Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

bombicka19
2. dec 2011

@lucka0701
@zuzanamv
@nikita308 baby som tu vyvolala diskusiu s ricinakom, ale ja len pisem svoju skusenost! 😀

nikita308
2. dec 2011

@zuzanamv Dúfam... 😵

nikita308
2. dec 2011

@bombicka19 Ale veď to je pekné odovzdávať si skúsenosti... 🙂

bombicka19
2. dec 2011

@lucka0701 nemyslim si ze robia sekciu po 10 dnoch, praveze v trencine ta nechaju vytrpiet do poslednej chvile az ked je toho na teba moc a nerodis spontanne tak spravia sekciu, pokial ju nemas dohodnutu, ja som lezala s babami co prenasali dva tyzdne a isli na vyvolavacky!

lucka0701
2. dec 2011

@nikita308 preboha, len si nemysli, ze on chodi za zenami 😀 , to nie veru...myslela som, ze toho svojho nemusim na sex prehovarat somnou 😀 no ale na tvojom mieste by som radsej pockala teda do tej sekcie...

@zuzanamv hej hej, myslela som aj vyvolavacky, ale viem ze niektorim nezabrali amuseli sekciou...dufam, ze mne ich davat nebudu 😠

@bombicka19 no ale ked to zabralo, tak preco to nevyskusat 🙂 , dakujeme za radu...

lucka0701
2. dec 2011

@bombicka19 ja som uz 2x lezala na pôrodnici pocas tehotenstva a boli tam pripady, ze ak neporodia do 10dni od datumu pôrodu idu sekciou, a zhodou okolnosti moja spolubyvajuca tak skoro isla, jej povedali, ze ak neporodi do pondelka, tak ide uz sekciou a to mal byt ten 10ty den a nakoniec malinka sa vypytala v nedelu...a aj ine co tam lezali, tak to iste hovorili, ze max.10den uz vytahuju deticky 🙂

bombicka19
2. dec 2011

@lucka0701 ricinovy olej kupis v obchode so zdravou vyzivou, ak si z trenčína, tak ja som ho kupila na mierovom namesti tam v uličke za piaristickym kostolom, ako sa ide k synagoge! tam je aj pohrebna sluzba alebo nieco take....dufam ze som dobre vysvetlila! ale ja som si to isla kupit najskor do juzanky, a tam bolo zatvorene, a neskor uz po porode som sa tam isla pozret ci to maju, a nemali ale povedala ze objedna, tak mozno ze aj tak to kupis!

nikita308
2. dec 2011

@lucka0701 😀 Ale ja som nemyslela tvojho manžela a ženy... ale že si tolerantná, že by si šla sanitkou domov, aby si tvoj manžel mohol vypiť na Nový rok... síce ja by som bola tiež taká, ale moja švagriná by ti povedala svoj názor... 😀

bombicka19
2. dec 2011

@lucka0701 tak potom neviem...hlavne aby sa mal teraz kto o vas postarat a o deticky ked strajkuju 🙂 a aby ste boli co najskor doma, ja som si po porode odlezala este 10 dni, bolo to strasneeeee

zuzanamv
2. dec 2011

@bombicka19 Ja som z Juhu, tak dnes skusim pozriet v tom obchode v Juzanke, snad to budu mat.

lucka0701
2. dec 2011

@nikita308 no tak esteze nemam za svagrinu tvoju svagrinu 😉 a viem, ze ten moj by urcite na Silvestra nesedel pri dzusiku, ak by dopadol tak ako minuly rok a sme dosli pomaly stvornozky o 6tej rano k nim domov, tak AMEN 😀 a to sme spali vtedy do 16tej a mysleli si, ze umierame 😀 tak urcite by nebol schopny rano dojst pre nas 😀 😀

@bombicka19 dakujem, skusim to potom dat mame kupit na namesti,ale az by som prenasala...a veru, citala som teraz ze dnes nedoslo do prace 51lekarov...hrôza a des..

zuzanamv
2. dec 2011

@lucka0701
Aj ja som to citala http://trencin.sme.sk/c/6164928/trencianskej-ne...
Nechapem to, ved hovorili, ze vypoved nestiahlo len 22, tak kto su ti dalsi 30? Nahla epidemia v TN?

nikita308
2. dec 2011

@lucka0701 😀 tak ste riadne roztočili ten začiatok roka... 😀 asi to takto roztočí ten tvoj aj keď sa malá narodí... 🙂

monda17
2. dec 2011

Baby prosím vas Gyneka funguje ? Ordinuje sa ??? Nemôžem sa tam dovolať 😠

pancuska
2. dec 2011

@monda17 ahoj ja som tam bola asi pred mesiacom a fungovali teraz mam ist v utorok tak dufam ze funguju.....dneska chcem volat ale asi su tam az vecer ako maju napisane ordinacne hodiny....

giza
2. dec 2011

@monda17 funguje, vcera som bola a bolo tam plno

giza
2. dec 2011

@zuzanamv ano "epidemia"

monda17
2. dec 2011

@giza dakujem

lucka0701
3. dec 2011

@nikita308 No dufam, ze nie!! Nepotrebujem,aby mi potom dychom opil maleho, ked sa nakloni nad nim 😀 ...a vy sa ako mate? bolesti niesu?

nikita308
3. dec 2011

@lucka0701 😀 Zatiaľ nie sú a keď už vydržala od štvrtku, tak nech vydrží do zajtra, resp. do polnoci, zajtra bude Barborky, prvá dcéra má meniny, nech to už majú v jeden deň... 😉 a dnes je oslava, potrebujem pripraviť ešte občerstvenie, navariť obed, nech majú aj na zajtra, aby neboli hladní... 😵 😵 😵

lucka0701
4. dec 2011

@nikita308 no predpokladam, ze je vsetko uz nachystane, urobene a mozete zacat oslavovat a rodit 😀 , dufam ze ti aj niekto pomahal a nenechal to na tebe vsetko...ozaj, to zakazdym ked ma zena pred pôrodom padne brusko dole? bo vcera mi hovorili, ze ho mam uz padnute, i ked ja akosi neverim 🙂

nikita308
4. dec 2011

@lucka0701 Oslava včera bola, ale len taká "povinná", bo Barborka chytila nejakú virózu, grcala, hnačkovala, dostala horúčku, no úplne úžas, ešte som myslela, že mňa to chytí, ja som bola nervózna z toho jak pes... 😖 takže všetko som tým pádom pripravovala sama, ale o to nejde, síce mi to trvalo o 2 hod. dlhšie ako inokedy, ale to je tou obratnosťou... 😀 hej, väčšinou ženám spadne to bruško dolu... ale to môže spadnúť aj 2 mesiace pred pôrodom, niekomu spadne týždeň pred pôrodom... mne spadlo asi pred mesiacom... a keby len brucho... 😀 😀 😀

lucka0701
4. dec 2011

Joooj, to ma mrzi, dufam ze mala bude coskoro fit...a davaj pozor, aby si aj ty tu virozu nechytila...dnes by sa veru mala mohla vypytat na svte, by ste oslavovali 2 sviatky naraz.,..ano? bo ja som si myslela, ze ked padne, tak do tyzdna clovek porodi, i ked sispominam ze kamoske padlo a nic 😖 ..a coze ti este take padlo 😀 😀 , bo ma akosi nic nenapada

zuzanamv
4. dec 2011

@nikita308 To je smola s tou virozou ☹
Ozaj pozor, aby si to nedostala, aj ked tomu sa asi velmi neda zabranit, je to hrozne vysilujuce.

nikita308
4. dec 2011

@lucka0701 aj to nad bruchom mi spadlo a pri pozeraní TV to mám položené na bruchu, brucho na nohách, no úžasný pohľad na mňa... 😀 😀 😀

nikita308
4. dec 2011

@zuzanamv No ťažko povedať, odkedy to mala v sebe... teraz sa jej trošku stránim, aby som to nedostala, ale tomu už aj tak nezabránim asi... no uvidím... 🙂 inak ja som hnačkovala pred týždňom aj pred 2 týždňami a bolo to fakt že hnusné... 😖

zuzanamv
4. dec 2011

@nikita308 Drzim palce, nech ta to obide, je mozne, ze si ten isty virus uz niekedy mala a si imunna.

nikita308
4. dec 2011

@zuzanamv Ja si musím zaklopať, ťuk, ťuk, ťuk, ale ja bývam málokedy chorá... myslím chrípky a tak... ale keď ma to raz za 5 rokov chytí, tak to stojí za to... lebo ja som alergická na lieky proti horúčke, tak len čaje a homeopatiká a síce pomôžu, ale pomalšie.... 😕

lucka0701
5. dec 2011

@nikita308 ahaaaa 😀 😀 😀 , tak to si neni sama, nemaj boja..ja som na tom podobne! Za chvilu si ich prehodim cez chrbat a prevazi ma to dozadu 😀 😀

nikita308
5. dec 2011

@lucka0701 😀 😀 😀 To mne zas nehrozí, že by som si ich prehadzovala cez chrbát, ale Barborka sa ma už pýtala, či mi také zostanú aj po pôrode... reku bodaj by... 😀 😀 😀 ale nemyslím také ovisnuté, ale také zväčšené... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre