo 😅
A čo tam po vybavení, ked personál je na dve veci.. a skorumpovanýýýýýýýýý ajajáj 😝

moncika15
3. nov 2010

stastny to clovek 😀

gaja
3. nov 2010

@janulka80 strie mám všade.. no hlavne že som inak zdravá 😉

moncika15
3. nov 2010

@gaja teba sa na spokojnost neopytali 😝 ty by si im to vytmavila 😀
neboj horsie uz nebude 😉

gaja
3. nov 2010

@moncika15 no dúfam,ž e horšie nebude...
no jo.. neviem podľa čoho tie články píšu.. ked sa naser.. tak im napíšem, že ja mám NEGATÍVNU skúsenosť s Piešťanmi.. 😀

inak tento posledný mesiac - tieto posledné dni sa strááááááááášne vlečú.. ešte pokým som robila, tak bzum bzum a už bol večer.. a teraz.. aj dačo porobím, aj sa vyvalím aj vidím, že jemine - kopec hodín..
ale aj tak sa mi to začalo nejak vliecť... 😅 hlavne medzi dvanástou a treťou v noci.. to mám prehadzovací maratón

moncika15
3. nov 2010

@gaja no co ved aj to musi byt 😉 bolo aj o TN porodnici negativneho popisaneho ael prevazuje to dobre 😵

shira_
3. nov 2010

baby čo idete rodiť v tn, chodíte tam aj každý týždeň na kontroly? mňa tam môj doktor poslal, ale len takým štýlom že choďte sa hlásiť do tn nemocnice od 35.t. kam vlastne mám ísť?

gaja
3. nov 2010

@shira_ no vidíš, ja som sa na toto pýtala môjho doktor a on mi povedal, že v podstate pokial (ako to fičí v pn, v blave a inde) že nemáš vyhliadnutého pôrodníka, tak do nemocnice do pôrodu nemusíš ani nohu strčiť.. môžeš chodiť, že tu chcem rodiť, ale nemusíš.. že viacmenej sa chodí len vtedy, ked máš zazmluvneného lekára
takže ja budem chodiť do konca môjmu doktorovi. Aj pri prvom som tak chodila a do nemocky som išla až ked som mala po termíne sa hlásiť

moncika15
3. nov 2010

@shira_ my to mame zariadene tak ze na vacsie vysetrenia xodime do CEGYSU ale v inyx porodiniciax to je tak ze sa hlasis priamo v porodnici

zahrika
3. nov 2010

ja tiez pojdem do nemocky az rodit.. ziadne kontroly... tak neviem 😖

zahrika
4. nov 2010

caute kocky.. mna dnes cely den maly taaak tlaci dole... normalne mi pride tazky ked chodim! a chrbat boli dnes tiez jak slak...Som uz cela akasi nemotorna.. normalne v noci problem sa otocit... ked som dlho na jednej strane, tak ma bolia vsetky vnutornosti a tak... no nie je tehotenstvo kraaasne 😀

moncika15
4. nov 2010

@zahrika zdielam s tebou pocity 😵 😀

gaja
4. nov 2010

@zahrika veru nádherné. ozaj, chceš ísť aj voliť? alebo ja pôjdem na termín a ty o deň skôr? 😀

zahrika
4. nov 2010

@gaja no vidis, nad tym som neuvazovala....ale sak vsade citam, ze mam zit kazdy den ako by som na nic necakala, ze inac sa zblaznim.. tak teda, ked mi tam praskne voda pri urne, bude aspon o spravy v TV postarane 😅
Ale priznam sa, ze vidim to skor tak, ze sa na to vykaslem 😵
Dnes ma maly vystrcenu ritku o sto sest do jednej alebo druhej strany a cele brusko je hrooozne neforemne 🙂

miskadusko
5. nov 2010

@moncika15 chcem sa spýtať na to číslo mama a ja. to dalšie číslo výde až v decembri alebo niekedy teraz ešte v novembri? moc to nekupujem tak neviem kedy presne sa to začína predávať 😉 . díky

kaktusik007
5. nov 2010

@miskadusko v decembri, koncom novembra ho budu mat predplatitelky v schranke, ale kupit sa bude dat az v decembri v stankoch

miskadusko
5. nov 2010

@kaktusik007 díky a pekný den prajem 🙂

moncika15
5. nov 2010

@miskadusko myslim ze to je mesacnik. tak asi az v decembrovom cisle to bude 🙂

zahrika
6. nov 2010

@moncika15 tak co? ako sa citis??
kokso ja dnes strasne.. mam pocit ze to brucho vazi tonu.. iba sa prevalujem z boka na bok... som totalne nemozna..
uz sa neviem dockat konca, dnes zacinam mat naozaj take pocity... 🙄

moncika15
6. nov 2010

@zahrika mam pocit ze v cegyse mi dr dobre vypocital termin na tento stvrtok 😅 dnes prdla zatka a sa mi zda ze aj plodovka postupne odxadza 😅 bolesti cely den a veskera energia v nenavratne 😀 . inak vo stvrtok ma nas maly aj meniny , mozno sa postastia aj narodeniny 🙂

neboj dockame sa , nezadrzatelne sa ten den blizi 😉

zahrika
6. nov 2010

@moncika15 WOW Moniiiiik tak ty to uz mas blizuuuucko.....
Takze Durdik ti dal na 20teho a v TN na 11teho 😨 to uz tento tyyyyyzden...a uz aj zatka v cudu...
no pekne pekne... a mala si moc krvi alebo len tak trochen ?? som zvedava..
juuuuj to sa uz nestihneme stretnut v nemocke asi ☹
Ja uz to tiez chcem mat za sebou..sice este musim par veci stihnut ale najradsej by som uz toto brucho dala dole 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre