Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

moncika15
20. nov 2010

@shira_ nie 😒

zahrika
20. nov 2010

@moncika15 ani ja nist.. ale Monik ty by si uz akoze aj mohla 😎 uz je caaaaaas 😀

moncika15
20. nov 2010

@zahrika ja viem ale maly este nepozna hodinky 😀
hadam ten spln 😝

zahrika
20. nov 2010

@moncika15 a citis sa ako ?? bruch mas uz dole??

moncika15
20. nov 2010

@zahrika to uz davno, skoro mi kleslo

shira_
21. nov 2010

Ja mám brucho ešte pod rebrami, prsia mi začínajú z brucha 😀 aj všetky podprsenky ma tlačia a vyťahujú sa hore. ja som asi chytila nejakú pleseň, všetko dole svrbí, páli. ide ma poraziť 😠 dala som si zatiaľ tea tree ale nepomáha.
mužov bratranec so ženou tiež čakajú, včera mali termín a nič. tak som zvedavá.

zahrika
21. nov 2010

@shira_ to palenie a svrbenie mas na pravej strane podprsom??
Ja to mam totiz tiez, strasne, uz od jula... je to zo zlcnika a pecene..

cathushka
21. nov 2010

ahojte tehulky a mamicky.
v januari sa chystam do trencanskej porodnice a rada by som sa spytala tych co tam nedavno rodili ci pozaduju pre ucast manzela pri porode ten pripravny kurz.
a tiez by ma zaujimalo co vsetko treba priniest so sebou.

dakujem za odpoved a terminovkam zelam nech to rychlo a podla moznosti s minimom bolesti zvladnu.

moncika15
21. nov 2010

@zahrika aj ja som to mala ale odkedy kleslo bruso tak ok.predtym som ani nespala 😔 bola som na sono a zlcnik mam ok tak to ma maly len tlacil

zahrika
21. nov 2010

@moncika15 no ja som mala v tehu par krat aj zachvat zlcnikovy..strasna bolest.. Okrem toho mam to palenie koze..to je hruza.. dr povedal ze to len vydrzat, ze to maly tlaci.. to znamena ze mi este dostatocne bruch neklesol 😅
tebe kedy klesol? 😨

moncika15
21. nov 2010

@zahrika fuuu niekedy v 29tt zacal 😅 bola to hnusna bolest

shira_
22. nov 2010

@zahrika nemám pod prsom, ale vaginálne. no vlastne ani nie vnútri, iba zvonka, okolo vchodu. lenže som sa chcela zbaviť chlpov a už fakt si tam nevidím nič, tak som si dala depilačný krém a nejak sa mi to dostalo trochu aj na sliznicu a štípalo, odvtedy mám to pálenie a svrbenie. ako keby sa mi v tom podráždenom chytila nejaká sviňa, dala som si včera aspoň canesten masť, uvidíme. ak to neprejde, opýtam sa. vo štvrtok chcem ísť už do tn na kontrolu, nech mi pozrú aj ten pupočník okolo krku, vraj treba vtedy kontrolovať prietoky pre istotu. to už budem v 38.t. ale inak sa cítim dobre, lebo sa snažím oddychovať. chodím síce len tak z nohy na nohu, lebo pri každom kroku cítim všetky panvové kosti. brucho je ťažké, tlačí poriadne dole ale keď sedím doma s vyloženými nohami, tak pohoda... aj celkom dobre spím. muž je nezamestnaný, aj keď chodí väčšinou na ryby, aj tak je to super, že mi doma pomáha a porobí. tak som taká spokojná. včera sa zase túlil ku mne, že sa strašne bojí pôrodu, a či sa aj ja bojím. tak som sa chvíľu tvárila hrdinsky, lenže ma prekukol 😀 že sa bojím ako hovado 😝

moncika15
22. nov 2010

babule , tak ja zajtra idem na ten prijem. keby nieco @gaja vam da vediet 🙂 drzte mi palce nex ma neposlu domov 😒

zahrika
22. nov 2010

@moncika15 no ahoj.. tak ti budem moc drzat palce nech ti to uz vyvolaju a mas to za sebou.. dnes ti poslem foto, uz hladam...

@shira_ tak to mas naozaj super ze mas muza doma prave v tomto obdobi..jasne ze nie je sranda byt bez prace, ale casovo vam to vyslo super, urcite ti je velkou oporou...
no inac co sa tyka toho porodu, ja sa bojim tiez na hovado, som na seba moc citliva, a tazko znasam bolest, tak ked si to predstavim, jezis hruuuza...

baby mna dnes rozboleli vajecniky, neviem ci to je len nejaka priprava tela ci co, ale je to predmenzesove ako keby..a je to fakt neprijemne.. doteraz som bola uplne v pohode..

moncika15
22. nov 2010

@zahrika veru posli. lebo potom uz nebude treba 😀

zahrika
22. nov 2010

@moncika15 ok.. ale ak by som aj vedela ze rodis, a isla by som aj ja tam, tak ti poslem sms, ze som tam.. urcite 😉

shira_
22. nov 2010

@moncika15 držím palce zajtra, nech to máš čím skôr šťastlivo za sebou. ja myslím že už ťa domov nepošlú.
@zahrika asi sa telo chystá na pôrod, už sa ti to kráti, tak nech.. len aby to bolo ono. ja by som už také bolesti predmenzesové uvítala, aspoň by som mala pocit že sa niečo so mnou deje. ja ešte budem 3 týždne asi čakať, malý vyzerá v bruchu nadmieru spokojný.

zahrika
22. nov 2010

@giza halooo ak si niekde na okoli na koniku... potrebujem poradit..od rana ma bolia vajecniky, ale len tak ze pohoda a teraz vecer sa to vystupnovalo,ale je to najma pri chodzi a sedeni..cize rozmyslam ci to je tym ze maly klesol nizsie 😕 ?
neviem,....chvilkami je to taka vyrazna bolest tlaciaca na vajecniky...a chvilkami utlmenejsia... je to len priprava tela alebo mam ocakavat ze sa to moze do rana vyvrbit na kontrakcie?? nevies nahodou 🙄

betina1984
22. nov 2010

Ahojky. Môžem sa len spýtať, gaja už išla do pôrodnice?

moncika15
22. nov 2010

@betina1984 isla? 😕 neviem asi nie. idem kuknut

betina1984
22. nov 2010

@moncika15 aj teba poslali na príjem, ak do 3 dní od termínu neporodíš? U mňa to bolo tiež tak. Aj si ma tam hneď nechali, lebo malá mala zrýchlené ozvy. Urobia ti CTG a ak bude všetko OK, ešte ťa asi pustia domov a potom prídeš tak za 2-3 dni. Aj tak mi ju skôr nevyvolali ako po týždni prenášania.

moncika15
22. nov 2010

@betina1984 ja viem o tom ze je na oslave 🙂

uvidime co z toho bude 🙂

gaja
22. nov 2010

@betina1984 peťáááá, tu sooooooooom, kam by som išla v takomto počasí...
vinšovať sme boli.. švagrinin krpček má zajtra rôčik 😀

shira_
23. nov 2010

Baby ohľadom odberu pupočníkovej krvi ste sa nejako dohodli dopredu, alebo stačí až keď prídem rodiť?

kaktusik007
23. nov 2010

@shira_ staci ked pojdes rodit.... ja som na to pomaly zabudla, este ze som si do tehu knizky napisala cislo zmluvy a zaskrtla ze ano, chcem odber.... nebyt toho tak neviem neviem.... ale takto za mnou prisla sestricka ze vy mate ten odber??? a ja ze hej, som zabudla... 😀 😀 😀 takze doporucujem si to tam napisat, aj teraz som to tam uz dala... a taktiez s cislom zmluvy z ceptry 😉

shira_
23. nov 2010

@kaktusik007 😲 😲 s akým číslom??? no zbohom 😕

kaktusik007
23. nov 2010

@shira_ sak mas podpisane zmluvy z ceptry uz, nie??? na nich je cislo zmluvy predsa 😉

shira_
23. nov 2010

zase riešim za 5 min. dvanásť všetko. dnes od rána rozmýšľam, či fakt mám ísť do trenčína rodiť, alebo si to ešte rozmyslím. čítala som tu nejaké chvály na banskú štiavnicu a muža mám nezamestnaného doma, takže máme obaja čas sa povoziť hocikam. len zase neviem, či sa to oplatí, v podstate odrodím aj tu. neviem, čím viac špekulujem, tým horšie. mala by som ísť robiť namiesto internetu niečo užitočné 😀

shira_
23. nov 2010

@kaktusik007 ja nemám žiadne zmluvy 😲

kaktusik007
23. nov 2010

@shira_ aha... tak si ich vyziadaj z webu.... ono ti poviem, ze vyplnat ten dotaznik ked budem rodit je fakt ze o drzku 😀 ti to poslu tak do tyzdna, mozno aj skor....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre